Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

1, Eltartott nöként élni egy gyönyörü külföldi városban a milliomos férjeddel, ahol nyelvet tanulhatsz, hobbimunkával kereshetsz pénzt, költekezhetsz, utazhatsz...


2, Egy kis albérletben élni a férjeddel, hétköznapi munkát végezni (pincérnö, bolti eladó), sokat igyekezni és keveset keresni.


Mindkét esetben szeretitek egymást.


Melyik és miért, ha csak ez a kettö van?


2015. ápr. 23. 19:31
1 2 3
 1/30 gömbicica ***** válasza:
90%

eltartott kiszolgáltatott ember nem szeretnék lenni.

milliomos férj! ugyan már!

mondjon valaki olyat, ami ilyen happy és sirig tartó kapcsolat volt.

a milliomos férj engem ne cserélgessen(

magas lóról hatalmasat lehet esni(

a kis albérletből viszont van felfelé) én ezt választanám!

2015. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Amiről te írsz az első esetben az miért eltartottság?Tanul és "hobbimunkázik" (én ezt úgy értelmezem,hogy részmunkaidőben, vagy hivatásból,nem a fizetést nézve dolgozik,nem egy gyárban 3 műszakban kényszerből)


Így az 1-est választanám,de csak akkor ha tényleg tanulás meg dolgozás benne van.Lábamat lógatva kiszolgáltatottként nem hiszem,hogy jól érezném magam.,

2015. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

mind a ketto lehet egy szep elet, nem csak az 1. vagy a 2., de furan tetted fel a kerdest, mert az 1. egyertelmuen tobb elonyt mutat, mint a 2. a 2.hoz nem is irtal semmi pluszt, pozitivumot.

1. elonye: hobbimunkad van, nem vagy kotve, van idod magadra, ferjedre, gyerekekre, ki tudsz teljesedni, nem kell a megelhetesen gorcsolni, lathatod a vilagot, tanulhatsz, stb.

2. elonye: hat nem tudom mi elonye

2015. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Mivel a kérdezőnek konkrét kérdése van,így én arra válaszolok.Nyilván az egyes opciót választanám,hiszen szerelem is van.Senki sem szeret éppen csak megélni,kilátástalanul,saját lakásra vágyakozva.Mindenki az egyes opcióra vágyik,ha bevallja,ha nem.Az,hogy a hobbiddal kereshetsz pénzt,a legjobb dolog.Van az a mondás is,hogy " válassz olyan munkát,amit szeretsz,és soha többet nem kell dologoznod."Mellesleg régen a nők nem dolgoztak,otthon voltak,várták a férjüket,ellátták a gyereket,magukkal is törődtek.Csak akkor háztartásbeli volt a megnevezésük.Ma meg kitartott.
2015. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőt, mivel szeretet ott is van és a hobbimmal foglalkozhatnék, talán előre is jutnék benne és lehet, hogy később még abból is milliomosok lennénk. A külföld már nem zavar, szívesen mennék ki, régen nem tudtam ezt elképzelni, de már én sem érzem magamat itthon biztonságban.
2015. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Egyik se jó. A milliomos férjemre irigy lennék a sikerei miatt és bénának érezném magam, amiért csak ennyire futotta, hogy kitartott legyek. Eladó pedig nem akarok lenni, ugyanazt érezném, hogy nem értem el semmit az életben, csak gürizek végestelen végig.
2015. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ha feltétlenül választani kéne, akkor persze, hogy a milliomos életet választanám, mert úgy sokkal több lehetőség van a felemelkedésre: pénzért el tudnék menni tanulni, nem kéne mellette dolgoznom...ez azért nagy könnyebbség.
2015. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek azokkal, akik egyértelműen jobbnak látják az elsőt, hisz van szerelem, van munka, meg minden. Nem kitartottak vagyunk, bár én abban sem látoksemmit, ha az ember egy ideig nemcsak a saját pénzét költi. Igazából abban se, ha kitartott, csak én nem csinálnám :)

Persze van, akit egy milliomos férj konkrétan taszít. Ismertem nőket, akiknek elhittem, hogy gazdag fickó nem kell nekik, mert rosszul éreznék magukat mellette.

2015. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen kitartott sosem lennék. Amúgy ha tényleg tudnék keresni hobbimunkával pénzt, vagy ha esetleg meghal a férjem, nem halnék éhen, akkor én az egyest választanám.
2015. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Most nem igazán mennék ki külföldre több ok miatt. De ha elvonatkoztatunk a realitásoktól, persze, hogy az 1-es jobb. Jól élnénk, a hobbimmal foglalkozhatnék teljes egészében, de még ezzel pénzt is keresnék, tanulnék is, tehát teljesen haszontalan életet sem élnék.


De a nyakamat rá, hogy a férjem is ezt a verziót választaná a kettő közül: hogy milliomosként külföldön éljen. :D

2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!