Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
70%

Az én férjem engem natúr nőként szeret. Nem igazán sminkelek, eredeti formáim vannak stb. A körmömet szoktam néha lakkozni (ha van időm), ez pl. tetszik neki, mindig mondja is, hogy szép. Ha alkalomra sminkelek, az is tetszik neki.

Ugyanakkor reggel, amikor munkába futok félig kócosan és szürke pulcsiban, akkor is azt mondja, hogy szép vagyok és szeret.

2015. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2015. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
80%
Az én férjem tényleg nem bukik ezekre a dolgokra, de például a bátyja nagyon is.
2015. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
65%
A műszempillát utálja, titokban is :D hiába igényes, teljesen természetellenes. A feltűnő körmöket is utálja, kicsit megnövesztem, és kilakkozom néha. Az tetszik neki.
2015. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
:D Nem azt mondtam, hogy anélkül nem szeret, hanem hogy igenis bejön nekik ez a kicsit kihívóbb stílus és jót tesz a házaséletnek :)
2015. márc. 16. 16:07
 6/78 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb férfi utálja a lakkozott körmöket és a műszempillát, és még a rúzst is.
2015. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
65%

Persze minden férfinek tetszik ez de nem mindegy hogy.

Pl. ha egy nőnek csúnya körmei vannak, biztosan titkon örül a férj ha a feleség elmegy megcsináltatni.

Bár nem gondolnám, hogy bármelyik férfinak ezek alap követelmények. Ha valahova elmennek szórakozni, akkor tuti büszke a párjára hogy milyen csinos, hogy kicsípte magát stb.

2015. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém garantáltan nem. Kifejezetten utálja a hosszú műkarmokat, még a rövidebb lakozottért sem rajong. Bár elviseli :)


A műszempillák szintén nem a kedvencei, mint a túl sok smink sem.

2015. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
44%

Engem kb. úgy tenne ki, ha megjelennék műszempilákkal :D akkor is teljesen természetellenes, az embernek nincs ilyen hosszú szempillája. Ha használok szemceruzát akkor is csak annyit mond, hogy olyan izés a szemem :D:D

Szóval ennyit a sminkről.

2015. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
67%

Részemről a kifestett köröm vagy az ujj végén éppen, hogy túlnyúló műköröm, aminek még köröm (nem pedig karom) formája van mehet. Mármint igen szép, hajlandó vagyok meg is dicsérni, de elvárni abszolút nem várom el, ha nem rágja a körmét és tisztán van tartva, akkor én már elégedett vagyok :) A karmok (kb fél centinél kintebb nyúlik az ujj végétől) már nem tetszenek.


Műszempilla is kb úgy érdekel, mint a köröm: ha nem orrdenáré hosszú, és normálisan van felragasztva, akkor tőlem csinálja. De - csak ismételni tudom magam - nem várom el, még azt sem, hogy szempillaspirált használjon a nő.


Smink is mindig legyen a helyén: egy bálba menet igenis tetszik, ha kirittyenti magát a nő, erősebb, merészebb sminket rak fel. Mert különleges, és csak alkalomszerűen látom így. De azt szeretném, hogy ez maradjon is így, a hétköznapokban nem kell túlzásba esni. Kis szemkihúzás mehet, de ne tegyen fel minden reggel alkalmi sminket. Azt az időt inkább velem töltse, amit a kenceficézésre szánna :)

2015. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!