Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik válás után úgy egyeznek meg a gyerekük apjával, hogy a gyermek az apjával él, és az anya fizet gyerektartást, és ő viszi el hétvégente magához?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom most az várod, hogy elítéljük. Én nem teszem. Ugyanolyan anya, mint bárki más.
2015. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Inkább legyen ilyen egy nő, minthogy nála marad a gyerek annak ellenére, hogy a háta közepére sem kívánja, és rossz sorsa lenne a gyereknek nála... érdekesnek találok egy ilyen nőt, anyát, de nem ítélem el ezért. Ha a gyerek is jobban érzi magát az apjánál, akkor legyen ott, ahelyett hogy kínlódna az anyuka mellett.
2015. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanolyan, mint amikor fordítva történik, és a nőnél maradnak a gyerekek, ez van a lényeg, hogy meg tudnak egyezni. Az a lényeg, hogy a gyerek a lehetőségekhez mérten jól érezze magát.
2015. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a 2 szülőre tartozik, hogyan egyeznek meg.
2015. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első! Dehogy várom. Itt nincs jó vagy rossz válasz!
2015. ápr. 11. 11:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem ismerem őt és a körülményeit, amik a döntését indokolták, addig semmi.

Egyébként sem törvényszerű, hogy a gyerek az anyjával nőjön fel, egy apa is képes gyereket nevelni. A csonka családban így is, úgy is hiányzik egy szülőfunkció, mindkettő egyformán fontos. Annál, hogy kinél lakik a gyerek, sokkal lényegesebb az, hogy ne a bosszú eszköze legyen az elvált házastársak között.

2015. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én így nevelkedtem, ezt szoktam meg, mert a körülmények ezt indokolták. Nem volt rossz véleményem az anyámról.
2015. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

sokan elítélik azt a nőt, aki lemond a gyerekéről ebben a formában.

szerintem megvan a nőnek rá az oka(pl rosszabbak a körülmények, rengeteget dolgozik, nem lenne ideje foglalkozni a gyerekkel)

szóval szerintem a gyerek érdekeit nézi a sajátja előtt. ez egy pozitív dolog.

hány éves egyébként?

2015. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem kellene törvényszerűnek lenni, hogy a gyerek az anyával maradjon. Az lenne a logikus, hogy annál maradjon aki jobban gondját tudja viselni, és nem csak pénzügyileg hanem minden tekintetben. Ha egy egyszobás 20 nm-es minigarzonban kellene élniük, az anyuka pedig nem tud neki lehetőségeket teremteni, de apukánál biztosabb élete lenne, önzőség lenne az anya részéről, ha így is ragaszkodna hogy nála helyezzék el. Ez van.
2015. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy apának is legalább annyi köze van a gyerekéhez, mint egy anyának. Ha ők így beszélték meg, akkor semmi elítélendőt nem látok ebben. Valakinél lennie kell a gyereknek és az nem törvényszerű, hogy ez minden esetben az anya.
2015. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!