Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mennyit költötök magatokra havi/éves szinten? Volt hogy a férjeteket zavarta, hogy többet költötök a kelleténél?

Figyelt kérdés
Itt ezekre gondolok: körmös,fodrász,ruházkodás,sport,hobbi és egyéb
2015. márc. 4. 10:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

körmös: -

fodrász: -

kozmetikus: -

kondi: - itton tornázok

tisztálkodó szerek: többhavonta fogynak csak el, így olyan 2-3000 Ft / hó

sminkcuccok: ~ 5.000 Ft / év

ruházkodás: én vagyok az a nő, aki gyűlöl vásárolni... többhavonta ejtjük meg ezt is muszájból, olyan 5.000 lehet / hó


nálunk is a könyv az egyik fő hobbi: kb 3.000 Ft / hó

2015. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%

Fodrászhoz évi max. 2x járok, 4e Ft/alkalom.

Körmöshöz, kozmetikushoz nem járok, az ilyesmit otthon intézem magamnak.

Szépségápolás: kb. 10-15 ezer Ft/hó átlagban (ebben az alábbiak pótlása van benne: fogkrém, dezodor, testápoló, tusfürdő, sampon, balzsam, szárazsampon, hajlakk, körömlakklemosó, körömlakkszárító spray, sminklemosó, nappali és éjszakai krém, ajakradír, alapozó, púder, szempillaspirál, korrektor, ill. dekorkozmetikai termékek, parfümök, ha megtetszik vmi... nem naponta sminkelem magam, és a testápolási termékek egy részét sem használom nagyon gyakran, így ennyiből kb. megvagyok egy hónapban)

Ruházkodás: 5-6ezer Ft/hó (turkálóban vásárolok)... ez nyilván megemelkedik egyes hónapokban, amikor van szükség új kabátra, csizmára, fehérneműre stb.

hobbi: na, ez már húzósabb... évi 20-30ezer minimum elmegy a kézműves cuccaimra, azonkívül havi 1x minimum szeretek színházba járni (kérdés, épp milyen darabhoz van kedvem, mert van, amikor a legolcsóbb jegy 4500Ft, amit tudok venni, van, amikor meg 450Ft-ért is tudok menni). Idén mondjuk nem vettem magamnak könyvet, mert szeretném elolvasni azokat, amik megvannak a polcomon előbb, de egy olyan 10ezret elköltök évente könyvekre (kedvezményes időszakban, illetve antikváriumokban vásárolok).


Páromnak elég költségigényes hobbija van (lemezt meg ritka, régi könyveket gyűjt), szóval nem szokott megszólni :D.

2015. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy pontosan mennyi az annyi, nem szoktam számolgatni a költségeket (nem vagyunk gazdagok, csak ketten, két fizuból elég kényelmesen elvagyunk). Viszont úgy gondolom, hogy elég sokat költünk magunkra mindketten, persze nem a számlák rovására.

Körmöshöz nem járok, anyum és a tesóm fodrászok, így arra se költök, annyi, hogy veszek magamnak hajfestéket, ami havi 1000 forint, bármi mást megcsinálnak nekem ingyen nyilván. Kozmetikus havi 2-3000.

Samponra és balzsamra mondjuk 1-2 havonta elmegy 2000 forint körül, a tusfürdőt szinte eszem, így az is havonta kell, ha nagyobb kiszerelés, akkor kéthavonta. Irtó sokat tudok a drogériákban elkölteni főleg bőrradírra, arclemosóra, sminklemosóra, tonikra, micellás víz, krém, testápoló, ilyesmikre. Sminket nem veszek gyakran, évente olyan 3-4 alkalommal. Drogériára elmegy 5-10 ezer havonta szerintem.

