Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjeteknek több nő irogatna úgy hogy gyereket vartok?

Figyelt kérdés
A férj jóképű, mindig körülrajongtak a nők. A feleség most hogy terhes az önbizalma padlón megviseli a terhesseggel járó hizas ami nem túl sok. Közben rájön arra hogy a férjének milyen csinos nők irogatnak. A férj nem biztatja őket de aggódik. Mennyire valószínű hogy egy ilyen nő elhoditja a ferjet amig a nő terhes és nem tud olyan lenni mint régen? Ti jartatok így?
2015. ápr. 11. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Jaj de nem érdekelne, hogy kínait írogat neki, ha ő nem foglalkozik velük. Amúgy a kedves terhes feleség Inkább azon aggódjon, hogy a feltekenysege és a kutakodása miatt lép majd félre vagy le a kedves ferj
2015. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem aggódsz, hanem a férjeddel foglalkozol, akkor esélytelenek ezek a nők.
2015. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Simán elcsabitjak. Velem is megtörtént. Az élet ilyen,szar...
2015. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát, utolsó. Nem az élet xar és nem az aki csábít, hanem az, aki kapcsolatban van és mégis hagyja magát
2015. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Látod az élő példa. Aki olyan mint 3-as, az úgy is jár, aki meg nem olyan, azt szereti a férje.
2015. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
69%
3-as, annyira tipikus Gyakoris nő vagy.
2015. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

A féltékenység mindig azon múlok, hogy mennyire ismerjük a párunk. Mennyi ideje vannak együtt?


Mi a férjemmel 12 éve vagyunk együtt, jóképű, sportos, és mindezek mellett nagyon sikeres, jól kereső férfi. Látszik rajta, hogy nagyon családcentrikus. Tisztában vagyok vele, hogy a férjem a legtöbb nő számára a tökéletes férfi, ahogy nekem is. Mégsem volt soha féltékenységi rohamom, mert nagyon ismerem. Nem beszélget facebookon nőkkel, mert nem igényli, ott vannak neki a gyermekeink és én.

A terhességem alatt is minden rendben volt, pedig én nagyon sokat híztam, a második gyermekemmel kb 25 kg-ot.... Szerencsére már teljesen ledolgoztam, de soha nem éreztette vele, hogy nem vagyok csinos.

2015. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem tudom komolyan venni ezt, hogy írogatnak neki nők. Találkozik velük? Flörtöl velük?

Ha nem , akkor mi a baj?

Jobb, mintha találkozgatna más nőkkel.

Gondolom csak az egóját növeli ezzel, de ha nem foglalkozik velük akkor nincs gond

2015. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért kedveskeim, milyen a hármas? Tudtok ti bármit is rólam? Na nehogy már meg én legyek a rossz, mert a kedves felrement,mikor a segge fenyesre volt nyalva. És akkor még nem voltam résen,hittem neki,nem cseszegettem. Tulorazol, jaj szegény,akkor a kedvenced fozom. Ma inkább a kollégákkal kapcsolodnal ki,jaj hát persze,semmi gond. Ki gondolta volna,hogy náluk a túlóra a koleginak kefelgeteset jelenti.


Na azért szalljatok le a magas lóról,azért mert felrement a kis drágám,még azért is én legyek a hibás. Na hogyne! Vagy csak magatoknak szerenetek megideologizalni a helyzetet és azért vagytok ilyen vermesek? Cska nem rosszul esik/esne titkon ha a ti parotok irogatna csinos nőknek míg ti balnamereture dagadtok az ő gyereke miatt? Pffff,szanalmasak vagytok...

2015. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha flörtöl velük, vevő rájuk, akkor én nem nézném jó szemmel és bizony leülnék beszélgetni a párommal arról, hogy ez nem esik jól.

Ha nem törődik velük, nem megy bele a játékukba, akkor arról ülnék le beszélgetni vele, hogy jól esik, hogy ennyire szeret és kitart mellettem, nem vesz komolyan más nőket annak ellenére, hogy mondjuk jelen pillanat ők bombázók, te meg kerekedsz mindenfelé.


Egyébként nagyon nem jó a gondolkozásod. Szerintem a kismamák nagy része gyönyörű! A várandóságot nem egy szükséges rossznak, borzasztó 9 hónapnak kellene megélni, amikor a nők önbizalma lenullázódik és tehénnek érzik magukat, hanem áldásnak. Hatalmas áldásnak, hogy nektek megadatott egy pici élet, akiért felelősek lehettek. Igen, miatta formálódik a tested, itt-ott felszalad pár plusz kiló, esetleg rosszul vagy, néha fájdalmaid vannak, de nagyon megéri és utálom, amikor valaki ezt ilyen negatívan fogja fel! Pont hogy ki kéne virulnod és úgy tündökölnöd, ahogy még soha, nem hogy depresszióba süllyedj és sebeket nyalogass, mert hízol!!!

2015. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!