Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha elmúlt a nemi vágy, szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a nemi vágy, szexuális érdeklődés a másik felé, az a szerelem végét jelenti?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden esetben, de feltételezem ha nem érzel iránta semmit szexuálisan, akkor annak a kapcsolatnak nincs sok jövője.
2015. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos annak vége!Megkérdezhetem hányévesek vagytok?
2015. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
30as pár vagyunk ,gyerek nélkül,8 éve együtt .
2015. máj. 2. 18:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Neked múlt el? Férfi vagy nő vagy?
2015. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a vágyak hullámokban jönnek, hol erősebbek, hol gyengébbek. Ha jól működik a kapcsolat, nagy az összhang, akkor összehangolódik a kettő.


A vágyért pedig lehet tenni.

2015. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
#2- vagyok! köszönöm, hogy megtiszteltél válaszoddal! A nemed nem kérdeztem-lényegtelen, mint aki utánam tette.Le kell ülnötök elbeszélgetni egymással mert vmi nek a következménye lehetett, az eltávolodás: Elképzelhető a párod +csalt, de az is hogy nem adsz + neki azt amit szeretne a szexben...
2015. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nálam múlt el igen . Főleg az évekig tartó rendszeres italozása miatt hidegültem el/ábrándultam ki belőle .Most nem iszik és mindent megtesz,hogy megtartson, de én bárhogy próbálom már nem megy úgy érzem . Ha nem is haragszom ,már nem tudom őt megkívánni . Elkeseredett és csalódott vagyok ,mivel tudnám megmenteni a kapcsolatot,ha ő tényleg hajlandó megváltozni ?
2015. máj. 2. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, hogy szereted. A szeretet akkor tud fejlődni, ha cselekvővé teszed. Nincs olyan, hogy nem tudod szeretni/kívánni, mert ez belénk van kódolva. Vigyél neki ágyba reggelit, bújj hozzá, csinálj közös programot, beszélj hozzá szépen, ha negatív gondolat közelít, azonnal váltsd fel egy pozitívval. Az emberek azt hiszik az érzelmek koordinálatlan ösztönök, pedig ez nem így van. Tudatosan is lehet nagyszerűen szeretni, az életre szóló szerelem pedig döntés kérdése. Te döntesz, hogy kilépsz, vagy megerőlteted magad. Nem lesz könnyű, de idővel gyümölcsöző.
2015. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Hát ketyeg az óra, vagy most szülsz gyereket neki, vagy már másnak is lehet hogy nem tudsz. A többi 30 feletti sem jobb, érdemes új dologgal próbálkozni, én a gyerekvállalást jónak tartanám. És hidd el, 30 felett már csak selejtes férfi van, jobb lenne ezzel megelégedni, a nemi vágy meg amúgyis csökken 30 felett! Máshoz sem biztos hogy vonzódni fogsz és főleg mint mondtam a normálisak elkeltek és gyerekük van. Mentsd meg a kapcsolatodat, szerintem.
2015. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket ,senkitől .
2015. máj. 2. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!