Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nászajándékba a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba a legjobb barátnőmnek mit illik adni?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőjük. Mit illik? Pénzt vagy háztartási berendezést? Gondolom amire az ifjú párnak szüksége van. Külön lakásuk lesz. Ha pénzt, akkor mennyit illik? 10 éve ismerem, az elmúlt pár évben elég sokat köszönhetek neki, úgyhogy szűkmarkú sem akarok lenni, de hónapok óta nincs munkám, nem vagyok eleresztve anyagilag. Ti mit vittetek a barátnőtöknek nászajándékba?

2015. márc. 21. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Háztartási gépeket úgy is kapni fognak, szóval egy barátnőtől közelebbi dolgot várna el az ember. Pl. egy közös nyaklánc vagy efféle közös emlékekre hajazó dolog, de ha ez kicsit gyerekesnek tűnik, akkor esetleg egy wellness hétvége veled közösben olyan csajos kikapcs. Ha több hónappal előtte lefoglalod elég olcsón ki lehet hozni. :D Ilyen általános dolgokat szerintem hagyd a fenébe, mint pl. a pénz stb. ezek olyan személytelenek egy barátnőtől.
2015. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha valóban a legjobb barátnőd, akkor kérdezd meg, és nyilván tisztában van az anyagi helyzeteddel.


Én nem is értem az ilyen kérdéseket.

2015. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Nővérem barátnője most házasodik, és pénzt akar... szerintem olyan megalázó veled egykorúaktól pénzt elfogadni.


Nem tudja még, hogy menjen-e. Pláne, hogy alig 3 hónapja van rendes munkája.

2015. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátnőd, biztos ismered az ízlését. Háztartási dolgot semmiképp sem, azt már hosszú évek óta nem divat. Pénzt adj, ha arra van szükségük, ha nem, akkor valami apróbb élményajándékot kettejüknek (masszázs, termálfürdő, éttermi utalvány, stb.); vagy esetleg valami személyes kézzelfogható dolgot - de ebből csak te tudod mi tetszhetne neki.
2015. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha valóban jó barátnőd, akkor ismeri az anyagi helyzetedet, és nem vár el tőled semmit, azonkívül, hogy ott legyél az esküvőjén.

Ha pénzt kér, akkor nem jó barátnőd, csak egy pénzéhes nő.

2015. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már wellness-hétvége, akkor talán az ifjú párnak, ne neked meg a barátnődnek :). Háztartási gépet ne te adj, azt nem a barátok szokták. Vagy valami személyeset, vagy ha szükségük van pénzre, akkor azt. Megalázó vagy nem, ha az ember házasodik, költözik, nászútra megy, kell a pénz. Azt ne mi mondjuk meg, hogy mennyit adj, amennyit tudsz. Tízezrektől százekrekig szoktak, de ha te csak 30000-t tudsz, akkor annyit tudsz.r
2015. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Valami szemelyeset, és a menyasszonytáncba, ha lesz dobhatsz pénzt..

Egyébként en is bajban vagyok, azért kerültem a kérdeshez.


Barátnőmnek még cska-csak kitalalom, de a vőlegényének nehezempbb a dolog, így közösen (15 éve baratnőm :))

2015. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátnőmnek azt csináltam, hogy fotóztam az esküvőjén (nem hivatalos fotósként, hanem csak úgy, persze nem zavarva senkit ezzel), és utána egy szép albumba rendezve adtam neki oda ezeket a képeket, amiket az esküvőn meg a bulin készítettem.

Tetszett neki nagyon.

Azért (is) találtam ezt ki, mert semmi pénzem nem volt, szóval azt nem tudtam adni, de ez így belefért, és még jó is volt. Szerintem.

2015. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem legjobb barátnős ez a példa, de édesanyám ajándékkártyát vett a munkatársának, ami egy elektronikai boltba szólt, annyi összeggel lehet feltölteni, amennyit mondasz. És mégsem az van, hogy kapnak öt porszívót, mert nem beszélték meg egymással a vendégek, hogy ki mit ad.
2015. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt vagy kombinálhatod, hogy még X ezer forint értékben kaparós sorsjegy, hadd szórakozzanak.

Ha adsz 10-20 ezret már az is korrekt, ha pároddal mész el, akkor fejenként ennyi, így álltátok az estét és kész. Nem kell attól szétköltekezned magad, mert ők házasodnak, annyit adj, amennyit gond nélkül tudsz.

2015. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!