Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezelitek, ha a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, ha a férjetek/feleségetek csúnyán beszél veletek?

Figyelt kérdés

A férjem k.... anyázott, elküldött az anyám p...ba egy vitában, amit - megjegyzem - ő provokált.

Nem először történik, és nem tudom, hogy érhetném el, hogy többé ne forduljon elő.

Lehetnek a viták hevesek és szenvedélyesek, de úgy vélem, van egy határ (verbálisan is), amit nem volna szabad átlépni.


2015. márc. 12. 11:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Sajnos azt is kevésnek érzem már, hogy utána egy idő elteltével bocsánatot kér.
2015. márc. 12. 11:44
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy nem kezelem, mert nincs ilyen.

Ilyen párt választottál.

2015. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Az én exem is csinált ilyeneket, igaz, nagyon ritkán. Teljesen kiölte belőlem az intimitásnak még a csíráját is ezzel a beszéddel, nem is lehetett helyrehozni.
2015. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

mondanám hogy mond neki vissza, de ki tudja, ha elborul az agya még meg is üt...

mondhatod, hogy ha anyám Q, akkor annak a lányát vetted el szóval ő se jobb, vagy vmi ilyesmi

de nem tudom...

2015. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem engeded meg elso alkalommal, raszolsz, es kikered magadnak, akkor nem lenne tobb alkalom sem, mert vagy soha nem merne megint, vagy ha igen, otthagynam. Szoval neked is ez a ket lepes van szamodra, hogy ne egy eletet igy kelljen leelni. Vitaknak nem kell heveseknes es szenvedelyeseknek lenniuk, hanem intelligens modon kell "vitatkozni", vagyis megbeszelni a problemakat, nem uvoltozni mint az allatok.
2015. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4-es! Tuzre olajat? Gyerekek pampognak vissza.
2015. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van 5-ösnek, a legelső alkalommal kellett volna még csírájában elfojtani. Most már cse*heted.
2015. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A 2-es hasonló válaszokat tartom értelmetlennek. A csírájában elfojtást nem tudom, hogy gondoljátok első alkalommal, mert nyilván kikértem magamnak. Aki ennél ügyesebben fojtotta el csírájában, írja le, hogyan tette (nem gúny, őszintén érdekel).
2015. márc. 12. 12:04
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

mondjuk mondja: Q anyád, te meg szépen fogsz egy böröndöt és pakolsz, hogy majd nehogy már ilyennel élj együtt


de mi volt a vita?

2015. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontoz, az nyilván naponta küldi el a párját a k.anyjába, vagy arra élvez el, hogy őt elküldik.
2015. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!