Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
31-essel egyetértek, tényleg nagyon szép vagy. Jók a lakkozott körmeid is, nekem is volt, de annyira szétcseszte a krömöm, hogy örülök, hogy a férjem nem szereti. Előző voltam.
2015. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

Őszinték vagyunk egymással, amikor örül egy alkalmi szép sminknek, akkor nem titkon örül hanem elmondja hogy tetszik neki, és megdicsér hogy jól nézek ki.

Viszont ha mindig lenne műszempillám, vagy körmöm, akkor már nem lenne akkor szenzáció, így nem lennének alkalmak sem mikor "különlegesebben" nézek ki.

Egyébkénk akkor még jobban tud esni a dicséret amikor pl nem is vagyok kisminkelve, mégis mondja hogy tetszek neki. Mint amikor fordásznál kozmetikusnál vagy épp manikűrösnél voltam előtte....

T

2015. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
51%
Biztos vannak akiknek ezek bejönnek, de pl az én férjem a festett hajat is utálja, nem hogy műszempillát, meg ilyeneket...Ő az ilyen műnőkön csak röhögni szokott.
2015. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
Nekem kellemesen hosszú EREDETI körmöm van, amit mindig festek. Ezt szereti a férjem. Ellenben az 5 centi hosszú (főleg a hegyes fajtájú) csiricsáré műkörmöktől a hideg rázza. Alkalmanként szoktam felrakni műszempillát (évi 2-3 x), ezzel semmi problémája, tetszik. De egyáltalán nem érdekli, hogy van-e rajtam vagy nincs...szóval úgyis tökéletesen megfelel neki, ha gyakorlatilag nem is látszik a saját pillám, mert annyira rövid. Magasról tesz rá. Sminkelni itthonra nem szoktam, csak elvétve, ha megyek valahová, akkor igen...de a férjemnek ez is tökéletesen mindegy, sz*rik rá, hogy ki van e mázolva az arcom vagy sem. Nem ezektől lát szépnek.... És más nőket sem. Úgyhogy a fent említett megfogalmazásban, én úgy vettem észre az elmúlt 11 évünk alatt, hogy sokkal inkább "natúr nő" párti, mint a műkörmes, műszempillás, festékes verziónak. Sőt, a társasági körömben lévő pasik is ugyanígy gondolkoznak. Ettől függetlenül biztos van, aki jobban preferálja a műdolgokat, mint a természetest...de azért a nagytöbbség tuti nem.
2015. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
60%

Ízlések és pofonok az biztos. Valahogy azt vettem észre, hogy az ilyen férjem nem szereti, vagy nem engedné furák.Oké , hogy nem díjazzák az extra hosszú túl mű karmokat és a gagyi műszempillákat, de azért itt is van átmenet

[link]

[link]

ezek valóban nem igazán szépek, bár a köröm egy versenyen mondjuk biztos megállná a helyét, mert igényes, szép munka,de a hétköznapokban nem viselném,


de ezek szerintem nagyon is viselhetőek, nem feltűnőek, ízlésesek:

[link]

[link]

2015. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
63%

Nekem olyan visszatetsző, ha egy férfi nem szereti vagy szereti az ilyeneket. Én pl. nem tudok olyan dologra gondolni, amit a férjem csinálhat, és megsértődök rá, hogy ÖNMAGÁVAL miért csinál ilyet. És nyilván nem olyan dolgokról beszélünk itt, hogy teletetoválja magát.


De ha ciccegve nézne rám, mert ki vagyok sminkelve... olyan életszerűtlen lenne.

2015. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
42%

Nokent irom, hogy aki ennyire lenezi a kerdezot egy szolid mukorom es smink miatt, szerintem legbelul feltekeny, mert rajta meg ezek sem segitenenek. :)

Nyilvan nem kell szeretni,viselni en sem szeretem tulzottan, elvagyok napokig mindenfele cucc nelkul, de elsosorban magam miatt, nem pedig azert mert a 'ferjecskem utalja , igy nekem is kell' (vmint senkirol nem irok igy, csak azert mert szeret kicsit tobbet kihozni magabol) . En meg olyan ferfival nem talalkoztam, aki szabalyosan undorodott volna egy szep, termeszetes napi sminktol, es pl. egy igenyesen elkeszitett francia manikurtol. A parom pedig kifejezetten szereti, ha egy kicsit erosebb szinek is vannak rajtam ( pl.: a voros -persze rovid, kormot egyszeruen imadja egy fekete fehernemuvel :) vagy mikor egy vekony tusvonallal meg inkabb kiemelem a szemem). De hat ezert gondolom egetni valo ribi vagyok.


En annak a hive vagyok, hogy mindenki azt a ruhat, sminket, egyeb kiegeszitot viselje amit szeret es jol erzi magat benne/vele. Senki miatt, ne valtozzunk meg, hisz elsosorban magunknak kell tetszenunk , utana masoknak. Aki meg lenez, leszol egy adott stilust, kinezetet csak mert neki 'nem tetszik' az kapja be! Ilyet csak azok irnak akik onmagukat sem kepesek becsulni, tisztelni.

2015. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
61%

Nekem rövid körmeim vannak, a hosszút nem viselem el, de a rövideket imádom extra színekre festeni, pedig 40 felett vagyok. Egyéb dolgokban követem a szolid megjelenést, bárkinek mit jelent ez, de a körmeimet nem adom :)

A párom néha cukkol, hogy ilyent csak ovis lányok viselnek, de nem érdekel :D

2015. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
58%

tegnap 16:40


Nem nem azt, de inkább másba ölje az energiáját, ne a vakolatba.

2015. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:
Elôzô: egy egyszerû smink elkészítése 5 percemet veszi igénybe...sok energiába nem kerül. A mûszempilla kb fél óra, a köröm kb 45 perc, de azokat nem is én készîtem, hanem a kozmetikus meg a körmös, tehât az az ô energiájuk. Mikor magamnak vágom, lakkozom az 1 óra. Valôban az az én energiám, de a nagy része a vágás+reszelés, amely az alap higiénia része.
2015. márc. 17. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!