Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Otthon lévő feleségek, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lévő feleségek, mivel tötitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Én ugyan dolgozom, de minden második szombatom szabad, plussz az összes vasárnap.

A takarítás, mosás, miegymás egy nap alatt megvan, így még mindig marad egy teljes másik nap, ami unalommal és semmittevéssel megy el.

Olvasni szoktam, készülni a vizsgáimra (tanulok munka mellett), sorozatokat nézni, idegen nyelveket tanulni, lakásdekorációs ötleteket nézni, de ennyi.

Külföldön élünk, itt nincsenek barátaim, annyit meg nem keresek, hogy mondjuk edzeni járjak, vagy minden hétvégén vásárolgassak.


Ti mivel töltitek ki a szabadidőtöket?


2015. ápr. 25. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez érdekes.Nem dolgoztam egy ideig,de nekem még gyorsabban elmentek a napjaim a semmivel :) Hajlamos vagyok a net elé ragadni,mire átnézek mindent a hírektől kezdve,elröpül fél nap :) Főzés,takarítás,és este is van.
2015. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

Én csak átmenetileg vagyok itthon, de azért leírom:

Reggel beágyazás, etetek, elrendezem az állatokat, utána mindig van valami elintézni való a városban, vagy vásárlás. 5-km-re van tőlünk a város, tehát ezzel is eltelik egy kis idő. Utána a főzés-mosás-takarítás, ez nálunk szintén nem félórás meló. Utána pihenek valamennyit, utána megyek ki a kertbe gazolni, kapálni, megint etetés.

Ez a minimális, de ehhez általában mindig hozzájön valami, amit még meg kell csinálni, vagy a kerítést javítani (közösen a férjemmel), vagy a kutyát orvoshoz vinni, vagy csirkét vágni, meg miegymás. :)

A maradék időben beszélgetünk, olvasgatok, netezek, tanulgatok, elmegyünk sétálni, beülünk egy fagyira, meg ilyen apróságok, mikor már a férjem is hazaér.

2015. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
A futás ingyen van, és nagyon jól tud esni!:)
2015. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki enm tud értelmeset írni, az nyomja meg a "vissza" gombot, és váltson kategóriát. Köszönöm.
2015. ápr. 25. 16:57
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

3 gyerek van, a legkisebb 3 hónapos.

Ha gondolod leírom egy napomat, de nagyrészt takarítás, főzés, meg a kicsi körüli teendők. :)

2015. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nálunk még nincs picúr, nem szeretnék, amíg tanulok.
2015. ápr. 25. 17:00
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

10: Pedig a 2 közül a műbroki a hülyeség.:)

Nekem az a fura, hoyg minden oylan hamar megvan neki.

űÉn ha iskolába járok, éjjelem-nappalom nem elég atanulásra. Ha munkéba járok, akkor arra nem elég az egész időm. Ha kedvesem van, a hét 7 napja nem elég szerelmeskedni. Most, hogy a Tánc Világnapja lesz, nem elég a napom koreográfiákat gyakorolni - és ki vagyok dögölve fizikailag-szellemileg tőle már, fel se bírok állni, és cska nézek ki a fejemből, pedig csak félnapos próbám volt.

2015. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Pl. nem lehetne, hoyg amiket felsoroltál, mindegyik dolgot 2 órával tovább csináld? 2 órával többet tanulj nyelveket, 2 órával többet nézz sorozatokat, 2 órával tovább lakásdekorálj?...
2015. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Férjed? Ő minden szombat-vasárnap dolgozik, h nincs soha veled?

Én betegen vagyok itthon, lassan haladok, örülök, ha kimosok, kitakarítok, főzök, s már itt is az este, meg a férjem, onnantól már csak vele foglalkozom.

2015. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ő hétköznap tanul, hétvégén dolgozik, szóval fél napokat van csak velem. Én hétköznap nagyon későn érek haza.
2015. ápr. 25. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!