Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem néhány évvel ezelőtt nőkkel ismerkedett a hátam mögött. Nem volt semmi nagyon szexuális jellege az egésznek, csak otthon unatkozott, mert munkanélküli volt. Ezen valahogy túlléptünk.

Észrevettem, hogy tünnek el dolgok ez előzményekből amikre rákerestem, igy megnéztem a fb-ját, és annak az előzményeit.(Tudom most meg lehet kövezni.)

Naponta rákeresett mindenféle nőre. Olyankor amikor fürödtem, vagy dolgoztam. A nevek nagyon ismétlődnek, tehát szinte naponta ugyanazokat nézi. Azt még hozzátenném, hogy szexuális életünk nem nagyon van, ő mindig fáradt. Ezekre elégiti ki magát, vagy mit gondoltok? Nagyon kivagyok már.

Amúgy én is szoktam ismerősök profilját nézegetni, de nincs okom arra, hogy kitöröljem az előzményekből. Vajon ő miért tette?


2015. márc. 30. 07:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

NEM, nem minden pasi ilyen.


Az én párom még a fb-on sincs fenn, mert nem érdekli, és eszébe sem jutna más nökkel kapcsolatot keresni.


Viszont nem is szoktam utána nyomozgatni - semmi nincs lejelszavazva, de eszembe sem jutna kutakodni.


Ha nem bízol 100%-ig meg a párodban, akkor semmi értelme a kapcsolatotokbak.

2015. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

en nem ismerkedem nokkel titokban es nem nezem nok profiljat a neten, sot ferfiaket sem.


Tehat nem minden ferfi ilyen.

2015. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha nem lettek volna gyanús dolgai nyilván nem nézegetném unalmamba a facebookját. Igen, bizalom sincs már. Mitől lenne?
2015. márc. 30. 08:46
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a többi férfi milyen, a tiéd ilyen és ez a baj. Tapasztalatból mondom, hogy amelyik férfi után nyomozgatni "kell" mert sejted, hogy csinál valamit, de egy gerinctelen alak és nem vallja be a normális rákérdezésre, hanem neked kell kutakodnod és bizonyítékokat gyűjtened és ha azokkal szembesíted, még akkor is tagad, ahelyett, hogy normálisan elmondaná, hogy hát igen, ezt csináltam és azért, mert... és akkor itt meg lehetne beszélni, hogy mi a lóf.... baja van, de még erre sem képes -nos, az ilyet ki kell dobni a fenébe, mert csak lealacsonyodtok mindketten az idióták szintjére. Vagy hát az is egy lehetőség, hogy tudván tudsz a hazugságairól, de nem teszel semmit, hagyod magad félrevezetni, megalázni... de ez sem tesz jót az önbecsülésednek. Adj neki egyetlen utolsó lehetőséget, amikor normális hangnemben megbeszélhetnétek, hogy ki-ki mit tett és miért, de ha nem hajlandó még erre sem, akkor tényleg lépj tovább.
2015. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden pasi ilyen.

A páromnak is van fbja mégsem nézeget más nőket.

Illetve a gépen nálunk is el van mentve minden jelszó de eszembe sincs magamtól belépni. Van, hogy meg kér nézzem meg a leveleit mert pl. vár valakitől választ.

A másik fele ha éreznek bármi féle bizonytalanságot és titkolózást a kapcsolatban én is bele kukkantgatnék a levelekbe.

Tegye fel a kezét aki nem tenné meg. Ha a párom a magyarázatom ellenére csak kiakadna akkor bizony még inkább azt gondolom, hogy vaj van a füle mögött.

2015. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Én sok olyan férfit ismerek, akinek a kedves és jó és szexi felesége mit sem sejt arról, hogy a férje/élettársa milyen, évtizedek alatt sem derült ki és látszólag boldogan élnek. Szerintem minden férfinak vannak titkos kis üzelmei, ha nem is mindig, de vannak olyan korszakai és nem is mindig a párja tehet róla. Ne azt értsd alatta, hogy meg is csalja, de flörtölgetnek, ismerkednek titokban vagy csak nézelődnek a neten, talán 50-ből egy olyan akad, aki nem. Attól még 75%-uk tisztességes marad és nem jut tovább a flörtnél.
2015. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Bence_ ***** válasza:
57%

Igen, mindegyik pasi egy kaptafára készül. Összes férfi külső és belső tulajdonsága ugyan olyan.

Minden nő is ugyan olyan. Ősszes nő boldogtalan kapcsolatban él!

Te pasid ilyen, ti kapcsolatotok ilyen. Mert ilyen a TE életed.

2015. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

" Igen, bizalom sincs már."


Akkor minek vagy vele!?!?!?!

2015. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem! El ne hidd itt a sok megkeseredett embernek, meg a második kamaszkorukat élő pasiknak, hogy minden férfi ilyen!

Egyáltalán nem ilyen mind! Sajnos te rosszul választottál. Nem kell egy nőnek beérni ilyennel.

2015. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul tettem fel a kérdést. Nem áll szándékomban ismeretlen férfiakat ledegradálni, csak tény, hogy a környezetemben a legtöbb pasi ilyen, mindenfélét csinál az asszony háta mögött. Azt hittem, hogy kifogtam a nagy kivételt. Hát a jó büdös francot.
2015. márc. 30. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!