Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tetszik a férjemnek egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek egy 21 éves lány. Mit tegyek? A férjem 32 én 33 éves vagyok.

Figyelt kérdés

A szitu a következő: Én négy hónapja szültem. Nem rég találkoztam anyukám barátnőjével a pékségben. Mikor kijöttünk, szóvá tette, hogy a napokban a férjemmel is találkozott az üzletben, és olyan kedélyesen elbeszélgetett az eladó kislánnyal.Talán rokonok? Mondtam neki, hogy nem, nem azok.

Másnap a férjemmel és a gyerekkel hárman mentünk be a pékségbe. Kíváncsi voltam, hogyan mi a helyzet. Az eladó lány is (Szilvi), és a férjem is nagyon zavarban volt. Megkérdeztem, hogy miért. Szilvi szólalt meg, a férjemet nézve: "Nem mondtad, hogy van gyereked."

Mikor kimentünk az üzletből, kérdeztem a férjem, mi volt ez. Ő azt mondta, ne lássak rémeket, beszélgettek párszor. Ma viszont, mikor bekapcsoltam a sztg.-et, akkor láttam, hogy elfelejtett kilépési fb.-ból, és a Szilvi profilja volt megnyitva.

Ti mit tennétek?



2015. márc. 19. 16:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szilvi szólalt meg, a férjemet nézve: "Nem mondtad, hogy van gyereked."


Komolyan ilyet csinált? Mert ez nagyon (rossz) filmbe illő.

2015. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Csalódnék. A férj viselkedéséből kiderül, hogy kikacsintgat. Nem feltétlen megcsal, de az önbizalmát fiatal csajoknak való udvarolgatással polírozza. Meg sem fordulna a fejemben, hogy a lánnyal kezdjek vetélkedni, és 10 körömmel ragaszkodjak a férfihoz.. Elmondanám neki, hogy mit tapasztaltam (pletykákat hallottál arról, hogy flörtölget, személyesen is úgy láttad, van alapja, és most azt látod, a profilját böngészget), és azt, hogy többre tartottam azoknál a férfiaknál, akik a feleségük és kisgyerekük mellett élik tovább a playboy életet. Te megbízható férfinek hitted. Ha mentegetőzik, meghallgatom. Ettől függetlenül látványosan eltávolodnék tőle, és éreztetném, hogy tepernie kell a bizalmamért. Vagy megtanulja ebből a szituációból, hogy a házasság könnyebben borul, mint gondolta, vagy nem is próbál bizonyítani, és vége lesz a házasságunknak. Az biztos, hogy nem ÉN harcolnék azért, hogy visszaszerezzem a figyelmét.
2015. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon gyenge kamu. Gyerekes apuka, fiatal kis p-csa, "véletlen" elszólás, csodák csodájára a fb is pont a szilvi profiljánál maradt... Legközelebb valami jobbat találj ki!
2015. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem gondolnék bele nagyon sokat.

Ha már be voltál lépve a leveleket nem nézted meg?

Mióta szültél nem hanyagoltad el a férjed?

Hogy mit tegyél, egyenlőrre semmit, semmiképp ne féltékenykedj.

Inkább figyeld az eseményeket, lehet hogy elhalkul a dolog, ha nem akkor mindenképp beszélj erről a dologról a férjeddel.

Na meg a helyedben nem lennék féltékeny egy 21 éves kis csitrire :)

2015. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ritkán berreg a kamujelző, de most megszólalt. Ez a véletlen facebook-os dolog elég erős túlzás volt.
2015. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot nem értek. Az egyik, hogy miért lényeg hány éves a lány. A másik, pedig hogy ennyire buta az a Szilvi, hogy előtted meg is jegyzi ezt? És érdekes, hogy a gyerek gond neki, de hogy felesége van az nem..

Ha ez tényleg igaz, akkor sajnálom.:S Nem tudsz mást tenni, mint hogy megkérd a férjed, hogy miért ne flörtöljön más nőkkel. És igen, lehet hogy nem akar félrelépni, de szerintem ez se fér bele egy kapcsolatba.

2015. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is kamu.


De ha nem az: én kidobálnám az összes cuccát, és megkérném, hogy húzzon el, mert ez a dolog szerintem egyértelműen halad a tettlegesség felé. Ha nagyon nagy megbánást tanúsítana, talán visszaengedném, de csak egyszer. Ha még egyszer megsejtek ilyesmit, mehet, nekem ez már nem fér bele, mert egyértelműen fűzögeti a kiscsajt.


Tudom, itt mindenki azt mondja, hogy ilyen esetben beszélgessetek, értékeljétek a kapcsolatotokat, öltözz csinosabban, csábítsd el, stb. Viszont én úgy vagyok vele, hogy nehogymár nekem kelljen leültetni a férjem, hogy "Ugyan már, galambom, mégis miben nem felelek meg neked, ami miatt egyből más nő után kell szaladni?".


Szerintem is valószínűleg kamu, de elméletben el lehet rajta töprengeni.

2015. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
nagyon gyenge kamu
2015. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Az eladó Szilvi nekem is megvolt, mondd meg a férjednek, hogy tényleg nem nagy szám a csaj.
2015. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Légyszi ne feltételezzétek, hogy unalmamban történeteket találok ki, és kiírom kérdésként.

Nem akartam szaporítani a szót. Pontosan a férjem telefonját használtam fb-ozásra. A saját telefonján nem lépett ki. Én sem szoktam. Egyébként nem ismerősök. Szóval levél nincs.

Lehet, hogy elcsépelt, klasszikus sztori. De pont ezért életszerű.

Gondoljátok el, hogy érzem magam. Pár hónapja szültem, nagyon nehezen épültem föl. Nem most vagyok a legjobb formámban...

A ribi ellenben 50 kilós fekete hajú, feszes fenekű plázacica. Enyhén szólva is frusztrált vagyok.

2015. márc. 19. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!