Ruhával úgy vagyok, hogy ha megtetszik egy felső, pulcsi, nadrág és nem drága, megveszem, olyan nem nagyon van, hogy elindulok azzal a céllal, hogy na most ruhát veszek, mert apránként beszerzek új göncöket (igaz, most volt egy komolyabb ruhavásárlási periódus, de csak mert terhes vagyok, és konkrétan szinte semmi nem jó rám a sima cuccaimból, a nadrágokat nem tudom már begombolni, a pólókból, pulcsikból kint van a hasam). Sport most a terhesség miatt nem játszik, amúgy 5000/hó a kondibérlet, oda együtt járunk/jártunk, így összesen 10000/hó. Extra költséges hobbim nincs.

Mostanában sokat költök, vásárolgatok a babának, magamnak, na meg persze megy el a vizsgálatokra, orvosra egy csomó pénz, de ez más lapra tartozik.

Olyan nem volt, hogy a férjemet zavarta volna, hogy költök magamra, én is keresek, nem is rosszul, ugyanúgy jogom van magamra költeni, ahogy neki is, sose csesztettük egymást ezért. Na persze ehhez az is kell, hogy mindketten felmérjük, mennyit lehet költeni ilyesmikre, és ezt tartsuk szem előtt. Első perctől kezdve közös kasszán vagyunk, mióta együtt élünk, ebből soha nem volt konfliktusunk. Nem éltünk jól a kezdetekben, de akkor mindketten felfogtuk, hogy nincs pénz ilyen dolgokra, nem kellett külön mondani egyikünknek sem.

27N

2015. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

Fodraszhoz/kormoshoz nem jarok viszont baromi sokat koltok ruhakra es dragak a keremek amiket hasznalok. A smink cuccaim pedig vegkepp dragak szoval vegulis sok, de megsem annyira sok, nezopont kerdese:-)


A ferjem egyaltalan nem szol bele mert a sajat keresetemet koltom, es ezt siman megengedhetem magamnak. Inkabb csak azt kerdezi, hogy most vegyunk nagyobb szekrenyt vagy ne....vegulis vettunk de csak mert kifolynak a ruhaim:-)))))

2015. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%

25%-on áll a másik válaszom. Hurrá.

A tapasztalat szól belőlem, amikor azt kell kérdeznem, hogy aki olyan csilli-villi, meg cicomás, az vajon mennyire büdös és igénytelen? Mert tapasztalatom szerint a csinos nők vagy a tisztálkodásra igénytelenek (amit elfed a parfüm, meg testápoló), vagy a lakásukra, amibe tisztítóbrigád helyett napalmot kellene bejuttatni.

2015. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%

25-ös: ugyan én nem pontoztalak le, de jelezném, hogy a legutóbbi hozzászólásoddal te pontosan ugyanúgy általánosítasz, mint azok, akik lepontoztak téged, hogy biztos igénytelen vagy. most akkor te mitől is vagy jobb?

23-as voltam

2015. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26-osnak teljesen igaza van, ahogy elnézem, ma már az is baj, ha az ember lánya ad magára.

Én elfogadom, ha valakinek szép a saját körme, nincs szüksége körmösre, nekem van. Szeretem az alap, természetes sminket, ezért megcsinálom. Eljárok kondizni, mert stresszes a munkám, így ott vezetem le az ideget, nem hozom haza. A lakásban tartjuk a rendet, hétvégén takarítok, nem esz meg a retek. Ám, aki leszól azért, mert szerinte ez cicoma, akkor én is általánosíthatok nyugodtan, hogy igen, akkor az meg bizonyára igénytelen, aki ezeket nem csinálja. Holott van, aki természetesen szép, és úgy is érzi jól magát, én nem.

Coco Chanel egyik idézete jut eszembe, amit, ha leírok, akár általánosításnak is vehet az, aki szerint túl igényes vagyok: "Az a nő, aki nem használ sminket és parfümöt, az túl sokat képzel magáról."

Na most jöhetnek a piros kezek, biztos h*lye volt, és nem értett hozzá, pluszban még általánosított is. :)

2015. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!