Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti válaszolnátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja családi veszkedés miatt szétköltoztünk a férjemmel. Párszor találkoztunk, hogy megpróbáljuk megbeszelni a problémát, de csak még nagyobb veszekedés lett belőle. Ahanyszor próbáltam felé kedvesen fordulni, mindig kiabált. Egy hete nem is beszéltünk. Most a szüleimmel élek. Hamarosan szülni fogok, ezért elkezdtem édesanyámmal beszerezni a dolgokat. Mikor jöttünk ki a bevásárlóközpontból megálltunk és a férjem úgy elment mellettem a barátjával, hogy levegőnek nézett. Már csak a hátát vettem észre, de anyukám látta, hogy észrevett. Nagyon megharagudtam. Ezek után másnap kaptam tőle üzenetet, hogy mi van a terhességgel és a baba jól van e. Nem szeretnék neki válaszolni és ezek után nem is akarom keresni. Jól teszem?

2015. máj. 1. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem azt kerdezte, hogy TE hogy vagy, hanem a baba hogy van, ami az ove is.

Jogaban all tudni.

Ha nem vagytok joban, akkor nyilvan nem fogja szemelyesen megkerdezni, foleg, ha anyad is ott van.


Nem tudom, kinek a hibajabol volt a veszekedes, es ki miatt mentetek szet. Te biztos ot okolod, o viszont teged, szoval felesleges belemenni ebbe, hogy az, aki jogosan haragszik.

De a baba erdekeben maradjatok beszeloviszonyban, ami a babaval kapcsolatos temakat erinti.


Off: ha nem erdeklodne, akkor meg az lenne a baj.

2015. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy min vesztetek így össze? A férjed... ráadásul gyereket vártok.. El nem tudom képzelni, hogy mi miatt lehet úgy összeveszni, hogy aztán levegőnek nézzétek egymást.


Egyébként valóban a babáról kérdezett, én válaszolnék neki, bármennyire is haragudnék rá.

2015. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon gáz, évek óta együtt vagyunk. A terhességem alatt semmiben nem segített, egyetlen egy vizsgálatra sem volt kivancsi, amióta osszevesztunk es hiába vagyunk házasok a szüleim segítenek mindent megvenni. Ha annyira érdekelte volna akkor a minimum, hogy köszön és megkérdezi.
2015. máj. 1. 11:32
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Nezd, ha igy foltatod, akkor azt fogod csak elerni, hogy teljesen eltavolodik a gyerektol, es meg latogatni sem fogja.

Ez a baba erdeket szolgalja?


Ha nem megy a kapcsolat, akkor valljatok el. De akkor o is o marad a gyereked apja.


(Arrol nem is beszelve, hogy a gyerektartast azert elfogadod majd tole.)

2015. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

folytatod*

es

valjatok*


bocsanat, elirtam.

2015. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem válaszolnék. Ahogy egy embert is lehet levegőnek nézni egy sms-t is.

Jó sok gyerek apjaként, nem tudok olyan helyzetet elképezni, hogy a szülés előtt álló nőmmel kiabáljak, akkor is, ha nagyon nem tudnám elfogadni, amit mond.

De ha jól értem te próbáltál normálisan viselkedni, ő nem volt partner.

Egy férfinak ne legyen nagyobb az egoja, mint a gyerek születése.

2015. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És mi okozta ezt, hogy ennyire nem érdekli az egész?


Én még próbálkoznék a kapcsolatunk helyrehozásával. Régóta együtt vagytok, összeházasodtatok, ez csak jelent valamit..

2015. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sertegetéssel kezdődött a családom anyagi helyzetére nézve, ami minden régebbi sérelemeinket előhozta. Aztán egy jó nagy veszekedés. Szétköltözés, majd pedig agressziv viselkedéssel próbált jobb belátásra bírni. Nem bántott, de eléggé megiljesztett a viselkedése. Mind a ketten nyilván hibásak vagyunk es a másikra mutogatunk. Én normálisan próbáltam megbeszélni, de lehetetlen vele, mert kiabál es fenyeget.
2015. máj. 1. 11:44
 9/17 omba ***** válasza:
100%

Nekünk az a 9 hónap volt a legboldogabb időszak.

Pedig akkor már eléggé "gyanús" kezdett lenni az asszony családja, intrika, mi egyéb...

2015. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem válaszolnék neki.
2015. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!