Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ertelme ennek a hazassagna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme ennek a hazassagnak? (Lent)

Figyelt kérdés

Adott vagyok en,15 ev hazassag,2 gyerek. Otthonrol menekultem,attol minden jobb volt,mint otthon lenni. A ferjem szeretett,bar eleg furan mutatta ki. Aztan jottek a problemak,foghegyrol beszelt,sertegetett,"belem torolte a labat", szovel egy erzelmi terrorban eltem. Turtem,nyeltem,mert gyerek volt. Aztan jott a masik gyerek,talan kicsit javult a helyzet. En probaltam kihozni a legjobbat,megjatszottam magam folyton,csak h beke legyen. Kedves voltam,megsimogattam sokszor,kozeledtem fele h neki jo legyen,mert akkor nyugodt es beke van. De sokszor lepattintott. Mindig kifogasolt rajtam mindent,ahogy oltozom(divatisan es csinosan,fiatalosan), hogy kicsi a mellem,miert nem festetem szokere a hajam...stb. Aztan volt egy pont,nagyon durvan megsertett tavaly ev vegen. Azt mondtam vege eleg,nem birom,kipakoltam mindent. Hogy soha nem szerettem,csak otthonrol menekultem,h a gyerekek miatt maradtam vele..stb,mindent. Es erre tetozott a tortenet.....talalkoztam az elso szerelmemmel. 20 ev utan. Es ugyanugy erzek,mint akkor. Szoktunk beszelni,talalkoztunk is,nem volt semmi olyan. De egymast akarjuk. Neki is en voltam az elso. Az o hazassaga is romokban. A ferjem most kapalozik,kedves,a fenekemet kinyalja......de mar nem tudom ertekelni. Mar keso. Darabjaimra osszetort a szavaival az evek alatt es nemhogy nem szerettem bele,de csak jobban undorodok tole. Viszont itt a 2 gyerek. Es megkoszonom ha megkimeltek a "minek szultel gyereket" cimu koltoi kerdesektol.

39 N


2015. márc. 28. 21:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
inkább válj el. az is jobb mint a gyerekeknek egy rossz házasságot látni
2015. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A gyerekek semmit nem latnak. Megjatszok mindent. De mar belefaradtam. Es vegre van kit szeretnem is,aki viszont szeret.
2015. márc. 28. 22:00
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott...
2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Megerne erolkodni a gyerekek miatt vajon? Raadasul mostanaban kedves velem,nem ver egy szavam se lehetne,kivulallok szerint vegkepp. De nem szeretem!!!!!!! Es belefaradtam mar a megjatszosdiba.
2015. márc. 28. 22:03
 5/32 anonim ***** válasza:
11%

Egy kis problema es az elso kisertes maris elbuksz

Hat mit mondjak..

2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem az elso kisertes!!!! De szeretem azt a ferfit! Senkit nem szerettem meg igy.
2015. márc. 28. 22:05
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy gyerek nem hülye. Igenis látják, hidd el. Tapasztalat.


Hagyd ott.

2015. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 acelsziv ***** válasza:
47%

"egy erzelmi terrorban eltem. ""Aztan jott a masik gyerek"

MI A FRANCNAK? Miért hiszik azt az ostoba nőstények, hogy a gyerek, majd megold mindent? És nem, nem kíméllek meg, mert az ostobaságoddal már két kicsi életet fogsz elb a szni. hát kösd fel magad..

2015. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek látják. Vagyis nem látják, érzik. A szüleim pont ezt játszották és nem váltak, mondván mi lesz a gyerekekkel.

Persze azért felnőttünk, de például az bennem abszolút megmaradt, hogy ha valaki kicsit is ingerültebb, máris görcsben áll a gyomrom és figyelem, mit mondjak, nehogy véletlen ingereljem. A te gyerekeid pontosan ugyanezt látták tőled, mert az ilyet nem lehet nem látni.


Van egy pocsék házasságod. Ami azért persze a férjednek kényelmes volt. Most fél, hogy elveszíti ezt a kényelmet. Nem téged akar, hanem a kényelmes kis életét. A kedvessége pont addig fog tartani, amíg meg nem győződik róla, hogy már nem akarod elhagyni. Utána minden a régiben lesz.

2015. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kis probléma, hanem súlyos. Ha kicsit se vonzódsz hozzá, nem tiszteled, menekülnél mellőle, akkor lépj. A gyerekek nem hülyék, érzik ők, hogy gond van. Saját magad miatt lépj ki ebből a közegből, jobban jársz.
2015. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!