Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Otthon lévő feleségek, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lévő feleségek, mivel tötitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Én ugyan dolgozom, de minden második szombatom szabad, plussz az összes vasárnap.

A takarítás, mosás, miegymás egy nap alatt megvan, így még mindig marad egy teljes másik nap, ami unalommal és semmittevéssel megy el.

Olvasni szoktam, készülni a vizsgáimra (tanulok munka mellett), sorozatokat nézni, idegen nyelveket tanulni, lakásdekorációs ötleteket nézni, de ennyi.

Külföldön élünk, itt nincsenek barátaim, annyit meg nem keresek, hogy mondjuk edzeni járjak, vagy minden hétvégén vásárolgassak.


Ti mivel töltitek ki a szabadidőtöket?


2015. ápr. 25. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

reggel 6-kor kelek, elkészítem a regggelit, mert a férjem 7-kor indul a munkába.

Utána délelött takarítok ( 6 szoba, 3 fürdöszoba, lépcsöház), mosok, megfözöm az ebédet (minden nap frissen, nyers alapanyagokból, félkész- illetve készétel nincs).

Délre jön a férjem, 1-ig ebéd meg kis pihenés.

Délután a férjem visszamegy a munkahelyére) elöször egy órát angolt tanulok. Utána a kertben dolgozom kb 1 órát. Ezután egy óra orosz tanulás következik.

5-ig sportolok - vagy futok, vagy otthon videóval valamilyen erösítést végzek, illetve kézimunkázom, varrok - amire éppen kedvem van, illetve zongorázom.


5-re hazajon a férjem, kb egy órát együtt töltünk azzal, amire éppen kedvünk van - beszélgetünk, sétálunk, stb.

6-kor elkészítem a vacsorát - ez vagy valamilyen vacsorának megfelelö saláta, vagy kenyér-szalámi-sajt + saláta.

Utána elmosogatok, rendbeteszem a konyhát, hogy reggel erre ne kelljen idö szánni.

Vacsora után még beszélgetünk, megnézünk valamilyen filmet - ez kb 9-10-ig tart.

Utána a férjem olvas még kicsit, én az interneten nézelödök, megnézek egy-egy rövidebb filmet vagy oroszul, vagy angolul.

Kb. 11 körül megyek aludni.


Ha valami ügyintézés van: bank, szerelök, autószervíz, stb, akkor azt az én dolgom elintézni.


Hétvégén annyiban módosul, hogy mivel akkor nem megy dolgozni a férjem, délelött sokszor a kertben vagy a lakásban végzünk valami nagyobb munkát közösen, délután meg vagy kirándulunk, vagy valami más közös idötöltést találunk.


Unatkozni nincs idöm, általában este még úgy érzem, tudnék még mit kezdeni, ha több idöm lenne.

2015. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Hogy mivel?!

Gyereket nevelek 0 - 24 -ig, az év minden napján. :D


Konkrétan szívesen cserélnék veled, de tény, hogy 1-2 alkalom után szét unnám a fejem. :))))

Most ugyan a férjem levitte őket "bandázni" a játszótérre, de így is van mit csinálnom itthon.

Ha ezek megvannak, akkor jöhet a szórakozás.

Egyéb szempontból pedig sosem ülök itthon, ha épp nincs semmi dolgom.

2015. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

hát már ne haragudj, először azt gondoltam irigyelem a problemád, aztán belegondoltam, és mégsem...


én sosem unatkoztam...pedig mióta vagyok, öt órát alszom naponta, nekem mégis rövid a nap...pedig mostmár nem is dolgozom...tény, hogy nekem vannak barátaim...


na lássuk, ma...6-kor ébredtem, olvastam az ágyban 8-ig, ameddig ébredezni kezdett a háznép... akkor felkeltem, tusoltam, reggelit készítettem....


utána kimentem a piacra...hazajöttem, füvet nyírtam, utána ebédet készítettem/ünk...ebédeltünk, rendbe raktuk a konyhát, mindenki elvonult sziesztázni...én megnéztem egy filmet....


leültem a gép elé, megnéztem a leveleimet....utána hidegtálat készítettem, nemsokára jönnek a barátaink, sütögetünk a kertben....

2015. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ma szabad vagyok

Reggel 07 keltem admit csinaltam aztan gyors reggeli konyha rendbetetele. Gyerek jatszas majd bepakoltam elmentem leadni par ora lecket.Most ebredtem szunyoka utan net levelek stb kesobb elugrom 1.5 ora uszasra.

Este film ferjel.

2015. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Unatkozni nem tudnék, inkább tarthatna minden nap sokkal tovább, annyi mindenre kellene az idő... Rajzolni (erre bármennyi idő elmenne, ha képes lennék hosszan csinálni), barkácsolni, nyelveket tanulni, kirándulni, miegymás. S mit csinálok? Elnetezem a fél napot. Többre jutottam, amíg dolgoztam, mellesleg akkor is elneteztem a fél napot, 20 éve ez van. Most is dolgozok, csak itthonról s nem fix óraszámban, viszont nem árt képeznem magamat hozzá.

Ha pénzem és időm is lenne, akkor motoroznék. Nem lenne gond akár komplett napokat hetente :D

2015. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

En nem bannam ha egy nap 30 orabol allna :))

Ket gyerekem van, az egyik ovis, a masik ujszulott. Takaritok, mosok, teregetek, fozok, mosogatok, etetek, bevasarolok, minden szamlat en intezek, joforman mindent en csinalok, ferjem valtasban dolgozik, eleg kimerult... Nem tudom hogy, de nalunk mindig van mit csinalni... Terhesen is mindig kellett valamit... Szulni is a felmosoveder mellol mentem, 9-re kellett odaerni, en 8:30-kor meg felmostam a lakasban... nekem nem eleg 24 ora, hogy elvegezzem a dolgaim... Holnap pl rendet rakok a ruhasszekrenyekben... neha szeretnem csinalni a semmit... unatkozni, aludni...

2015. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha nem kéne dolgoznom, zenélnék, varrnék, kreatívkodnék, kertészkednék, csirkéket nevelnék, kirándulnék... volna ötletem :)
2015. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gitárt tanulj meg játszani rajta vagy szerezz be egy xboxot és kockulj rendezgesd a lakásod/házad ha szereted a dekorációkat nézegetni pl pinteresten vannak jó ötletek onnan meríthetsz és készíthetsz mindenféle dekort vegyél egy kutyut és tanítgasd király trükkökre tanulj meg új ételeket főzni nem tudom találj ki valamit 24f.
2016. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


A történeted végén írod, idézlek: "Külföldön élünk, itt nincsenek barátaim, annyit meg nem keresek, hogy mondjuk edzeni járjak,"--- MAJD FOLYTATOD: "vagy minden hétvégén vásárolgassak. " --MINDKETTŐ KIADÁS, SZÓVAL EGYIK ÜTI A MÁSIKAT.


Az én meglátásom az, hogy játszani akartad magad, az önérzetedet kényeztetni, hogy mert neked milyen jó, milyen csodás...

Menj inkább futni, az ingyen van!- lusta disznó! :D

2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kulfoldon laksz _ bevandorlo gettoban

Vasarolgatsz - 2 osztalyu zoldseget toroknel piacon

Nem kell dolgoznod _ nem beszeled a nyelvet es mosogatni sem vesznek fel

Otthon vagy gyerekkel _ nem tudod jar a bolcsode

A valosag..

2016. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!