Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele őszintén erről! Ez nem normális dolog.
2015. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
95%
Ez már szerintem átment azon a szinten, hogy "haver"
2015. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
Sajnos a nő nem messze lakik, emiatt házig hozza a férjemet, és reggel meg érte jön, úgy mennek dolgozni. Félek, hogy ebből több is lesz, ha szabadnaposak...
2015. febr. 17. 14:09
 4/83 anonim ***** válasza:
95%
Már most több. A férjed szívesebben van vele, mint veled. Az enyém siet haza hozzám, és azonnal riadót fújna a szívem, ha ez nem így lenne. Beszélj vele egyenesen! N31
2015. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
95%
Azzal szerintem még nem is lenne baj, hogy hazaviszi, ha útba esik, de az összes többi már így gond.
2015. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Én beszéltem, próbáltam beszélni vele. Azt mondja, azért jó vele, mert nem a gondokat szakítja a nyakába, hanem jó fej, modern, vicces. Mellesleg jól is néz ki...
2015. febr. 17. 14:19
 7/83 anonim ***** válasza:
96%
Tehát te vagy a gond, a nő meg a szórakozás? És te mit válaszoltál erre?
2015. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
96%

Jogos a félelmed.

A legjobb egyenlőre ha nem követsz el te tipikus hibát. Szóval hisztéria, meg számonkérés , düh ne legyen, mert akkor egyből párhuzamba állítja veled a nőt az elméjében. Ilyenkor az van, hogy a feleség szenved, és ez rányomja a kettőjük kapcsolatára a bélyegét, és egy ilyen feleséggel szemben azt fogja gondolni hogy mennyivel tündi-bündibb és megértőbb a nő.

Az már nem jó jel ha a csajnak való megfelelés miatt új kütyüket vesz. Nem jó ha meg akar neki felelni.

Akármilyen nehéz is ez számodra amíg nem bújik ki a szög a zsákból ne csinálj jelenetet. Viszont dobd föl magad. Legyél sokkal csinosabb és csinálj több közös programot a férjeddel. Ha a csajhoz akar menni dumcsizni, mondd hogy jöjjenek hozzátok vagy menjetek együtt mert szeretnéd a barátait te is megismerni. Jó ha szem előtt vannak. Ne szidd a nőt, ne mondj rá rossz dolgokat, mert azt fogja hinni hogy féltékeny vagy. Ha azt hiszi hogy féltékeny vagy , az hiszi hogy különbnek látod magadnál a nőt.

Ha olyan hibáját látod meg ami úgy gondolod hogy a férjedet is zavarná próbáld meg úgy szóba hozni hogy ő maga vonja le a következtetést. Ha ő kimondja te mondhatod hogy igazad van, én is észre vettem hogy problémás a csaj.

De ezzel párhuzamosan fontosabb lenne a ti kettőtök kapcsolatát erősíteni. Akár meglepni egy elutazással vagy bármivel ami csak kettőtökről szólna.

Ha gyerekek is vannak akkor közös programot sokat csinálni, hogy érezze hogy ő családos ember, és sok a veszteni valója.

2015. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy nagyon be vagyok feszülve, lehetnék kicsit én is lazább. Ne csodálkozzak, ha olyannal tölti a szabadidejét, aki nem b*szogatja. Hát mondom, köszi, talán ha nem hagynál magamra, nem lennék befeszülve.
2015. febr. 17. 14:24
 10/83 anonim ***** válasza:
84%
Én ennél önállóbb vagyok. Megmondanám, hogy menjen ahhoz, aki nincs befeszülve, biztos szívesen ellátja a háztartását, mossa a gatyáját és hallgatja a rinyálást is! Milyen alapon kéne neki versenybe szállnia ezzel a nővel? Én vagyok az egyetlen aki odaállna és megkérdezné, hogy kellek így ahogy vagyok? Ha nem, akkor húzz a francba, ha igen, akkor meg tedd a helyére a nőt az életedben, mert én KIKÉREM MAGAMNAK ezt a helyzetet! N31
2015. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!