Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti otthon is hordjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon is hordjátok a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés

Én általában itthon leveszem, a férjem munkába sem hordja, mert balesetveszélyes lenne, de ha csak úgy elmegyünk valahova, akkor mindig felveszi. Én ha kilépek a házból felteszem, de néha itthon nincs rajtam, mert félek, hogy baja lesz.

Közben meg látom, hogy vannak olyanok, akik tényleg soha nem veszik le, akik régebb óta hordják, már "rágyógyult" az ujjukra.

Ti mindig hordjátok?


2015. máj. 1. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mindig rajtam van, kivetel ha fasirtot gyurok (tesztat nem szoktam, de akkor is levennem), kerteszkedek (eleg ritka, mert panelben elunk). A ferjem is mindig hordja. Arany gyurum van, nem felek, hogy baja lesz, birnia kell! :)
2015. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig hordom. Konkrétan csak akkor veszem le, ha pl. vegyszereket is használok takarításnál (féltem, hogy valami baja lesz.)


A férjem olyan helyen dolgozik, ahol balesetveszélyes lenne, így ő csak akkor veszi fel, ha elmegyünk valahová, illetve a szabadnapjain mindig. De olyankor ő is folyamatosan hordja.


Bár mi még csak 1 éve vagyunk házasok, de az eljegyzési gyűrűnk és a karikagyűrűnk egy és ugyanaz, úgyhogy összességében ez 4 éve igaz ránk.

2015. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Én meg egyáltalán nem hordom, ahogy a párom se...de mi alapjáraton nem hordunk semmilyen ékszert. El van rakva szépen a dobozba. Ezért se költöttünk rá sokat, csak épp a minimumot. Lassan 2 éve vagyunk házasok-és lassan 11 éve vagyunk együtt.
2015. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is le szoktam venni. Párom a nyakában hordja, ezért nem zavarja (munka közben ő sem viselheti), de én képtelen vagyok a kezemen ékszerekkel aludni. Ha kiteszem a lábam itthonról akkor mindig felveszem, de ha hazaérek egyből leveszem.
2015. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Es azt megtudhatnank, hogy miert lettunk lepontozva? Miert nem volt hasznos a valaszunk?
2015. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Én egyáltalán nem hordom. Akkor egyszer volt rajtam, amikor házasodtunk, de azóta se. Házasság előtt se hordtam ékszereket a mindennapokban, még fülbevalót se. Ha meg valahova kiöltözök akkor vannak gyönyörű drágaköves ékszerszettjeim, azokat viselem. Otthon meg abszolút a lazaság híve vagyok. Férjem se hordja, nem is tudja szerintem hol van.
2015. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Csak kintre hordom, pedig imádom is, és strapabíró is. Az összes ékszeremmel így szoktam meg. Akármilyen jók is, itthon vagy útban vannak, vagy kényelmetlenek legalább napi 1x, így inkább automatikusan leveszem, ha hazaérek, így nem akkor teszem le, amikor épp csinálok valamit, mert úgy utána keresgélhetnéém a konyhában-fürdőben stb, így meg mindig a helyén van.
2015. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig hordom,a férjem is ,pedig építkezésen dolgozik,de mivel kesztyűben van,nem fog neki beakadni sehová.Nekünk ez sokat jelent.
2015. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Itt jelenleg többen vesszük le, mint akik nem :)


A lepontozást nem értem, most jöttem vissza a kérdés kiírása óta és látom a 25 meg 30 százalékokat és nem értem... Ez nem egy olyan kérdés, ahol létezik jó vagy rossz válasz.

Én mindenkinek hasznost nyomtam.

2015. máj. 1. 17:10
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Mi mindig hordjuk. Az egyik kezemen a ballagási gyűrűmet hordom, a másikon a karikagyűrűt. Nem félek attól, hogy baja lesz, elvileg bírnia kell. Nagymamám 85 éves, de még mindig az ujján van, pedig o végigdolgozta az életét.
2015. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!