Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasság előtt nem éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasság előtt nem éltek együtt és az esküvő után költöztetek csak össze és nagyon nem ment a dolog, mi lett veletek?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy kell együtt élni házasság előtt. Írnának tapasztalatot azok, akik szintén nem éltek együtt és nem is ment jól az együttélés, hogy mik voltak a problémák?

Kiderültek volna ezek ha együtt laktatok volna egy ideig?

Mi történt a házassággal?



2015. ápr. 30. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
lakva ismered meg az embert és ez igaz is! Én is javasolnék pár hónap együttélést az esküvő előtt, mert akkor látod reggeltől-estig, h kivel élsz együtt. takarít-e, trehány-e, ápolt-e vagy csak amikor találkoztok összeszedi magát? nagyon nem mindegy! rengeteg dili tud kiderülni, tisztaságmánia, rendszerezés mánia, vagy ennek teljes hiánya.. :)
2015. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Rengetegen úgy házasodnak össze, hogy nem ismerik sem önmagukat kellően, sem a másikat, sem pedig azt nem tudják, hogy mit várnak el egy kapcsolattól. Ők talán lakva még megismerhetik egymást, megfelelő kommunikáció híján...


Nem az együtt lakás, hanem az önismeret, a világos kommunikáció és az elvárások tisztázása a hosszú, jó házasság titka.

2015. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mtke ***** válasza:
77%
Én sem éltem együtt a házasság előtt a volt férjemmel 6 hónap után el is váltunk
2015. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Mi is így voltunk sajna tanulópénz volt. Én már 9 hónap után el akartam válni, végül 2 év után közös megegyezéssel elváltunk. A mostani párommal már 4 éve élünk együtt és minden olyan mint egy álom. Majd egyszer lesz esküvő ha lesz rá pénz, meg nagyobb lesz a gyerekünk.


A volt feleségem meg szóba sem áll velem, akkor még iwiw volt és nem face onnan is törölt az egész családja is. Ma is szerintem egyedül él csak a testvérének lett családja, de ez csak tipp a face regje alapján.

2015. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem éltünk együtt házasság elött 1 percet sem.

Lakva ismertük meg a másikat és már 4 éve tökéletes a házasságunk :)

2015. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Én olyan párokat ismerek, akik nem éltek együtt és jól működik a házasságuk. Nem ezen múlik a siker, hanem azon, hogy milyen a probléémamegoldó-képesség és jól működik-e a kommunikáció. Meg persze a kölcsönös tisztelet.

Én sem költözöm össze a párommal házasság előtt és tudom, hogy milyen, mikor felkel, tudom, hogy reggel hogy készülődik, tudom, hogy milyen, mikor beteg, tudom, hogy hogy takarít, stb. És mondjuk, ami ezeknél sokkal fontosabb: tudom, hogy hogy reagál a váratlan helyzetekre és hogy tudok rá számítani. Persze, ezek változhatnak is az idővel, sőt bejöhetnek olyan váratlan események is, amikre nem lehet felkészülni akár összeköltöztek, akár nem.

2015. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Soah nem eltunk egyutt max egy-ket ejszakat toltottunk el egy hazban. Nem eltunk nemi eletet hazassag elott.

megis iden lesz 25 eve hogy osszehazasodtunk es 28 eve ismerjuk egymast.

Semmi nem mulik az osszekoltozesen mi eldontottuk egymassal fogjuk leelni az eletunket es igy alakitjuk barmi tortenik.

A hazassagunk a legerosebb kotelek es az egymas iranti elkotelezetsegunk a legszebb ajandekunk.

Osszeszoktunk osszerazodtunk sok mindent ateltunk kozossen ez igy jo...

2015. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Valahogy sejtettem, hogy direkt olyanok fognak írni akiknek működik együttélés nélkül is... :-)

Azért fontos kicsit együtt lakni, de tény, hogy kor és ember függő is egy kapcsolat. Nem mindegy, hogy egy 20 éves ember csinál házasságot vagy egy 30-35-ös élettapasztalattal teli. Lakva ismerszik meg a másik, elmondom, hogy itt nem egy kollégám vált el x év után akik előtte csak távkapcsolatban éltek és egyből házasságos összeköltözéses dolog volt. Csak van aki 5 évig húzta vagy tovább és nem 2-ig mint én. De szerintem ha valaki együtt él mással 2-3 évet és még ugyanolyan szuper minden és tényleg a másikat akarja az a házasság sokkal inkább marad stabil.

2015. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Okos dolog lepontozni azt aki 25 eve hazassagban el es fiatalon kerult ossze egy mukodove tett hazassgba.

hajra lepontozok nezzetek le azt aki hisz a husegben es a kozos eletben es nem eldobhato targynak kezeli a ferjet ill nem haztartasi robot mosogep akit eloszor ki kell probalni es csak aztan vesszuk meg.

2015. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

a hazassag es a huseg egy dontes nem kell hozza proba.

Az udvarals alatt megismered a masikat es dontesz ha dontottel tartod a szavad es kitartasz a masik mellett.

Nincs kifogas nincs kamuzas o van ot valsztottad vele kell kibekulnod es egyutt elned.

ez a hosszu jo hazassag titka.

Tudjatok amig egyik fel ugy erzi barmikor kaphat jobbat es o megerdemli a jobbat addig nincs orok huseg.

2015. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!