Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hathat szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathat szerintetek az egy párra, ha egy munkahelyen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy házasok, de a lényeg, hogy együtt lakik már a pár.

Egy munkahelyen dolgoznának, a nő irodai részlegen, a férfi munkásként a vállalkozás termelési részlegén mint kétkezi munkás.Tehát nemigen találkoznának, de a levegőben érezni lehetne köztük, hogy egy helyen vannak.

Munkatársakat hogyan érinti ez?

És a párt?


2015. márc. 2. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok,Igen volt nagy patália :D Ő azzal védekezett,hogy nem akkor művelte amikor ott dolgoztam,hanem amikor GYES-en voltam a lányunkkal.Azt hitte talán,hogy így nem olyan durva :D


Kérdező..mindent túl lehet élni,főleg ha van aki segít :)

2015. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Amikor GYES-en voltál... pff, neveled aközös gyereketek és ilyet tesz..

akármit talál ki, ezen nem lehet szépíteni semmit.

Sajnálom :(

2015. márc. 2. 14:30
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vagy ez házaspár, de nem olyan a beosztásuk, hogy alig találkoznak, hanem egész gyakran össze tudnak futni. (A nő az intenzíven dolgozik, a férj pedig műtősfiú). Általában a beosztásukat is úgy szokták alakítani, hogy többet legyenek együtt. Nem tudom hány éve házasok, de van egy 5 éves fiúk is.

Szerintem nagyon aranyosak és ők is imádják egymást.

2015. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális esetben nincsen semmilyen hatása, főleg, hogy nem is egy területen dolgoznak.

Mi közvetlen kollégák vagyunk a párommal, 15 éve dolgozunk együtt, 14 éve vagyunk egy pár. Nála jobb munkatársat kívánni se lehetne! Munkában is nagyon jól össze tudunk dolgozni.

2015. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
mi egy helyen dolgozunk de külön részlegen, ebédidőben vagyunk eggyütt máskor inkább csak futólag látjuk egymást, mi jól érezzük magunkat így
2015. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

haat, nalunk szuleim evek ota egyutt dolgoznak, de persze kozos ceg, az mas teszta..

en ha parommal dolgoznek egyutt nem lenen gond, mikor allandoan egyutt vagyunk az tesz nekunk jot. akk nem vitazunk, mihelyt nem vagyunk egyutt sokat akk jon a vita. sztem magatokat kell ismerni.. nem zavarna ot hogy te irodaban vagy o meg ketkezi munkat vegez?

2015. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"Féltékenység nem szokott beütni?

Munkatársakra.. ?"


Ehhez miért kellene EGY munkahelyen dolgozni? Aki féltékenykedni akar, annak teljesen mindegy, hogy a másik HOL doglozik.

2015. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mi a munkahelyen ismerkedtük meg :) még kb egy évig dolgoztunk együtt. Szerettem vele dolgozni. A kollegák csak annyit mondtak hogy amikor a Férjem odajött dolgozni ők már akkor tudták hogy összefogunk jönni : ) sohasem vitáztunk pedig nekem magasabb végzettségem van és volt hogy tőlem kért segítséget. Ha jó a kapcsolat szerintem nem tudja tönkre tenni egy közös munkahely. Ő már nem ott dolgozik én meg otthon vagyok GYEDen.
2015. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég alakult cégnél Párom az ügyvezető. Mikor 1 év után beindult a bolt, engem vett fel pénzügyesnek (eleve úgy alakította ki a munkahelyeket, hogy egyet nekem csinált). Ahogy az egyik válaszoló írta: a munkahelyen munkatársak vagyunk, itt nincs csók, kézfogás, szívem stb, tök hivatalosak vagyunk (amúgy sem vagyunk nyálazós típusúak), otthon meg élettársak vagyunk. Ha vmi eget rengető dolog van, akkor otthon is beszélünk munkáról, de nem igen keverjük. A felmerülő konfliktusokat se hozzuk be a melóba, azokról otthon beszélünk.

Szerintem intelligens emberek meg tudják oldani a közös munkahelyet.

Külön hobbink van (sportok), így amikor sportolunk, akkor nem együtt vagyunk.

2015. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a munkahelyen jöttünk össze. Kb 10 évig dolgoztunk együtt, egy asztal választott el bennünket. Nagyon jól össze tudtunk dolgozni, mindig kisegítettük egymást. Az is jó volt, hogy együtt jöttünk-mentünk munkába és az ebédszünetet együtt tudtuk tölteni. Nem volt uncsi a munkahelyi sztorikat hallgatni (még most sem, hogy gyesen vagyok), mert ismertük azokat, akikről szó van és a munkát is. Ha túlórázott, nem járt a fejemben, hogy biztos dolgozik-e, nem máshol jár, mert nagyon jól ismertem a céget és, hogy nem olyan, hogy 5-kor felállsz, hanem addig kell bent maradni, míg el nincs végezve a munka. Főleg terhesen és gyed/gyes alatt a hormonbolond korszakban volt jó, hogy nem kezdtem el hülyeségeket kombinálni a túlórák miatt.

Bent mi csak munkatársak voltunk, nem bent éltük a magánéletünket. Sokan évek után se tudták, hogy együtt vagyunk. Érdekes is volt, mikor egy-két kislány nyomult a páromra, úgy, hogy én a szomszéd asztaltól végignéztem a jelenetet :D Tanulságos, sokat tanultam a női nemről :D

2015. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!