Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért hazudott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hazudott? Van ennek bármi értelme?

Figyelt kérdés

Elég piszlicsáré ügy, pont ezért bosszant.

A férjem minden nap megkért, hogy hozzak két dobozoskávét a boltból.

Tegnap megkérdeztem hogy melyik munkatársáé a második.

Erre rávágta, hogy a Kiss Adriáné (kitalált név) aki ki szokta fizetni neki, ne aggódjak (nem szoktam).

Ma viszont itthonhagytam a tárcám, nem vettem el is felejtettem. Fél ötkor kérdezi, hogy hol van, akkor ugrott be, ő meg gyorsan elszaladt.

A lényeg, hogy kb egy órája indult el, mert éjszakás, én meg beültem a számítógép elé.

Belépve maradt a viberben, ami üzenetet jelzett én meg ráléptem reflexből.

Hát egy olyan üzenet figyelt ott hogy

Szia vettem kávét, most szállok vonatra.

Oké, mindjárt ide is érsz :) mennyi volt, kifizetem?

Két puszi!


És persze az üzenetküldő nem a Kiss Adrián, hanem Kiss Kata, akit személyesen is ismerek ágybavizelős korom óta, tudom is hogy jóban vannak, soha nem szóltam érte, istenigazabol nem is érdekelt.


2015. ápr. 23. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Elég gyanús, hogy félretekintget.

Mármint az ilyen semmi dolgokat azért szokták eltitkolni vagy azért szoktak ilyenekben hazudni, mert több is van a háttérben, esetleg többet akarnak.

2015. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Gyanús. Ha nincs titkolnivalója, akkor nem hazudott volna.
2015. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Még ha nincs is köztük semmi, az hogy eltitkolta, már jelzi, hogy lehet okod a kiakadásra, mert minimum esélyét látja a félrelépésnek.

Én a helyedben számon kérném, hogy miért hazudott, illetve, hogy miért te veszed a kis barátnőjének a kávéját...

2015. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

figyu, nem jó, de ha a nő kifizetgeti neki, akkor nincsenek olyan jóban, ez csak barátság sztem.

valószínűleg azért hazudott, mert gondolta, h biztos rosszul esne neked.

az viszont elég gáz tényleg, hogy te veszed a kávékat a traccspartijukhoz.

szerintem kérdezd meg, de tuti nincs semmi komoly, ha a nőnek ki kell fizetnie a kávét.

2015. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a többi üzenetet is.
2015. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ismer és tudja, hogy ezen nem borulok ki.

De azt is tudja rólam, hogy a hazugságra allergiás vagyok.

Tudom, hogy vannak lány barátai, jól megérteti magát velük. Nekem is vannak fiúbarátaim.

Az első gondolatom még nem is volt rossz, de picit visszaolvasva megtudtam hogy az a bizonyos Adrián sosem volt téma.

2015. ápr. 23. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy rendes kapcsolatban nincs helye semmiféle hazugságnak, kicsinek, se nagynak se.

Sokadik... de most iylen kapcsolatban élek.

Fantasztikus érzés... persze vannak kellemetlen közlések, és akkor nyel egyet az ember, - de arra gondolok, hogy akkor is mennyivel jobb ez így.



Nem találgatnék, mi van köztük, de ezért le kéne cseszned!

2015. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
A lényeg szempontjából nincs semmi jelentősége, de Kiss Katának nem lehet valami jó memóriája, ha napok óta a férjed viszi neki a dobozos kávét ("minden nap megkért", "ki szokta fizetni neki"), és ennyi idő után még nem tudta megjegyezni, hogy mennyibe is kerül.
2015. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Véletlenül belépve maradt a telefonján te meg véletlenül megnézted.. Nem csoda hogy a férjed hazudott róla.
2015. ápr. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem félsz h a férjed olvassa a gyakorit?

Am nekem bűzlik ez az egész. Ha nincs semmi miért nem mondja el?

2015. ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!