Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem volt parommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem volt parommal egy helyen dolgozik es most elkezdte kerdezgetni hogy milyen volt vele az agyban es allandoan ot dicseri es harmos sexrol beszelget mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ferjem szemelyesen is tudta hogy O elotte kivel jartam, kb 1 eve egyutt dolgoznak en volt parommal es jo baratok, egyutt focizni mennek, horgaszni, mostanaban pedig, sex kozben azt akarja hogy meselek volt parommal kapcsolatos elmenyeimet.

#szex #férj #volt parom
2014. dec. 16. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Én ezt nem tűrném el, mert szerintem nem normális viselkedés. Inkább szakítanék. De van aki bevállalja a 3-as szexet is. Ez rajtad múlik, mi fér neked bele.
2014. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Menekülj ...
2014. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Semmiképp sem normálisa a viselkedése. Az én férjem még ha beszélő viszonyban is lenne a volt barátommal, tutira megtartaná a távolságot.
2014. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az hogy volt parom es a ferjemmel egyutt csinaljak barmit is az kizart.( En nem tartom semmilyen kapcsolatott volt parommal, azert is O az EX.
2014. dec. 16. 13:59
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, ezeket az értelmes menekülj válaszokat úgy szeretem. Miért is? Legalább fejtsd ki...

Mit csinálj? Mondd meg neki, hogy téged ez zavar, nem véletlenül ex a pasi. Nem akarsz már tőle semmit. Ha ő ezt nem tudja elfogadni, akkor lehet elgondolkodni rajta, hogy merre is tart a kapcsolatotok.

Másik kérdés, hogy ő elviselné, hogy más férfi is hozzád érjen? AZ én férjem nem, de ízlések és pofonok.

2014. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat en ferjemtol annyit lehet tudni hogy, vannak gondok vele az agyban,( mindig arra torekszik hogy nekem legyen jo, de nem tudd befejezni azt amit elkezdett) Szerintem ugy erzi hogy volt pasim jobb nala, mert focizasnal is mindig azt mondja volt pasim csapata nyert, es meg foci utan is merges.
2014. dec. 16. 14:06
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, szerintem ne csinálj semmi különöset, normálisan beszéljétek át a dolgot, és mondd el őszintén az ezzel kapcsolatos érzéseidet, ennyi. Az emberek egyik részének pálya a különböző felállású 3-as, 4-es, párcserés (stb) szex, az emberek egy másik része számára meg nem az, de ez csak úgy derül ki, ha beszélgetnek normálisan egymással erről a témáról. (ettől még nem lesz kötelező csinálni is:))
2014. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha már beleszeretett az exedbe, legalább vallaná be.
2014. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Biszex hajlamú, és beleszeretett az exedbe.
2014. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Legalábbis nagyon arrafelé tart a dolog.
2014. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!