Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban nagyon felhúzott, fel tudnék robbanni! Már napok óta rágtam a fülét, hogy csinálja meg az internetkábelt, hogy ne a szoba közepén legyen, hanem a fal mellé igazítsa oda és rögzítse ilyen kis tartókkal. Kedden azt mondta holnap tényleg megcsinálja már. Mivel 2 órával hamarabb ér haza mint én és el szokott menni a kisboltba, megkértem hozzon nekem dezodort, de még azt is elmondtam, hogy hogy néz ki, milyen színű és hol van pontosan. Erre nem azt vette, hanem valami olcsó vackot, gondolom úgy volt vele, hogy "jó van ez neki"... Egész nap bele van esve a számítógépbe, mintha nem is ezen a bolygón élne. Amikor szóltam, hogy fogassa már oda a kábelt, ha már tegnap nem volt képes rá, akkor meg még neki állt feljebb, ebből is lett egy nagy veszekedés. Ma is elment vásárolni magának nasit, felhívott, hogy kell-e nekem valami, én meg mondtam hogy hozzon nekem müzlit. 3 hónapja eszem azt a fajtát és nem azt hozta! Tényleg ennyire béna, vagy engem zsar le ennyire nagy ívből? Érdekes, hogy én tudom, hogy neki miből mit kell venni, én mindig jót viszek neki, én meg egy évben 2x kérek valamit, és csak azért sem azt hozza! Szerintem nem is figyel rám, csak a számítógép előtt bambul egész nap és semmire nem képes! Úgy érzem mindent nekem kell csinálnom, még a barkácsolást is, mert ő annyira béna... Jobban tudom hogy a saját szerszámai hol vannak, mint ő maga....


Mihez kezdjek vele? Hogy adjam a tudtára, hogy ébredjen már fel? Mert így csak veszekszünk, meg szerinte én nem hagyom békén, de hát nem lehet így élni, a gép előtt...


2014. dec. 3. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is ilyen volt az exem. Nem véletlenül lett ex.

Egyszerűen nem bírtam rá férfiként tekinteni. Topa volt, béna, ügyetlen, semmit nem tudott elintézni.

2014. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Én megcsinálnám azt a kábelrögzítést egyedül. És mindent, amit ő nem tett. Hívnék szakembert, ha valamihez nem értek. Ha pár napon belül ennek hatására nem kapja össze magát, akkor közölném, hogy köszönöm, de nekem férfira van szükségem, nem egy gyerekre. Én sem tudom tisztelni a lusta, elkényeztetett férfiakat.
2014. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
az ilyen emberkere nem is lehet ferfikent tekinteni....Kellene neki egy "trauma"! Hatha eszbe kap!
2014. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát....nem vagytok egy pár, ennyi. Nem tud rólad semmit vagy ha mégis az nem érdekli. Eltérő értékrend szerint éltek, ezt soha nem fogod tudni közös nevezőre hozni szerintem.
2014. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem minden férfi ilyen? Akkor én vagyok a hülye. Nekem az összes pasim ilyen volt.
2014. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
én szívesen segítenék! :-)
2014. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Az en ferjem is ilyen, pont tegnap ment egy hipermarketbe vasarolni,leirtam,lerajzoltam neki h hogy nez ki a deo-m amit szoktam venni. Felirtam az osszes termek markajat egy papirra ami glutenmentes, mondanom sem kell deo-t se glutenmentes kajat nem hozott, mondvan o nem tudta megtalalni es szerinte ilyen reszleg nincs is:-)))))



Engem nem zavar, nem csinalok belole ugyet ilyen es kesz:-)))Nem ezert szeretem:-)))

2014. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
7 Ugyanígy vagyok én is, nem érzem szükségét, hogy deót, meg mondjuk a biokajámat megtalálja a férjem a boltban. Egyébként nem is könnyű feladat, mivel igen különleges ételeket szoktam venni, ehhez a nők jobban értenek.
2014. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Vágd el a szoba közepén lévő kábelt. Holnapra tuti a helyére kerül.
2014. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem is minden, de a legtöbb férfi ilyen. Az exeim is ilyenek voltak- nem véletlen exek, ahogy már említve volt.


A polc? Jól van az a falhoz állítva, a szerszámos ládával megtámasztva- ja, hogy fél éve már itt élünk? Persze szívem, elmosogatok- mondta 3 napja, és az óta az edények nem mosogatták el magukat varázslatos módon. Márpedig én voltam olyan t*tű, és nem csináltam meg helyette, amit ő megígért. Kivasaltam belőle. Aztán vártam, hogy megváltozik. Nem tette. Szakítottunk. Férfira vágytam, nem fiúra. A Pató Pál uras halogatás az óta is nagy gyenge pontom, nem bírom elviselni. Ha azt mondja, megcsinálja a 10 perces munkát, azt csinálja is meg, vagy ne mondja.

A másik meg? Ch. Szerintem azt se tudta, hogy a világon vagyok. Nem engem szeretett, csak a tudatot, hogy barátnője van.


Most jó. :) A mostani párom- remélem a végleges- nem halogat, és figyelmes, tudja, mit szeretek. Hát, nagyjából. A múltkor épp sikerült gombával telerakni a kaját, (néha főz) én meg ki nem állhatom, és ezt ő is tudja. De ennyi belefér. :)


Kérdező, nem tudom. Valami sokk kellene, ahogy írták. Hívj szerelőt, vagy egy ismerőst, hogy csinálja meg. Ne te, szerintem, mert akkor megszokja, hogy ha halogatja, akkor majd te megcsinálod. Ha egy másik pasit hívsz, akkor az lehet ciki lesz neki. Én mondjuk akkora hívnék mestert, amikor otthon van a párom, és még jó hangosan mondogatnám is a mesternek, hogy jaj, de jó, hogy jött, nahát, maga milyen ügyes, sajnos a szerelmem nem ennyire barkácsolós beállítottságú, úgyhogy biztos hívom még magát sokszor, lehetőleg jó hangosan, hogy a párod is hallja. De én gonosz is tudok lenni, ha akarok.

2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!