Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy a feleségem állandóan az én facebook profilomat bújja? Megáll az az érv, hogy a házastársak közőtt nincsenek titkok, vagy erősebb a magánszféra sérthetetlenségéhez fűződős jog?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 07:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Te meg mond meg hogy jó házastársi kapcsolatban nincs ekkora bizalmatlanság!
2015. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nem oké. Én is tudom férjem jelszavait, de eszembe nem jutna belépni felszólítás nélkül. Az addig oké, hogy nincsenek titkok, de nem azért, mert nyomkövetőt ragaszt rád és esélytelen vagy titkot őrizgetni, hanem azért, mert te, önként és dalolva elmondod, hogy kéééépzeld, a Juli szerelmet vallott nekem, de leráztam. Szerintem mindenkinek szüksége van egy kis magánszférára, amit a partnernek tisztelnie kell akkor is, ha neki valami más tartozik ide.
2015. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Kései Sirató ***** válasza:
95%
Ha korábban megcsaltad, akkor ne csodálkozz a bizalmatlanságán. Ha sohasem csaltad meg és szereted őt, akkor valami gond van nála.. Beszélj vele, mondd el neki, hogy ez azt jelzi, nem bízik benned. Kérdezd meg, hogy miért? Netán magából indul ki? Megcsalt? Én mindenesetre ilyeneket kérdeznék.. és ha nem javul a helyzet, javasolnám a párterápiát.
2015. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Hogy érted, hogy simán nézegeti vagy belép a te jelszavaddal? AZ utóbbi nagyon nincs rendben.
2015. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%

Elöször is VELE kellene megbeszélni, hogy miért kutakodik állandóan utánad. Nem bízik benned (esetleg adtál rá régebben okot?), csak konrtollálni akar, a barátnök heccelik, betegesen féltékeny vagy miért?


Szerintem a házasságban is KELL magánszféra, és nem azért, mert a másik nem tudhatná meg, hanem mert tbb olyan téma lehet, amihez nincs köze, nem tartozik rá (pl a barátokkal történö privát levelezés - ez ugyanis sokszor a barát magánéletébe adna betekintést. A barát NEKED mond el valamit és nem az egész családodonak, beleértve a párodat is)


A házastársak a házasság UTÁN is két külön ember, ezért vannak "titkok" - mégha a titok nem is a legmegfelelöbb szó, inkább magánügyet mondanék. Ha ezt a másik fél nem tartja tiszteletben, akkor a kapcsolatnak - SZERINTEM - nincs értelme.


Én 26 éve vagyok házas, de egyikünknek sem jutna eszébe a másik privát levelezését megnézni, a privát barátok után kutatni és egyáltalán a másikat elleörizni. 100%-osan bízunk egymásban, de nem fojtjuk meg a másikat azzal, hogy rátelepszünk lelkileg.

2015. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan ember akinek a FB kifelé mutatott tartalma legalább olyan fontos, mint a személyesen kifelé mutatott tartalom. Az exem is rendszeresen nézte a profilomat, balhézott amikor nem raktam ki a "Kapcsolatban" státuszt, problémázott hogy nincs elég közös képünk a profilon, hisztizett amikor bármilyen nőforma az ismerősöm lett, és puffogott amikor chaten hosszan voltam fenn a munkahelyen, mert ugye én akkor biztosan nőkkel flörtölök. Agyrém. Amikor aztán egyszer töröltem a profilom akkor az volt a vád, hogy biztosan titkos profillal ismerkedek. Csoda hogy már az exem? De itt még nem ért véget, néha még rám ír hogy na ez az xy nő akivel megcsaltál, tudtam! Már csak jót röhögök ezen, le se tiltom mert ezt ő szokta megtenni 2-3 havonta, majd visszavonja, bedob valami sértést majd megint tilt.


Na ehhez mérd a feleséged "böngészési" szokását, vedd észre a jeleket.

2015. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%
Nálam egyáltalán nem lenne rendben, főleg ha ezt az én jelszavammal tenné. Nem teszek semmi kivetnivalót, de nálam ez már a magánszféra. Én sem nézegetem az övét, nem is tudjuk egymás jelszavát, viszont mivel be vagyunk jelölve egymásnak és teljesen fel is vállaljuk egymást minden szinten, ami rám tartozik, akkor is látom, ha belépek a saját fiókomba.
2015. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%

Én hányni tudok ettől... Olyan gusztustalan, beteg dolognak tartom.

A volt párom is ugyan ezt csinálta, oké.. Együtt vagytok de legalább annyi magánszvérája legyen az embernek...

2015. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy észrevesz, és foglalkozik veled.
2015. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Andi80018 ***** válasza:
97%
Nem, ez azon kívül, hogy udvariatlanság,elég szemét dolog is és nem mellékesen PITIÁNER!! Mit gondol egyébként, hogy ebben a tudatban majd ott fogsz csajozni? Én mindig azt mondom, hogy aki félre akar menni, úgyis félre megy. Miért csinálja egyébként, mit vár, mi történik majd ott? :-)
2015. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!