Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjetek/párotok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek/párotok nagyon jól keresne, lenne 2 kicsi gyermeketek, akkor elmennél dolgozni?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a napi 4 órás munkát választanád, hogy ne fásulj bele az otthoni teendőkbe, de a gyerekekre, háztartásra elég idő maradjon?


(Jó kereset alatt itt 1M Ft fölötti keresetre gondolok)

Köszönöm a válaszokat.


2015. febr. 17. 14:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Ha 1M fölött keresne a párom, esélyem sem lenne annyit tenni a közösbe, ami az ő fizetése mellett labdába rúghat. 4 órás munkát vállalnék mellette, hogy a családra is legyen időm, mégis forogjak azért más körökben is, és legyen annyi pénzem, hogy ne kelljen mindent kiadást a férjem orrára kötni (pl. ajándékvásárlásnál).
2015. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm az hozzászólás, én is pont erre gondoltam, valami jó kis részmunkaidő kellene, mert akkor azért hasznosnak is tudnám érezni magam, emberek között lennék, de lenne elég időm az igazán fontos dolgokra is.

Csak sajnos kevés normális munkát lehet találni 4 órában.

2015. febr. 17. 14:55
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ez a helyzet és igen. Dolgozom, mert nem azért dolgozok, hogy a fizetésem versenyképes legyen az övével, hanem azért, mert fontosnak tartom az életemnek ezt a részét is. A kiegyensúlyozott élet része a munka is. Amíg a gyerekek kicsik, itthon vagyok velük, de ez nem végleges. SZerencsére megtehetem, hogy addig maradjak, míg a gyerekeknek szüksége van rá, nem kell egy évesen bölcsibe vinnünk. De dolgozom (néhány órában itthonról) és fogok is a jövőben is.
2015. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
6 órás munkát vállalnék, hogy legyen normálisan biztosításom, legyenek a nyugdíjba beleszámító éveim, legyen önálló keresetem. Nekem fontos a biztonság, ami nem lehet igazi biztonság, ha kizárólag egy másik emberen múlik. Ráadásul 1-2 év után be is kattannék otthon :)
2015. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
47%
A párom azt mondaná, nem kell dolgoznom, de nem bírnám ki. Apósom 300ezret keres, anyósom nem dolgozik, immáron 25 éve. Nem tudom, hogy bírja, de ahogy látom, nem akarok olyan lenni mint ő. Megőrülnék ha nem tudnék dolgozni. Most is 20. napja nincs állásom, elsején kezdek Németországban, és már most ki vagyok, 20 nap semmittevéstől.
2015. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

valamit dolgoznék, 4-6 órában

tanulnék nyelveket

vagy vmi kis vállalkozást kezdenék.


szerintem ha a gyerekek nagyobbak lesznek, halálra unnám magam, addig még lefoglalnak teljesen

2015. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 4, max. 6 órás verziót választanám, esetleg ha van ilyen ambíciód, a saját vállalkozást kicsiben, ami nem vesz el sok időt. Már csak azért is, hogy meglegyen a felnőtt társaság, ne csak a gyerekek és a háztartás tegyék ki a napjaim. Szép dolog az, és egyáltalán nem lenézendő, nem azért, csak hogy más ingerek is érjenek. Így mindenki jól jár, a családra is rengeteg idő jut, hiszen mire a gyerekek hazaérnek/menni kell értük, te is bőven végeztél, mire apa hazaér, van kaja, lakás rendben, csak egymással kell foglalkozni, ugyanakkor délelőttönként csinálhatsz mást is.

N27

2015. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat aki nem dolgozott, érzelmileg instabil lett, a házasság felbomlott és most ott van 55 évesen munka nélkül, kapcsolatok nélkül, szakma nélkül depressziósan. És bár a férj jól keresett, de fel is élték, szóval a válásból se kapott valami sok pénzt.

Én a helyedben dolgoznék, olyan melót, ami kreatív, szeretek csinálni és megadatik a luxus, hogy a pénz sokadik szempont legyen.

2015. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Hagyomanyos, amolyan8tol 4ig munkahelten nem dolgoznek, meg reszmunkaidoven sem. Dolgoznek mindenkepp, csak nem alkalnazott lennek, habem sajat vallalkozast inditanek. Negvalositanek egyet az elkepzeleseim kozul. Az sem zavarna ha tobvet dolhoznek benne bapi 8 oeanal, csak azt csibalgasaam, amut szeretek es ami szinten nagyon fontos: ne lrgyen fonokom! :-)
2015. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Mi nagyon jól állunk anyagilag, a férjem is elég jól keres, de igazából apai örökségként én "hoztam a házhoz" elég szép pénzösszeget. 2 gyerekünk van, 5 és 3 évesek. Megtehetném, hogy ne dolgozzak, de nem bírnám ki. Mit csinálnék egész nap? A házimunka nem tesz ki annyi időt, hogy azzal ellegyek. Mindig is szerettem dolgozni, szerencsére a szakmámat imádom (cukrász). Viszont én sem 8 órában dolgozok. Van egy kávézóm, ahol reggeltől kora délutánig vagyok bent, megsütöm az aznapi süteményeket, előre dolgozom, a többit elintézik az alkalmazottak. Így nekem is marad időm ügyeket intézni, és ellátni a háztartást, mire a kicsiket hazahozom az oviból.
2015. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!