Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Össze fogunk szokni? (alvás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze fogunk szokni? (alvás)

Figyelt kérdés

Néha szoktunk együtt aludni a párommal, és nem mondhatnám, hogy olyankor kipihenem magam. Minden mozdulatra felébredek, nagyon éberen alszok, fejben gyakorlatilag emlékszem a fél éjszakára. Csak egy-egy kevés időre tudok úgy igazán mélyen kikapcsolni.

Amúgy jó alvó vagyok, este fekszem, reggel kelek, nem szoktam fel sem ébredni. De ha együtt alszunk, nem alszok mélyen, nagyon éber vagyok. Meg fogom idővel szokni, ha rendszeressé válik majd, hogy együtt alszunk?


2015. máj. 1. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Majd összeszoktok.
2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Velem is így volt, elmúlt :)
2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Eddig az összes kapcsolatomban úgy volt, hogy az első néhány alkalommal én sem aludtam túl jól, amikor együtt töltöttük az éjszakát. De amikor már ez rendszeres lett, akkor ugyanúgy tudtam aludni, mintha egyedül lennék.

A vőlegényemmel három éve élünk együtt, de már nagyon régóta nem befolyásolja az alvásom minőségét, hogy itthon van-e éppen, vagy nincs. Lefekszünk, összebújunk egy kicsit, de max öt perc után már fordulok arrébb, mert melegem van, aztán már alszom is, mint akit agyonvertek.

2015. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

A volegenyem is igy volt :)

Sokszor felebredt ha megmozdultam,kimentem pisilni.. Ú

aztan pedig mostmar bombat is robbanthatnek mellete arra sem kelne fel :D

Pedig o mar aludt nokkel ;) :)

Ossze szoktok nyugi

2015. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem megy, nem kell erőltetni. Mi nyári vakáció alatt helyhiány miatt aludtunk csak együtt, egyébként mindig külön ágyban. Ennek már jó pár évtizede. Nagyon zavaró tud lenni, ha eltérőek az életritmusok.
2015. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az első pár alkalommal (1-2 hónap) mi is alig aludtunk. Valamelyikőnk mindig felébredt a másikra. Azóta hozzászoktunk, megszoktuk egymást, ne aggódj :)
2015. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Emiatt simán.

Mi azért alszunk külön, mert a férjem horkol és néha órákig nemt udok elaludni miatta. Én meg mániákusan hidegben alszom (igen, akkor is nyitva az ablak, ha minuszok vannak kint), ő meg ezt nem bírja. Melegben (15 foknál melegebb) én meg fulladok, izzadok, felébredek.


Nyáron egy konyharuhába csavart, lefagyasztott ásványvizes palackot ölelgetve alszom, vizes ruhában, rám irányított ventillátorral az ágy mellett. (Nem, nem szoktam beteg lenni.)

Hm, lehet, hogy északabbra kellene költöznöm....

2015. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem megszokod. Én nem értem, hogy tudnak pàrok külön ágyban aludni... Én sem vagyok a legjobb alvó, általában 1-2x felébredek egy éjjel (a vesém kelt). De ha a barátom felkel WC-re menni, inni, stb. akkor is van, hogy felébredek. Vagy ha sokat forgolódik. De ez engem egyáltalán nem zavar, felébredek, visszaalszom. Ha viszont nincs mellettem valami miatt, kifejezetten nyugtalanul alszom. Ez így volt velem mindig.
2015. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Én sem vagyok jó alvó. Nem alszunk külön ágyban, de a lehető legnagyobb ágyat vettük meg a közös otthonunkba. A horkolását már megszoktam, nem zavar. Ha még is, akkor van egy jó toll kispárnám, ami kiváló hangtompító.

A mozgásai addig zavartak, amíg összebújva aludtunk. Ez az első néhány együtt alvásunkat jelentette, miután felismertük, hogy így vagy zsibbadunk, vagy felébredünk egymás mocorgására, így inkább ha érezzük, hogy elszenderedünk, akkor leválunk egymásról és ki ki a maga helyzetében és kényelmében alszik reggelig.

Nem tudom mekkora ágyatok van és hogyan alszotok, de ez pl. érdemesnek tartanám kipróbálni. Előfordult, hogy baráti vendégségben 90 centin kellett osztoznunk. Kb. 2 órányi álmatlan forgolódás és hisztis ébredés után úgy döntöttünk elég jó idő van ahhoz, hogy valamelyikünk megy a földre, mert ott is jobbat alszunk. Sok pár tud összebújva aludni, mi ha nem nagyon muszáj, akkor nem kínozzuk egymást.

2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Később majd az okoz gondot,hogy nem birsz elaludni nélkűle.
2015. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!