Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek mi értelme volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Unokatesómnak 2 éve volt a lagzija. Elmondása szerint majdnem 2.5 millióba került, aminek a terhét még ma is fizetik, mert hitelt vettek fel rá. Tény, hogy nagy lagzi volt, csodás ruhája volt, és fél évig nagy hisztik voltak az unokatesóm részéről, hogy ő tökéletes esküvőt szeretne. Meghívtak rengeteg embert. Nagynéném (az unokatesóm anyja) szerint vadidegenek is voltak akik nem is voltak meghívva, de eljöttek..

Erre 3 hete bejelentette , hogy beadták a válóperi papírokat.. Kérdem én, akkor mi értelme volt az egész felhajtásnak? És még engem néztek le, mert tavaly csak 2 tanús esküvőm volt? . Én akartam így, mert a lagzira bevallom sajnáltam a sok pénzt kiadni, és mi inkább Dél-Amerikába mentünk nászútra. (de nem is ez a lényeg)

Én nem értem, hogy miért hisztiznek sokan a nagy lagzi miatt, ha nincs rá keret, vagy ha 2-3 év múlva el is válnak? Egyébként nem csak az unokatesóm járt így. A baráti, és rokoni körökben kevesen maradtak már együtt a nagy lagzi után..Igaz eddig az unokatesóm tartja a rekordot a 2 évével..


2015. ápr. 16. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérdem én, te ennyire ráérsz ezen pörögni? Miért? Az ő hitele, ő válása, ő hitele, ő baja.

Mi volt az értelme? Hogy legyen mit kérdezned és legyen min csámcsognod, nagyjából ennyi.

2015. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme volt, hát nyilván nem így tervezték. De ha nem 2 hanem 12 év múlva válnak, az mivel lenne jobb? A lagzi nagysága és a házasság hossza pedig sehogy nem függ össze, nem jelenteném ki, hogy aki sokat költött az esküvőre az biztosan el fog válni.
2015. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 19:11

Nem is foglalkoznék vele, ha nem tőlem és anyumtól kérne nagyobb összeget, hogy rendezhesse a tartozását.

De csak kíváncsi voltam, hogy mi értelme egy lagzira több milliót kifizetni. Ha kérdésem téged bánt, akkor nem kell válaszolnod, hanem tovább"lapozol" és keresel másik kérdést..

2015. ápr. 16. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg tőletek kér pénzt a törlesztésre, akkor az igen kellemetlen. Én biztosan nem segíteném ki ebben az esetben, de ez az én meglátásom.


Az, hogy mi értelme volt ennyit költeni, ha úgyis elválnak? Gondolod ők így tervezték? Házasságkötés előtt senki sem számol a válással.

2015. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mi esküvönk 2.000.000 ft volt. Hitel mentes. Egyik rokonom megakarta hivni a baràtnőjét. Beleeggyeztünk. Kiderült hogy a lagziba a baràtnő azért nem jött mert így lett meghivva : " Nem muszàly a lagziba jönnöd 1 év múlva úgyis vàlnak".

Mondhatom nagyon jól esett.

2015. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem úgy tervezi az esküvőjét, hogy majd jól elválik... Kb ennyi a véleményem a sztoriról.
2015. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez esetben gondolom, neked azert volt 2 tanus, mert ugy voltal vele, hogy "ugyis elvalunk"...
2015. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyilván semmi, de most ezt te is tudod.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy akkor neki élete legszebb napja volt, azt biztos nem fogja megbánni, max a sok hitelt.

2015. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!