Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem furcsa csak 3 szal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa csak 3 szal szegfut kapni ferjtol nonapra? Aminek a csomagolasa is gyatra, azaz egy fenyofaag.

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:03
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is egy óriási csokrot érdemelnél, drága, különleges virágokból, esetleg wellness hétvégét, vagy valami hasonlóval előrukkoló, bazári majmot, aki megcsal egy igazi NŐ-vel, aki egy szál "gyatra" szegfűért is hálás. Egyébként Nő vagyok.
2015. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
86%

"en semmit se adtam, mivel egyenjogusagot akarnak ok, akkor nem jar nekik kulon unnep"


És nyilván a hétköznapokban is ugyanúgy bánsz egy nővel, mint egy férfival.

2015. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 gömbicica ***** válasza:
50%

ha nőnapon egy virágos képes gyatra csomagolásba fenyőággal -amit gondolom tuja ág, mert lehet, hogy nem volt más zöldje!!- az inkább a virágkötőt szégyeniti!!!

NÁlunk is van virágos, aki meseszép csokrot köt egy szál szegfüvel is, van, aki egymás mellé teszi az ötöt, alját levágja, tesz mellé egy szál valami hullajtó aszparáguszt, megköti aztán betekeri fehér papirba.


Örülj, hogy kaptál virágot!!!! ne fikázd!!!!-bocsánat-

2015. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%

Azért mennyire lebecsülitek a férfiakat. "Örülj neki, hogy legalább kaptál valamit, nehogy már azt is elvárd, hogy tudja, mi a kedvenc virágod!"


Ennyi erővel bemegyek csukott szemmel a Media Markt-ba, leemelem az első cuccot, ami a kezembe kerül, és legyen boldog vele, a szándék a fontos. Vagy kap egy futballmezt. Akármilyet. A szándék a fontos, nem az, hogy ismerjem.

2015. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%

Püff... mi az, hogy "csak"? Az nem tetszik, hogy csak 3 szál, vagy az nem tetszik, hogy csak szegfű? Vagy az nem tetszik, hogy nem kaptál hozzá aranyat? Vagy mi a bajod?

Mitől vagy te különb nála? Attól, hogy nőnap van? Na és? Örülj, hogy kaptál valamit. Én a férjed helyében még ennyit sem adnék, mert látom nem érdemled meg. És lehet lepontozni, de akkor is ez az igazság.

Én a kertben letépett utolsó szál kórónak is örülnék, mert a szándék a fontos + a nőnapot kb. egyenértékűnek tartom a valentin nappal. Magyarán szólva pénzlenyúlás az egész. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

2015. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
72%

A szegfűről nekem mindig a temető jut eszembe, nem szeretem, és mivel ezt a férjem is tudja, meglepődnék, hogy ha már eszébe jutott venni valamit, miért olyannal lepett meg, amiről tudja, hogy nem tetszik. Ha a te férjed is tudja, hogy nem szereted, akkor szerintem igen is érthető, ha picit csalódtál.

És nem, ettől még nem leszel nagyigényű és hálátlan, mert néhány 100 Ft-ból már lehet venni akár csak egy szál olyan virágot is, aminek örül a másik, vagy egy tábla csokit, de én pl. egy doboz sört kaptam még tegnap este nőnapi meglepetésként, mert hosszú napom volt, és a férjem ismer annyira, hogy tudta, annak örülnék. Ezek apró figyelmességek, amiknek az "elvárása" azért ne legyen már túlzás attól az embertől, aki elvileg a legjobban ismer bennünket, és akinek a "legfontosabbak" vagyunk.

Aki azt írja, hogy egyáltalán nem érdeklik a FIGYELMES meglepetések, az egyszerűen hazudik.

Persze ezzel együtt az is számít, hogy általános-e nálatok a másik iránti figyelmetlenség, vagy sem, mert pl. az én férjem amúgy annyira gondoskodó, hogy ha figyelmetlenségből pl. egy csavarhúzót hozott volna, azon is csak mosolyogtam volna, mert amúgy tudom, hogy fontos vagyok neki.

2015. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%

Igen


Örülj, hogy kaptál..


/ mr.Egyenjogúság: nov. 19-én megköszöntöttem a férjem/

2015. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
66%
En ennyinek is orultem volna, a baratom teljesen elfelejtett, egesz nap csak jatszik :/
2015. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 SzMHZs ***** válasza:
68%

Van egyéb bajod is vele, vagy csak ez?

Nem értem, mi vele a gond, a férfiak (többsége) ezeket nem úgy látják, mint mi. Sokuktól tényleg az is nagy szó, ha kapsz tőle valamit. De hát Te ismered, Te férjed.

2015. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan az eszem megáll itt egyesektől... A kérdező stílusát most hagyjuk, az az ő baja. De mi az hogy örüljön, hogy egyáltalán kapott valamit? Basszus ha én ajándékot adok valakinek, akkor talán az a minimum hogy igyekszem olyasmit választani aminek örülni fog. Ha valaki nem képes egy ajándékot normálisan, odafigyelve kiválasztani és esetleg csomagolni, akkor inkább ne adjon semmit. Persze a szánék a fontos blablabla... Ha én jó szándékkal adok neked egy kupac szart, akkor örülni fogsz neki, hisz legalább kaptál valamit? Ugye hogy nem.

Én személy szerint azt se tudtam, hogy ma van nőnap, nem foglalkozok ilyenekkel. De amikor kaptam egy csokor virágot édesapámtól, utána meg a barátomtól, az jól esett. Csak egy kis kedveskedés nekem olyanoktól akiknek fontos vagyok, akik szeretnek.

Na a lényeg, hogy nem kell ezt túllihegni, nem kell követelőzni se, de ez lehet egy jó alkalom arra, hogy a férfiak kedveskedjenek egy kicsit azoknak a nőknek akik fontosak nekik. Arról inkább ne beszéljük, hogy aki annyira nem tartja a feleségét/barátnőjét, hogy évente 1-2 alkalommal adjon neki egy szál virágot, az egyáltalán minek van vele?

2015. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!