Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 27-28 éves házas nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-28 éves házas nők, akik idén tervezitek az első gyermeketeket: "fiatalabb", vagy "idősebb" anyukának számítotok a környezetetekben?

Figyelt kérdés
És ti hogy érzitek? Belevágtatok volna korábban is? Hány gyermeket terveztek összesen és mekkora korkülönbséggel?

2015. márc. 5. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy elég összetett hormonzavarom van, aminek az egyik része a magas prolaktin, ami ki tudja mióta megvolt már, mire egyáltalán kiderült. Csak az a doki akinél voltam nem foglalkozott vele. (tb-s kórházban). Mikor szóvá tettem, akkor ordítozott velem, hogy ő az orvos, nem én...


Aztán váltottam magánorvosra, akkor meg már késő volt úgymond. Mert ha ez sokáig megvan, akkor meddőséget okoz. Szedek gyógyszereket, az egyiket erre, de már mindegy. Nem tudok teherbe esni. Mesterséges megtermékenyítésnek meg semmi értelme, pont a hormonzavar miatt. Nem maradna meg a gyerek, már ha egyáltalán megtapadna.

2015. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mr. King: ha a magánorvos szerint késő, akkor miért nem keresel olyat, aki szerint nem az? Csak mert én is olvastam már a válaszaidat, és nagyon szurkolnék.
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En 28 évesen estem teherbe, pont a 29-et töltöm be majd mikor kibújik a pici. Tervezett baba volt, elsőre összejött :)en picit kesoinek erzem, öregnek erzem magam az első gyerekhez. Sajnos ugy alakult hogy későn kezdtem / folytattam a továbbtanulást, az egyetem alatt meg nem akartam teherbe esni. (Utólag nagyon jol tettem, nagyon szarul voltam az elején, ki se bírtam volna a suli mellett).

Viszont az is igaz, hogy amikor vizsgálaton voltunk egy nagy pesti klinikán, közel s távol en voltam a legfiatalabb anyuka a váróban pedig voltunk vagy 20an.

A baráti körömben változó, hogy kinek mikor lett babája. Sokak egy idősek velem, de sokan vannak akik idősebbek 30-32 eves korukban lett gyerekük. Fiatalabbaknak nem nagyon.

2015. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KiaraPro válasza:
34%
En nemreg lettem 29, masfel eve vagyunk hazasok,es 3 honapja probalkozunk a babaval. A barataink atlagban 25-30 evesek,de vagy szinglik,vagy kapcsolatban vannak,hazassag vagy gyerek sehol. Kiveve az egyetlen fiatal baratnomet (22), o most szult,de veletlen baba volt es eskuvo sem lesz. Ugyhogy kilogunk a sorbol igy is, foleg a ferjem,o most 25 eves. De ha elobb osszejovunk akkor en mar 26 evesen is szivesen szultem volna. Nos,keso banat. De remelem hamar osszejon mostmar. Amugy 1 gyereket tervezunk, mert en 30 felett mar nem igazan akarok sxulni. De ha megis osszejonne,akkor 2 is lehet. :)
2015. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!