Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátnő esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnő esküvőjére mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Én max 15-öt adnék.
2010. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom a parjaval az eskuvonkre 20-20 ezret adtak fejenkent. Mi is majd ugyanennyit fogunk adni ha esetleg osszehazasodnak.
2010. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyban függ az anyagi helyzettől is. sztem is egy 20ast legalább illik, ha nem is fejenként. de ha a netto kerestetek 2 milla/hó, az más, mintha 100 ezer...
2010. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

legjobb barátnő esküvőjére ajándékot illik venni...

valami komoly ajándékot.

2010. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A 14:38-al értek egyet. Legjobb barátnő csak 1 van. Szerintem is pénz helyett ajándék. Ismerned kell annyira, hogy tudd, minek örülne igazán. A pénz olyan személytelen. Én (már nagyon rég) egy gyönyörű paldóvázát vettem a legjobb barátnőmnek. Bár az élet elsodort minket egymás mellől, én az ország egyik, ő a másik felén lakik, de több mint 30 év után is megvan a váza, nagy becsben tartva, és mindig rám emlékezteti. Találj valami igazán személyre szólót. És nem is az értéke lesz a mérvadó, hanem az, hogy tőled kapta.
2010. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy mindenkitől pénzt "kérnek"! Az anyagi helyzetük miatt!
2010. ápr. 22. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát így már másképp fest a dolog. Ez függ azért a Te anyagi helyzetedtől is, mint ahogy már előttem is írták. Így fogalmam sincs. Sajnálom.
2010. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem, az ajándék NEM a legjobb barátnőjé, hanem kettejüké a férjével (hivatalosan közös vagyonnak minősül! :))), tehát a kérdezőnek nem feltétlenül kell tudni, mit szeretnének.


Kérdezőnek: annyit illik adni, amennyi fedezi a vacsorádat (ha partnerrel mész, akkor az övét is), ez kb. 10000 Ft fejenként, plusz amennyi pénzt ajándékra szánnál.

2010. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mivel azt mondták,semmi ne vegyünk ajándéknak,pénzt meg tuti nem fogadtak volna el,álltuk az esküvői tortájukat,ez volt a nászajándék tőlünk..A kinézete meglepetés volt.
2010. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszabály: legalább annyit illik adni, amennyibe a vendéglátásod került. Ha egy puccos éttermet nézünk, három fogással, italfogyasztással, akkor egy tízest minimum rá kell áldozni. Innentől már csak tőled függ, hogy mennyit adsz mág pluszba.
2010. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!