Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek-e sok éves múlttal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek-e sok éves múlttal igazán boldog párokat? Miben látszik kívülről, hogy ők valóban nagyon jó kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Az emberek nem láthatnak igazán bele mások mindennapjaiba, érzéseibe. Mégis milyen jelekből lehet azt többé-kevésbé nagy bizonyossággal állítani, hogy egy pár - már a lila köd elmúltával, tehát több éves kapcsolattal a háta mögött - nagyon boldog, nagyon jól vannak egymással? Ismertek ilyen párokat? Náluk ez a kívülállók felé miben jelentkezik?

2015. márc. 20. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Ismerek, 14 eve vannak egyutt:

Tarsasagban mindig egymas fenekeben lognak, de legalabbis 5-10 perc utan mar keresik egymast a tekintetukkel

- meg most is a becenevukon szolitjak egymast (pl. Nyuszika)

- nevetnek egymas szavain (nem gunyosan, hanem poenokon)

- kezenfogva kozlekednek

2015. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Az előző válaszban felsoroltakon túl szerintem látszik rajtuk a harmónia, az össztartás, figyelmesek egymással még mindig, keresik a testi kontaktust a másikkal, nem fikázzák egymást elvtelenül a másik háta mögött.
2015. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát, mi lassan 15 éve vagyunk együtt és az első leírása alapján boldogok vagyunk 😊. Ami alapjaiban igaz, de elég sok konfliktus van. De úgy érzem, hogy mindennel együtt sem tudom elképzelni, hogy ne ő legyen a párom.


37N, 42F

2015. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Nagyszüleim...

Van veszeedés néha, de egymás nélkül nem egészek. És ez látszik rajtuk. :)

2015. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
pff ha az egyes a boldog kapcsolat, akkor boldogtalan vagyok :D:D:D
2015. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Mi 11ève vagyunk együtt, mondjuk mi nagyon is jól elvagyunk külön külön is sohasem voltam a màsik fenekèben lógó típus...

Az hogy làtszik-e rajtunk nem tudom,de az biztos hogy harmónikusabbnak nem is èrezhetnèm a kapcsolatot.

Sohasem veszekedtünk mèg, mindent megbeszèlünk, a fèrjem a legjobb baràtom is...

2015. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem szólítottuk egymást hülye beceneveken, soha nem járkáltunk kézen fogva és sosem lógtunk egymás seggében társaságban...:D Ennek ellenére lassan 10 éve vagyunk együtt, és második babánkat várjuk...Sosem törődtünk azzal, hogy a kívülállók boldognak látnak-e minket, csak az volt a lényeg, hogy azok legyünk...:) Mégis kit érdekel mit gondolnak mások?
2015. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

en ugy gondolom hogy aki kivulrol mutassa a masiknak direkt is, azok nem igazan boldogok otthon a negy fal kozott...


nemtudom miben rejlik ez. de pl ismerek olyan parokat akik amikor autoban ulnek (ott ulok veluk) ossze zordulnek, esbeulunk egy kavezoba hirtelen mosolyognak egymasra, mutassak a baratoknak es kulvilagnak milyen boldogok en meg nem birok eszhez terni elobb egy cirkusz aztan kiszallnak autobol es minden happy... fura egy vilagban elunk

2015. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Kívülről nézve a gesztusokon, nézésen, és az egymáshoz intézett szavakból lehet megállapítani, hogy valakiknél milyen a kapcsolat.


De sajnos én úgy tapasztaltam, hogy vannak olyan párok akik nagyon jól tudják leplezni a boldogtalanságukat. Mások előtt nyalják-falják egymást, nagyon kedvesek és figyelmesek a másikkal, de amint bezárják maguk mögött az ajtót egymás torkának esnek. Persze ez az állapot hosszútávon nem működik, mert előbb utóbb kibukik a dolog, de ha ritkán találkoznak másokkal akkor könnyű eltitkolni a bajokat.

2015. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez év végén leszünk 41 éves házasok. Leszámítva a lila köd korszakot, nem jártunk kézen fogva, nem cirógattuk, becézgettük egymást mások előtt. A külvilág nem tudom mit lát a kettőnk kapcsolatából, de TUDJÁK, hogy számíthatunk egymásra, bízhatunk a másikban, tiszteljük egymást, alkalmazkodunk egymáshoz. Ennyi évtized után meg kiismertük, mi bántja a másikat, mivel lehet az őrületbe kergetni, mi okoz neki örömet - s ehhez próbálunk alkalmazkodni. S most már csak az a fontos, hogy minél tovább támaszkodhassunk még egymásra. Sose érdekelt, hogy a külvilág hogyan ítél meg, a fő az, hogy hogy érezzük magunkat itthon a családban. Voltak hullámvölgyek, presztízsharcok az életünk során, de azt tapasztalom, hogy az idő múlásával átrendeződnek a lényegi dolgok, s kerüljük, hogy a másikat megbántsuk, fájdalmat okozzunk neki.De azt hiszem, ez a kérdés személyiség függő dolog.Akit korrektnek könyvelnek el, annak általában a magánélete is az. És fordítva:)
2015. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!