Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy kidobtátok a férjeteket/barátotokat valami miatt, és az meg sem próbált veletek kibékülni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de engem ez nagyon sért.

Még tavaly szakítottam a barátommal, mert becsúszott nála egy harmadik fél...

Persze rögtön szakítottam, nagy volt a szenvedés. Aztán valahogy kislányos módon azt vártam, hogy majd megpróbál visszaszerezni. Nagy fenéket! Fél évig nem is jelentkezett, és mikor találkoztunk, közölte, hogy nagyon jól megvan egyedül.


Igazából egy idióta a gyerek, és tudom, hogy jobb volt tőle megszabadulni, de az önérzetemet azért csak sérti. Úgy érzem, hogy talán túl sok mindent megadtam neki a kapcsolatunk alatt, és nem azt érdemelném, hogy "jobb nélküled".

Tudom, hülye vagyok. :D


Volt már valaki hasonlóképpen? Hogy éltétek meg?

Köszönöm a válaszokat!


24/n


2012. márc. 21. 22:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem a tőlem való megszabadulás volt a célja a megcsalással, mert pont a következő hónapban lett volna az eljegyzésünk, valamint amikor otthagytam, térden állva könyörgött, hogy ne menjek el. Csak utána valahogy alább hagyott ez a lelkesedés.
2012. márc. 21. 22:42
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy, hogy MIÉRT dobtad ki. Ha kidobtad, akkor nem várhatod, hogy visszajöjjön, erre csak nagyon rongy valaki lenne képes.
2012. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha elküldted, akkor miért csodálkozol, hogy tényleg elment?
2012. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem ertem, mit varsz töle, miutan kidobtad. Nem egy pincsikutya, hanem erzö ember, aki gondolom logikusan vegiggondolta, hogy ha te kidobod, akkor valszeg nem is akarsz vele együtt lenni, es mar nem szereted. Az, hogy csak az önerzetedet serti, tenyleg ezt is mutatja. Nem mellesleg neki is van önerzete, valszeg ezert is nem probalkozott utana. :)
2012. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de ez alap esetben nem úgy működik, hogy jön a vétkes fél, és "próbál mindent megmagyarázni"? Környezetemben minden csajjal ez történik, csak velem nem. :D



A másik, hogy senki nem várhatja, hogy hirtelen felindulásában az ember jól megfontolt döntéseket hozzon.

Amikor lebukott, talán nem az lett volna a megfelelő reakció, hogy "nem baj, megbocsájtok".


Ne értsetek félre, nem bánom, hogy így történt, csupán az önbizalmam süllyedt kicsit alább, hogy tényleg ennyire irritáló vagyok, hogy tőlem még az egyedüllét is jobb? Remélem érthető vagyok...

2012. márc. 21. 22:52
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem örülj neki, hogy nem jött mindent megmagyarazni. Most mit magyarazzon azon, ami törtent? Ne hasonlitsd össze a többi sraccal, örülj neki, hogy nem egy gerinctelennel hozott össze anno a sors, hanem olyannal, aki legalabb vallalja a következmenyeket, es nem oltja az agyad, hogy te vagy a mindenem, az csak egy felreertes volt, stb... Ez mind gaz duma csak, szösziknek valo. :)
2012. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Az első 3 válaszadó valószínűleg csalta már meg a párját, és nem gondolja magát miatta undorító féregnek. No comment.

Szerintem alap lenne, hogy ha az eljegyzésetek előtt képes megcsalni, akkor utána minimum könyörögjön a bocsánatodért. Úgy értem, ettől lenne gerinces ember. Az viszont, hogy nem tett semmit, nem csak azt jelenti, hogy nem gerinces ember, hanem valószínűleg nem is szeretett téged igazán. Sajnálom. :(

2012. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Az önbizalmadat ne ezektöl a gaz dumaktol tedd függöve, hanem attol, hogy tudod, mennyit ersz. Lehet, hogy a srac is csak azert nem probalkozott ilyesmivel, mert tudta, hogy nalad ugysem jön be ez a kamu duma. A hirtelen felindulasrol meg annyit, hogy ha hirtelen felindultal, akkor te magad is tudod a felindulasodat korrigalni, kereshetted volna, hogy tudod, hogy ilyen-olyan voltal, de elborult az agyad, most higgadtan maskepp latod, stb.

Egyebkent sem ertem, hogy a lanyok miert nem mernek egy kicsit kevesbe Hamupipökek lenni? :)

2012. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Jajj, most miért csináltok úgy, mintha nem értenétek a problémáját? :D


Nézd, ez a pasi egy barom. Ha igazán sokat jelentettél volna neki, akkor

1. Nem csal meg

2. Igenis, teper utánad, ha hibát követ el.


Mivel ő mindkettő teszten elbukott, így fölösleges rá akár még gondolatot is pazarolni.


Én "szerencsés" vagyok, 3 pasim volt, és mind a 3-al én szakítottam. Mind a 3 próbált visszaszerezni. És ebből kettő utána ugyanúgy átb@szta a fejem. (a harmadiknak már nem adtam esélyt)

Szóval az ilyen felejtős. Vedd úgy, hogy egy újabb csalódástól kímél meg az a barom.


27N

2012. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

7, sosem csaltam meg a paromat, mindig hüseges es becsületes voltam, vagyok, ugyhogy ezt visszautasitom. A harmadik valaszolo voltam.

Amugy meg a srac könyörgött a lanynak. Csak ö kemenykedett anno. Ki igy, ki ugy reagalja ezeket a nöi trükköket le. A srac igy tette. Ez van.

2012. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!