Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a vőlegénnyemmel 5 évig! Van neki egy kisfia, az előző párjától, aki eldobta magától páromat is és a gyereket elment "örömlánynak", a futtatójának gyereket szült évekig nem nézett a fiára, a gyerek engem hivott anyjának, majd egyszer csak úgy gondolta hazajön! A két gyermeke közt hatalmas különbségeket tesz! Mióta tudta, hogy párom tehetősebb lett, (mikor ők együtt voltak nehezen éltek meg, ezért is hagyta el) elkezdte zaklatni,javarészt a kisfiát csak akkor vette elő ha épp ellenünk akarta forditani! amiből volt már több félreértés! Mióta kiment volt párom újra külföldre, nagyon furcsán viselkedett, pedig előtte minden rendben volt, és kiderült, hogy beszélgetnek és békülni akarnak egymással! teljesen lesokkolt a dolog, hisz úgy éltünk szinte mint egy család, és rengeteg dolgot nekem köszönhetett! Nem igazán kaptam választ semmire, nem hajlandó velem azóta szinte beszélni sem! Hogy lehet képes ezek után azzal a nővel szóba állni???? Biztos vagyok benne hogy csak a pénzére fáj a foga, ráadásul a lányzó a mai napig hirdeti magát bizonyos szolgáltatásokat nyújt...sőt tovább megyek bizonyitani tudom, hogy konkrétan kijelentette neki csak a pénz kell páromtól és mindent megtesz hogy meglegyen mindene utánnanem érdekli! többen próbálják felnyitni a szemét, és minden ellenére meg akarom őt óvni ettől!!de hogy lehet ennyire vak? Én tiszta szivemből szerettem, mit tegyek?????
2015. márc. 20. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt a pároddal van a baj,hiába szereted.Ezekután neked még lenne gusztusod a párodhoz?
2015. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez a párod döntése. Ha még mindig érdekli az a nő, akkor hagyd had Menjen. Ha majd pofára esik legyen az ő baja.
2015. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de hogy lehet valaki ilyen hülye?
2015. márc. 20. 23:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig szerelmes abba nőbe. A szerelem nem logikán alapul.


A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem akarod megóvni, hanem lelépsz, még éppen időben vagy, nem vagytok házasok, nincs közös gyerek.

2015. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van :(
2015. márc. 20. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előbbiek véleményét. Ha magától nem érzi, hogy mekkora balek, akkor hiába beszél neki bárki. Pofára fog esni, de nem lehet segíteni azon, aki nem hagyja. Keress olyat, aki többre becsül téged egy pénzéhes r*binél. Hidd el, sokan vannak.
2015. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, biztos régen nagyon szerette, nem tudta még elfelejteni. Mondhatsz neki bármit, nem fogja meghatni. Ilyenkor csak az motiválja hogy visszakapja őt. Majd tanul a saját kárán ha tényleg átveri a nő, de te ebbe bele nem szólhatsz, úgysem hallgat rád. Sőt, ne is szólj bele, ne akard lebeszélni róla ha neki kell még az a nő. Inkább távozz időben, emelt fővel, mielött megaláznád saját magad.
2015. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a nő megint ki fogja dobni, a pasi meg jönni fog vissza hozzád.


akkor meg te leszel az olyan hóülye, ha visszafogadod.


a kisgyereket nagyon sajnálom :(

2015. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is őt sajnálom a legjobban! és megszakad a szivem ha arra gondolok hogy nem láthatom többet! a családom is imádta, a szüleimet "mama" és "papa"-ként hivta
2015. márc. 20. 23:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd tovább magad.
2015. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!