Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a férjetekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a férjetekkel?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk együtt 1 éve házasok.

Egy ideje azt érzem, hogy mikor lemegy a boltba vagy munkából jön haza akkor alkohol szaga van. Kifejezetten a pálinkához tudnám hasonlítani.

Sörözni mikor elmegy a barátaival, vagy otthon akkor nem szoktam érezni.

Próbáltam már rákérdezni de tagadja, hogy ivott volna.

Volt, hogy a szüleimhez átugrik valamiért és ők is érezték már nem egyszer.

Nagyon félek, hogy dugiba iszik. Gondoltam már arra, hogy nem-e cukor beteg, mert akkor szokott kifejezetten ez az acetonos alkohol szag társulni. De voltunk vérvételen és nem.

Szerintetek mit tegyek? Kezdem aggódni miatta.



2015. márc. 15. 20:33
 1/9 anonim válasza:
Kérdezz rá egyszer,mikor haza ér.. hogy talán ittál valamit,hirtelen olyan ital szag csapott meg.. ebben elvilg ninwa semmi..
2015. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bence_ ***** válasza:
48%

Vegyél egy vércukor mérőt. Amikor érzed rajta mérjetek.

Hogy tudtok úgy összeházasodni, hogy ilyeneket nem tudtok megbeszélni?

2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem már de akkor azt mondja, hogy nem ivott ha inna miért titkolná el. De sajnos tagadhatatlanul ezt érzem.

Kivizsgáláson voltunk, ha cukor beteg lenne ott kiderült volna.

2015. márc. 15. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindent meg tudunk beszélni, jelen esetben felmerult egy probléma amit meg szeretnék oldani, bátorkodtam ezért is feltenni a kérdést.
2015. márc. 15. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet nem s alkohol szaga van érdmes vércukor méröt venni és ahsználni mert ez a fajta szag a cukorbetegekre jellemzö
2015. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor emésztési probléma irány a doki
2015. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5# kétszer is leírtam, hogy voltunk kivizsgáláson és a cukor betegség kivan zárva már.

#6 neked Köszönöm.

2015. márc. 16. 08:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a férjedet, hogy mit eszik-iszik amikor elvan valamerre. Mert nem kizárt, hogy valami "kombináció" az, ami alkoholos szagot produkál, mármint hogy több szag keveredik.


Esetleg dianás cukrot fogyaszt, vagy valamilyen üdítönek, édességnek lesz idövel ilyesmi szaga

2015. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyszer voltatok kivizsgáláson, ahol éppen nem volt baj, az semmit nem jelent. Nem csak egyféle cukorbetegség létezik, hanem több alfaja van. Sőt az is lehet, hogy éppen azért érzed rajta, mert aznap még alig evett valamit.

Vegyél (kérj kölcsön) mérőt, és amikor érzed, akkor mérj. Ne kivizsgálás alkalmával, az tű a szénakazalban ilyenkor.


Ha meg iszik, akkor.... akkor egy alapos elbeszélgetés. Persze segítene, ha partner lenne benne...

2015. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!