Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha szerelmi életem megpecsételődött? Van-e kiút?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszabb kapcsolatom. Annak vége lett. Azóta nem érzem azt, hogy képes lennék erre még egyszer. Egyszerűen nincs meg az a motiváció ami az első ELŐTT megvolt. Nem érzem azt amit akkor. Nem érzem azt, hogy szeretném bevonni az életembe, megmutatni neki azt hogy ki vagyok én, a régi emlékeimet megosszam vele stb.


Az első előtt éreztem ezt. Ez is történt. Most viszont nem érzem azt, hogy képes lennék, megint végigmenni az ismerkedési procedúrán. Levelezések, találkozgatások, beszélgetések... Vágyom ezekre, de nem tudom képes lennék-e rá megint. tudnék-e megint jó színben feltűnni, a legjobb énemet adni, ugyaolyan lelekesedéssel mint elsőre. Tudni kell, hogy most hihetetlenül pesszimista lettem a dologban (1.Úgyse jövök be neki 2.Ha összejövünk úgy is elhagy 3.Nekem ez nem meg 4.Úgyse érdekli amit mondok 5.Elsőre csak szerencsém volt, ilyen több nem lesz 6.lehet rajta kívül senkinek nem tetszem a világon, így úgys mindegy)


Pedig ennek is vége van már vagy egy éve. Próbálkozom levelezgetni, hogy kialakuljon valami, de a többség vagy siralmas, aki meg nem az engem sz*r le. Szóval nem tudom.


Lehet ennyi volt nekem a szerelmi élet, itt a "gémóver"? Mindezt huszon-x évesen?


Félek tőle, hogy igen. De nem akarom elfogadni. 50 év magányosság, nekem túl sok lenne.



2015. ápr. 13. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2015. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy-e, és milyen idős... Én 25 éves fiú vagyok, és még nem volt párkapcsolatom, de ugyanezt érzem, amit te, mert pár lány tönk tett érzelmileg. De fel a fejjel, nem szabad feladni! Küzdeni kell kitartóan, és győzi fogsz. Megtalálod az igazi párod, akivel boldog leszel. Ez legyen a célod, és el fogod érni.

2015. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ismerkedesek nem is direkt tortennek, hanem spontan, pl barati tarsasagban uj emberrel, ismeros ismerosevel. Kerulj tarsasagba, lazulj el, es a tobbit bizd az eletre. A lenyeg a kenyszermentesseg. Ne parazz ra, mert az negativ energiakat sugaroz beloled, ez a nyitja. Legy derus, talalj ra, hogyan lehetsz az!
2015. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen.

Megvolt az elso nagy szerelem.

Majd vege lett.

Es azota bant hogy hagytam hogy vege legyen.

Igaz van baratnom.. De ha n birom elfelejteni exemet akkor nrm sokaig lesz ez igy...


18/f

2015. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes érzés. Ahhoz, hogy újból ugyanazt érezd, mint az első szerelem előtt, egyrészt nagyon sok időnek kell eltelni, legalább 1 évnek, de lehet több év is, másrészt az kell, hogy újból összehozzon a sors olyannal, aki ezeket az érzéseket kiváltja belőled.
2015. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!