Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek ezt csinálná veletek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 2 éve nem vagyunk együtt. Az elején azt hittem, hogy sikerülni fog megjavítani a házasságunkat. Mondta, hogy örülne, ha különköltöznénk. Én maradtam a házban, ő elment a lakására (van egy külön lakása a ház mellett, mármint nem a közös házunk mellett). Teltek-múltak a hetek, hónapok. Mondtam, hogy adjuk be a válópert, de azt mondta, hogy nem érdekli az egész. Győzködtem, hogy csak alá kellene írnia a papírokat és kész, vége.


A legszörnyűbb az egészben, hogy nem sokkal azután, miután elköltözött, egy fiatal fruskát odaköltöztetett magához és a férjem napi szinten töltögeti fel a közös képeket. Egyik nap állatkerteznek, másik nap drága étteremben vacsoráznak, harmadik nap moziznak és még sorolhatnám.


Sem a férjemnek, sem nekem nem érdekem, hogy együtt maradjunk. A férjemnek is jó állása van, nekem is. Én is megtudok állni a saját lábamon, ő is.


Mit tegyek?



2015. márc. 8. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Add be a válást... Nem kell a férjed beleegyezése. Ha nem megy el egy tárgyalásra se, akkor is elválasztanak.
2015. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beadod, elválasztanak. Akkor is, ha ő nem megy el a tárgyalásokra, nem ír alá semmit: nem kötelezhet senki arra, hogy olyannal legyél házastársi kapcsolatban, akivel nem akarsz. Ha nincs közös gyerek, viszonylag hamar elválasztanak. Ha a vagyonmegosztás nem problémás, az is hamar lezárul, de attól függetlenül is elválasztanak, legfeljebb elváltként még pereskedtek egy ideig a vagyon miatt.
2015. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit aláírnia, ha nem akar. Te egyedül beadod a válóperi keresetet, őt meg beidézik a tárgyalásra. A vagyontárgyakban érdemes megegyezni, mert az ügyvédi huzavona sokba is kerül, meg hosszadalmas.
2015. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Az én párom ex felesége pont így nem akarta aláírni a válópert. Ezért valakit vitt hogy helyette legyen
2015. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már írták, de igaz, nem kell neki ebbe beleegyeznie. A vagyonelosztásnál jó a közös megegyezés, azt az ügyvédek is szokták tanácsolni. Egyébként pedig beadod és a folyamat elindul.
2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

"Aaliya Shoeb nevű felhasználó válasza:

Az én párom ex felesége pont így nem akarta aláírni a válópert. Ezért valakit vitt hogy helyette legyen"


Mi van? Ezt valaki (bárki) érti? Bírom, mikor értelmetlen és értelmezhetetlen baromságokat büffentenek ide teljes természetességgel. Ha valaki mégis megértette, akkor elmondaná, miről van szó? Az én teóriáim:


1- Az arab felhasználónevű magyar lány arab pasijának az arab felesége nem akart elválni, ezért a pasas vitt az asszony helyett egy másik nőt (vagy kecskét) a bíróságra, de ennek mi értelme volt, hogy ideírta? A magyar bíróságon ez nem így működik.


2- A kiscsaj részeg. De akkor megint csak minek írt ide?

2015. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Add szepen be a valopert mert igy is ugyis szetfognak valasztani titeket hidd el!!!
2015. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Aaliya, ezt nálatok lehet, ahol mindegy, ki van a csador alatt, de itt ellenőrzik a személyazonosságot...
2015. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4: A másik félnek nem kell beleegyezni a válásba. Egyik fél beadja a válókeresetet és kész. Persze vagyonon, láthatáson és gyerektartáson (ha van gyerek) mehet évekig a pereskedés, de amúgy szétválasztják a feleket.
2015. márc. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Add be a válást. Nem is értem, miért nem teszed. Nem kell az Ő beleegyezése. Feleslegesen húzod az időt.
2015. márc. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!