Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem néhány évvel ezelőtt nőkkel ismerkedett a hátam mögött. Nem volt semmi nagyon szexuális jellege az egésznek, csak otthon unatkozott, mert munkanélküli volt. Ezen valahogy túlléptünk.

Észrevettem, hogy tünnek el dolgok ez előzményekből amikre rákerestem, igy megnéztem a fb-ját, és annak az előzményeit.(Tudom most meg lehet kövezni.)

Naponta rákeresett mindenféle nőre. Olyankor amikor fürödtem, vagy dolgoztam. A nevek nagyon ismétlődnek, tehát szinte naponta ugyanazokat nézi. Azt még hozzátenném, hogy szexuális életünk nem nagyon van, ő mindig fáradt. Ezekre elégiti ki magát, vagy mit gondoltok? Nagyon kivagyok már.

Amúgy én is szoktam ismerősök profilját nézegetni, de nincs okom arra, hogy kitöröljem az előzményekből. Vajon ő miért tette?


2015. márc. 30. 07:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem minden pasi ilyen. Legalábbis közelről hosszútávon én sem láttam még másmilyet. De amíg nem csal meg, szerintem ne idegesítsd magadat miatta.
2015. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
igen összes
2015. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Velem van baj, ha ez nagyon idegesit? Jó hogy erre naponta van energiája. Engem meg havi 1szer alig tud megfektetni.
2015. márc. 30. 07:47
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Már nem azért első kettő válaszoló, de szerintetek ez egy normális kapcsolat?? Nehogy már a nőnek ne legyen tartása és benyeljen mindent azzal a jelszóval, hogy minden pasi ilyen. Nem a múlt században élünk.

Kérdező! Dobd ki, mert ebben a kapcsolatban már semmi sem működik. Oda a bizalom, nincs szex.....Minek vagytok együtt?

2015. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A szexmentességet betudtam annak, hogy néhány hónapja kemény fizikai munkát végez akár 12-14 órában, sokszor hétvégén is. Amikor este hazaesik, látszik rajta hogy tényleg nagyon fáradt.

Csak mostanában inkább számitogépezik ahelyett hogy velem töltené a szabadidejét is. Én i szakitás felé hajlok, csak nem tudtam, mennyire jogos. Köszönöm annak, aki eddig válaszolt.

2015. márc. 30. 07:59
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

# 4

Hogy lehet alapból ilyen hülyeséget kérdezni?Hogy lenne már miden pasi ilyen?

Elég egyértelműek a dolgok nincs szexuális életük az FB-n más nők után nézeget...

2015. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Minden olyan pasi ilyen, akinek elege van valamiért a barátnőjéből. És hogy miért van elege?

Azt csak ő tudja.

De ahelyett, hogy ide írsz ki kérdést, talán tőle kéne megkérdezni...kedvesen, normálisan...

2015. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem, èn mint pasi pl azonnal vágnálak ki amint engedèly nèlkül emailem vagy mást nèzel. Alapvető bizalom ès tisztelet hiánya a másik iránt...
2015. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Annyit értem el vele, hogy amint ketten néztük vissza az előzményeket, akkor is tagadta, hogy ő keresett rá. Illetve mondta, hogy kinyirja magát ha elhagyom. Kicsit ellentmondásos, szóval csak még jobban összezavart.
2015. márc. 30. 08:31
 10/26 A kérdező kommentje:
Ő tisztel engem?Akkor nekem miért kellene?
2015. márc. 30. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!