Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hathat szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathat szerintetek az egy párra, ha egy munkahelyen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy házasok, de a lényeg, hogy együtt lakik már a pár.

Egy munkahelyen dolgoznának, a nő irodai részlegen, a férfi munkásként a vállalkozás termelési részlegén mint kétkezi munkás.Tehát nemigen találkoznának, de a levegőben érezni lehetne köztük, hogy egy helyen vannak.

Munkatársakat hogyan érinti ez?

És a párt?


2015. márc. 2. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve vagyunk együtt ebből 5 éve egy munkahelyen. Ugyanaz a műszak, csak munkahelyen belül más reszleg de összefutunk mundig.

A kérdésedre a válaszom: attól függ milyen a pár. Nekünk nagyszerű, mindkettőnknek vannak barátai mindkét nemből, senkit nem érdekel ,hogy ha megallunk 2 percre stb...viszont volt egy pár akiknél ha a csaj hozzászólt egy pasihoz akkor már mindenféle k.va volt...persze a pasi dumált mindenkivel...szóval kapcsolatfüggő.

2015. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Anyukámmal dolgozom egy helyen úgyan azt csináljuk,és elég sokszor van konfliktus köztünk!ha tehetném nem dolgoznék vele...párommal meg végképp nem
2015. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Ránk pozitívan hatott. Nagyon szerettünk együtt dolgozni, nem okozott semmilyen konfliktust.

Ha adódna valami jó lehetőség, szívesen vállalnánk megint munkát közös munkahelyen.

2015. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Rengetegen dolgoznak egy helyen, mivel a felnőtt életben a munkahely a legkézenfekvőbb hely, ahol ismerkedni lehet :D


Van akinek nagyon nem jön be, de van akinek igen. Barátaim dolgoznak egy helyen. Ők azt mondják jó, mert olyan helyen dolgoznak, hogy totál idegbeteg mind a kettő, és egy civil ezt nem értené meg úgyse. Mondjuk az külső szemmel idegesítő, hogy akárhényszor náluk vagyunk, mindig a munkájukról beszélünk, mert képtelenek letenni, mikor hazaérnek. De ez az ő kapcsolatukban nem okoz problémát.

2015. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A ferjemmel egyszerre kezdtunk egy helyen dolgozni, o lett a fonokom es nekem sokkal jobban kellett dolgoznom masoknal, nagyobbak voltak velem szemben az elvarasai.....szoval felmondtam😄😄A hazassagunk megmaradt,de tobbet vele egy helyen nem dolgozom:-)))
2015. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


A párom már pár éve ott dolgozik, nem merek oda menni.

félek, hogy a féltékenység nyomást gyakorolna rám :/

2015. márc. 3. 08:18
 27/30 anonim ***** válasza:
Párom és én nem vagyunk még házasok, de egy helyen dolgozunk. Ő szervízes, én irodai alkalmazott vagyok. A melóhelyen napi szinten találkozunk reggel és általában késő délután, illetve napközben céges ügyekben párszor keressük egymást. Nincs feszültség köztünk, pontosan tudjuk, hogy ez munkahely, és nem a magánéleti színterünk. Főnökünk is megerősítette, hogy nincsen semmi gondja a kapcsolatunkkal, egyáltalán nem megy a munka rovására, semmi ilyesmit nem tapasztal. Úgyhogy esetünkben nincs gond szerencsére :) A munkatársak is rendesek, elég jó a csapat a cégnél. Bár van 1 kollégánk, aki utálkozik, dehát nem kedvelheti az embert mindenki és mi sem kedvelhetünk mindenkit :)
2015. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A férjem és én 14 éve dolgozunk egy helyen, mindketten tanárok vagyunk. Ráadásul 1 éve én lettem a közvetlen főnöke.


Nekünk ez nem okoz problémát, a munkahelyen munkatársak vagyunk. Ha nem értünk egyet valamiben a munkában, akkor azt munkatársakként vitatjuk meg.

A foglalkozásunkból adódóan mi sok munkát hazahordunk, de otthon nem én vagyok a főnök! :)


Egyébként hiába dolgozunk együtt 1/2 8-4-ig, van, hogy csak kutyafuttában találkozunk vagy együtt ebédelünk, ha mindkettőnknek lyukas órája van.

2015. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló férje vagyok. Kifejezetten hasznos néha, hogy egy házaspár egy helyen dolgozik.


Nálunk, mivel a tanári karban én vagyok az örökös lázadó, nem kicsit nyomott a latba, hogy az egyébként alkalmatlan vezetőim rettegtek a számtól (sajnos többször volt igazam, mint szerették volna), így gondolták, hogy az "asszony ellen" nem fogok lázadni... :) :D

(Egyébként már két éve a felettesem, nem egy)


De tény, hogy a munkahelyi vitákat munkahelyinek, a házi vitákat meg otthoninak kell kezelni.

2015. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hehe :)
2015. márc. 10. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!