Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak mindig ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak mindig ki vannak lakkozva a hosszu kormei, akkor a ferfiaknak az jon le ebbol, hogy a csaj igenyes, ad magara?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen :)
2015. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlenül. Önmagában semmit nem ér. Láttam már nem egyszer igénytelen nőket kifestett körömmel például. A nagyon hosszú köröm nekem amúgy se tetszetős.
2015. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igényes, és ad magára, de házimunkát nem nagyon vágez.
2015. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andicika ***** válasza:
vagy ha csunyán vn kilakkozva akk sztem az jön le h **rva
2015. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, hogyan van kifestve. Műköröm nekem pl egyáltalán nem tetszik. Csillogós körmök sem. A visszafogottabb, egyszerűbb színek még tetszenek. De igazából, ezt nem is szoktam figyelni. Meg persze, nem a körmén fogod keresni azt, hogy igényes-e. Azt másból könnyebb megállapítani.
2015. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem, az jön le belőle, hogy nem szeretnék vele ismerkedni. Engem taszít a hosszú köröm és a színes körömlakk, p**sásnak találom - tegyük hozzá, eddigi tapasztalataim alapján nem alaptalanul.
2015. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát láttam már hosszú, lakkozott körmöket, alatta kosszal. A lakk takarta el a piszkot.
2015. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az jön le, hogy felszínes, és többet ad a külcsínre, mint az intelligenciára és a személyiségre.
2015. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
K.rvás, lotyós, és haszontalan. Alapvetően ezek a tulajdonságok jönnek le nekem. Persze összeségében kell nézni a nőt.
2015. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, ennek részemről nicns ez igényességhez semmi köze.
2015. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!