Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem lepődnétek meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lepődnétek meg, ha a feleségetek több évi házasság után kijelentené, hogy szerinte minden nő egyforma?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem, hogy ilyent csak férfiak mondanak.

2015. máj. 5. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam ilyeneket mondani, persze hozzá szoktam tenni, hogy én vagyok az üdítő kivétel... :D
2015. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Dehogynem. Én azt hittem, ilyet senki se mond, legalábbis az értelmes emberek közül... A nők roppant különböznek, bár én egyiket sem értem.

Elvileg nő vagyok, bár nem igazán érzem magam annak. Főleg nők között nem.

Azért szeretem a nőket, csak a megértésükkel vannak problémáim, de sok férfi esetében is ez van.

2015. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is meglepődnék. Nagyon érdekelne, hogy ez milyen szövegkörnyezetben hangzott el.
2015. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerős házaspárról beszélgettünk, ahol a férj sajnos megcsalja a feleségét. Erre mondta a feleségem, hogy nem érti az okát, hiszen minden nő egyforma. /Mondott hozzá még valamit, de azt inkább nem írnám ide./
2015. máj. 5. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Lyuk lyuk csak a köret más? Ezt mondta? Én így akkor már érteném. :)
2015. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A te feleséged is mondott már ilyent?
2015. máj. 5. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Talán arra célzott, hogy a pasik csak lyukat keresnek, de így sincs igaza, és még így sem értem, de te ismered a feleséged. SZóval én is meglepődnék, és nme tudom hova tenni ezt a kijelentést.
2015. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Én is a "lyuk lyuk" befejezésre gondoltam. Szerintem poénból mondta. Nem vagyok egy feminista és tény, hogy nagyon sok a sablon nő, de nyilván mindenki különbözik a másiktól, nemtől függetlenül is. A feleséged lesarkította a dolgot. :)
2015. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
A nők alattomos módon ránőttek a pinára :)
2015. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9-es, ez volt a nap poénja:D


Az asszony úgy érthette, hogy a félrek.féléssel járó feszkó és lebukásveszély nem éri meg a fáradságot, amit a szerető nyújt, azt otthon is meg lehet kapni. Nőként kevésbé érthetem a férfilélek rejtelmeit, javítsatok ki, ha tévedek, de szeretőben nem lelki társat keres egy pasi, ha egyébként nem akar válni.


Értem én, hogy a változatosság gyönyörködtet, de tényleg megéri?

2015. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!