Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem furcsa csak 3 szal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa csak 3 szal szegfut kapni ferjtol nonapra? Aminek a csomagolasa is gyatra, azaz egy fenyofaag.

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Mifelénk a szegfű nem kimondottan temetői virág, inkább a krizantém mondható annak. Nem tudom, lehet hogy nálatok más a szokás... Hóvirágot viszont örülj, hogy nem kaptál: évek óta védett, egy szál letépéséért is büntethetnek :)


Az én páromnak nem jutott eszébe hogy virágot hozzon ma. Örültem volna 1 szál valaminek, de így sincs dráma, tudom hogy fontos vagyok neki, virág nélkül is :)

2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
csak mondom, a hóvirág védett.
2015. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Nálunk szegfűt nem tesznek sírra..max valami mellé...

A krizantém temetővirág, ha sírra viszik, akkor a koszorúban inkább gerbera, vagy rózsa van mifelénk..


A szegfű nagyon szép, illatos virág..


Szerintem a férjed sem gondolta, hogy neked ez halottas, temetős virágot jelent..

Kicsit túlérzékeny vagy, de legalább már tudjuk, hogy van oka.


Kitartás, es könnyű szülést kívánok!

2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Nem szoltam neki semmit, nem hisztiztem, nem dramatizalok. S nem az erteken vagy a szepsegen akadtam meg, inkabb az fogott meg, hogy mintha ez temeto virag lenne...

Amugy nem hordok ekszereket, az aranyat ruhellem, a jegygyuru is ezustbol van, ez az egyetlen ekszer amit magamon hordok. S nem vagyom ajandekokra, sem draga bon-bon-ra, wellness hetvegere meg plane nem...

Annyira birom az eloiteleteket... Bar valoban csak az szolgal a sok eloitelet mentsegere, hogy nem jol tettem fel a kerdest.

Amugy a virag jol van, szepen aspirines vizbe tettem(hogy tovabb tartson) a kedvenc vazamba.

2015. márc. 8. 18:46
 35/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha magamból indulok ki, férfiként fingom nincs, hogy melyik virág mit jelent, vagy milyen alkalomra illik, mert szimplán nem érdekel..Szóval szerintem örülj a gesztusnak!

Vegyél neki Férfinapra te is azt, Ő jobban meg lesz lepődve :)

2015. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Ha novemberben kapnek orgonat, biz'Isten azt vennek neki, semminek nem orulne jobban :)
2015. márc. 8. 19:41
 37/44 anonim ***** válasza:
27%

Most mi bajod van????? Gondolt rád nem? Miért, mi kellett volna, gyémánt? Komolyan mondom, nem értem az ilyen nőket!!! Én most kivételesen kaptam egy túrótortát, mert ez a kedvencem, de az elmúlt 8 évben egyetlen valentin-napra sem kaptam semmit, sőt, még a nőnapot sem szoktuk minden évben "megünnepelni".

Én erre azt szoktam mondani, hogy engem ne csak ezen az egy napon szeressen! Ráadásul a szeretet nem attól függ, hogy kapsz-e valamit nőnapra!!!

2015. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
94%

Bakker, azután, hogy lebeszélted a rózsáról, mert az drága, mit vártál??? Hát keresett valami olcsóbb virágot, hogy nehogy rosszul érezd magad, amiért sok pénzt adott ki, de éreztetni akarta, hogy gondolt rád!


Nem vagy komplett!


Csak reménykedem, hogy nem leszek ilyen hülye a terhességtől.

2015. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, megpróbálom neked lefordítani nem terhes nyelvre, mi történt. :) Azért írom, mert én is babát várok, tudom, hogy néha elveszik a hormonok az ember eszét, és nem logikusan látjuk a történteket.


Szerintem a következő történt: a férjed akart neked venni rózsát, de rászóltál, hogy drága. Gondolkozott utána magában, hogy is lephetne meg, így bement a virágboltba, és elmondta, hogy szeretne egy egyszerű, olcsó csokrot, mert tudta, hogy a drága miatt még akár haragudnál is az előzmények ismeretében, ő pedig ezt el akarta kerülni. Mivel a szegfű olcsó és szép, illatos virág, a virágos így oldotta meg a feladatot. Ne kombináld túl, ennyi történt, nem több. :)


Amúgy a szegfű egyáltalán nem temetős virág, gyakran kötnek belőle még menyasszonyi csokrot is, esküvői dekorációt is: [link]

2015. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
67%
Ne már! Örülj, hogy a férjed gondolt rád!! Gondolj bele! Ha nem kaptál volna, akkor meg azért írtál volna ki ide kérdést!!
2015. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!