Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki már 2 éve...

Van egy fiú aki már 2 éve tetszik, beszéltünk is már, de másik évfolyamba jár és fogalmam sincs, hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy evfolyammal van felettem, barátnőm az évfolyamtársa, és ezáltal mi is beszéltünk már, mondjuk bulikban de ott is csak pár szót. Ha szembe megyünk akkor köszön, de körülbelül itt le is zarhatjuk a társalgás gyakoriságát. Legyszi segitsetek, azt szeretném hogy ő is felfigyeljen rám, és nem én nyomulok

2015. ápr. 9. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Oltozz a legcsinosabban,ahogy csak tudsz! Mosolyogj ra minel bajosabban, es nezz a szemebe! Ez tuti nyero,ja es ha a kozeledben van ne kezdd el magad provokalni,add onmagad viselkedj termeszetesen! Es ne mutasd neki,hogy tulzottan erdekled, mosolyogj sokat,legy noies!!! Ezek biztos nyero dolgok :) remelem tudtam segiteni.
2015. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezeket próbálom majd észben tartani, bár eddig is próbáltam ezekre törekedni
2015. ápr. 9. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság már simán odamehetsz te is hozzá dumálni, ha van elég bátorságod. Ha nincs akkor meg kérd kölcsön a számológépét, az mindig egy jó ürügy, hogy dumáljatok.
2015. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, ez is jó ötlet lehet!:)
2015. ápr. 11. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!