Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok a férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a férjeteknek, ha lelépne majd visszajönne, mondván hogy megbánta?

Figyelt kérdés

gyereket terveztünk, sikerült is teherbe esnem - ikrekkel. Nagyon nehéz volt az eleje, főleg mert a szülésnél is voltak komplikációk, én sem voltam a toppon az első 2-3 hónapban.

Nem voltak még 4 hónaposak a babák, amikor a férjem kijelentette hogy ő ezt nem bírja, ő csak egy gyereket akart, nem fair hogy kettő lett (mintha én tehetnék róla...), ő elmegy. Elköltözött az anyjához.

Teljesen magamba zuhantam, anyukám és a hugom segítettek mindenben. Mire fél évesek lettek a picik, fizikailag rendbejöttem, a kicsikkel is egyre könnyebb lett, kialakult a napirendünk, már teljesen el tudom látni magunkat mindenféle segítség nélkül. Lelkileg azonban nagyon szarul vagyok.


A férjem most újra megjelent, hogy ő nem úgy gondolta, és jött volna korábban is csak nagyon szégyellte magát.


9 hónapja szültem.


Ti mit tennétek?


2015. jan. 16. 14:01
1 2 3
 1/26 Andizsuzsi ***** válasza:
47%
Azt hiszem, adnék még egy esélyt.
2015. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Én megmondanám, hogy ez nem átjáróház és hogy merre van az ajtó. Gusztustalan, gerinctelen dolog volt, amit csinált, nem tudnám megbocsátani. Persze ez én vagyok.
2015. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nem.

Te mentél át a terhességen, te szültél, te foglalkoztál velük 5 hónapon keresztül, mert a férjed egy gyáva alak, aki csak a gyerekkel kapcsolatban csak a jó dolgokat akarja, a fárasztó, nehéz részeket nem.Te se kettőt akartál szülni, mégsem menekültél el.

Most, hogy már megoldottad és nincs annyi baj, kellenél neki, de amikor még picik voltak a babák, nem? Egy normális férj, egy szerető apa nem csinál ilyet!

A szégyellős dolog meg jó duma, de el ne hidd.

5 hónapig se feléd, se a babák felé nem nézett.

Gerinctelen r**hadék az ilyen.

2015. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

hűű! hát nem irigyellek! előszőr is: nagyon kiosztanám,és elmondanám miken mentem keresztül. aztán:ha ugy érzem szeretem még-akkor adnék még egy (utolsó) esélyt.


(azt az egyet értékelem,hogy: bevallotta hogy szégyellte magát)

2015. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Én nem fogadnám egybôl vissza,de azèrt adnék neki egy utolsó esélyt, azzal a feltétellel, hogy akkor bizonyítsa be , hogy fontosak vagytok számára.
2015. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

én annak a híve vagyok, h mindenki megérdemel még egy esélyt, de csak egyet!

nagyon komolyan elbeszélgetnék vele a történtekről, hogy téged ez mennyire megviselt stb, és arról is, hogy a jövőt hogyan képzelnétek el együtt. Mert lesznek még nehézségek, hiba azt gondolni, h mostantól minden cukormázas álom lesz a gyereknevelésben... ha úgy érzi, tényleg meg akarja próbálni velünk a nehézségekkel együtt, akkor én nem állnék ennek útjába.

Sokat kell kommunikálni, ha szeretitek egymást akkor ne dobjátok kukába büszkeségből a közös múltat és a közös jövő lehetőségét.

Ha vállalja akkor hajrá! Majd úgy is látod, mennyire igyekszik kivenni a részét, szükség esetén mennyire toleráns, mennyire lehet számítani rá stb. Ha neked nem felel meg a hozzáállása akkor oké, menjetek szét, de szerintem a babák is megérdemlik, hogy kicsit dolgozzatok az ügyeteken, hátha mégis sikerül felépíteni egy jó kis családi gyereknevelő Zrt-t.

2015. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Egyetlen egy utolsó esèlyt megèrdemel. Az utolsót.
2015. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem engedném vissza és nem csak magam miatt.

Lesznek még a gyereknevelésnek nehéz szakaszai (dackorszak, tini stb...) aztán majd mindig azon rettegjek,h lelép ráadásul a gyerekeket is tönkrevágja ha az apjuk csak úgy elköltözik, főleg ha azt mondja,h nem bír velük és majd magukat érzik felelősnek.

Így is nem tudom mit mondasz majd nekik,hogy ne érezzék magukat felelősnek, ha megkérdezik,h miért hagyott el minket apa anno:(

Alapból sokszor minden ok nélkül érzi magukat a gyerekek válásért felelősnek, hát még egy ilyen előzménnyel.

Láthatást engedném ahányszor csak akarja, de az hogy eldobta magától a közös gyerekeinket és elviselhetetlennek nevezte őket számomra megbocsáthatatlan.

Az meg csak hab a tortán, ha elmúlt időszakban felétek se nézett pedig nála jobban senki sem tudta, h milyen nehéz újszülöttekkel...

Attól hogy el akart válni, attól még jöhetett volna segíteni vagy legalább minimális láthatásra.

A férjed nagyon önző és röhej kategória h téged hibáztat azért, h 2 lett. Ha egy gyerek lett volna, akkor is talált volna valami kifogást.

2015. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Csak te tudod, hogy meg tudsz-e benne ujra bizni, es hogy ezek utan szereted-e. En ebben az esetben több okbol is adnek neki meg egy eselyt:

- A gyerekek miatt: megiscsak jobb, ha az apjuk is jelen van az eletükben

- Mindenki hibazhat, talan most nött fel igazan

- Önzösegböl: ha meg szeretem, akkor magam miatt is adnek neki meg egy eselyt


Viszont bizonyitania kellene, es közölnem vele, hogy ha megegyszer ilyet tesz, akkor mar ne is probaljon visszajönni. Pont a legnehezebb idöszakban hagyott ott, hat most hasznald ki, hogy vissza akar jönni. En biztosan szabnek par feltetelt:

- Vegye ki aktivan a reszet a gyerekek körüli munkabol

- Hetente egyszer kimenöt akarnek a következö 2 honapban ugy, hogy neki ilyenre nem lenne lehetösege, csak ha letelt a 2 honap

- Ha eddig a hazi munkabol nem vette ki a reszet, akkor a fele innentöl az ö dolga


Ezek fenyeben adnek neki 2 honap probaidöt. Ha latom, hogy foglalkozik a gyerekekkel, es viseli a raszabott büntetest, akkor megbocsajtanek.

2015. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Fú, hát ez komoly! Ha magamból indulok ki, ha meg is tudnék bocsátani, ez olyan szintű csalódás a számomra legfontosabb emberben, hogy a tüske örökre bennem maradna.Nem biztos hogy meg tudnám állni, hogy adott esetben ( pl. vita) ne hánytorgassam fel neki. Úgy meg mi értelme a visszafogadásnak? De ez én vagyok.
2015. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!