Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene csinalnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Tobb eves hazassag utan megcsalt a ferjem. Nincs allando baratnoje, inkabb alkalmi kapcsolatokba megy bele. De valni viszont nem akar, ugy kezeli ezt,mintha en nem tudnam, tagadja es tovabbiakban is tervezgeti a kozos eletunket.Az elso megcsalasa ota nincs hazaselet koztunk, de ugy vselkedik, mintha minden rendben lenne.

2015. máj. 9. 14:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem..
2015. máj. 9. 14:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy ő mit akar, nem kell az engedélyét kérned, ha te el akarsz válni.
2015. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene csinálnod? Eldönteni, neked ez így megfelel vagy sem. Ha igen, akkor jó képet vágsz a dologhoz, esetleg ügyesen beszervezel néhány szeretőt magadnak is, és élhettek együtt tovább a boldog látszatkapcsolatban. Ne panaszkodj, mert bármikor válhatnál, csak nem akarsz. Ha mégis, akkor add be a válópert. Mert gondolom azt nem hitted, hogy majd leülsz szépen megbeszélni a férjeddel a problémát, amit eddig tagadott, és másnaptól felhagy a félrelépésekkel, ismét veled akar majd ágyba bújni, mindezek után pedig még a bizalom is töretlen marad..
2015. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4-es koszonom a nyers es oszinte hsz-ed, sajnos a valas nem egyszeru van par gyerekunk, kozos ingatlanjaink, de akkor ez mar nem johet rendbe, nincs mit beszelni rola.
2015. máj. 9. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha régóta nincs köztetek semmi, akkor nem meglepő. Bár nem mindegy, ki miatt nincs semmi. Tényleg, hogyhogy nincs?
2015. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó így hogy a férjed lyukról lyukra megy és meg tudsz alkudni a helyzettel akkor maradj vele.

Ha sok a közös vagyon akkor nehéz válni,megértem.

Nehéz kérdés.Én sem tudnék már lefeküdni vele a helyedben.

Vagy megszoksz vagy megszöksz,ez a két választás van.

2015. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez már felejtős ,de ha a gyerekek anyagiak miatt nem szeretnél elvállni,keres te is magadnak szerezőt de ez szerintem nem megoldás.
2015. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miota nncs hazaselet? Te teszel/tettel vagy tennel erte? Kivanod a ferjed vagy a szexet egyaltalan? Mert ha ezt igy hagyod megjosolom mi lesz: egeszen addig tehetetlenkedsz amig nem tunik fol a te eletedben valaki akiert egybol lepni fogsz. Aztan majd meglepodsz megis csak vegig lehet vinni egy valast es nem fogod erteni miert van a ferjed kiakadva:-).

Szoval a kommentedre: attol hogy gyerekeitek es ingatlanjaitok vannak még nem lehetetlen a valas es nem is olyan nehez. A kozosen szerzett vagyon kozos el kell felezni, gyerekekre megallapodni kapcsolattartas rendjeben es a gyerektartasi dijban. Van olyan is hogy a vokt hazastars eltartasa (ennek elfelejtettem a pontos nevet).

Nyilvan ha neked rossz a kereseted akkor nehezebben vallalsz fol egy lepest es nemcsak az anyagiaktol de az egyedullettol is felhetsz. No de hany eves vagy?

Ez mar most egy szar hazassag ha pont az intimitas mar eltunt, bizniszkapcsolatban akarsz maradni es varni meg 10 evet hogy majd otvenevesen ugyanugy ugyanitt tarts es akkor kezdj valni...soķkal rosszabb lesz.

tegyel magaxert valamit es ne hagyd el magadat.

make friends mondana egy angol es tenne is erte. Hajra, ha meg foglalkozol magaddal akkor lehet a ferjed is ujra megkivan vagy mar te leszel annyira jol hogy elkezdj egy valast. Semmi nem lehetetlen csak a tehetetlennek.

sok sikert.

2015. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahogy felrelepett en rogton atkoltoztem a gyerekszobaba azota a gyerekekkel alszom. Eleinte nem akartam kozeledni es o se tett semmit, azota eltelt par honap es baratnoim rabeszelesere bekultem volna de nem konkretan elutasitott csak kerulte a szituaciot. Ugyhogy szepithetem a dolgot, de vegulis nincs hazaselet es o sem akarja. Viszont mindenhova egyutt megyunk, tervezi a kozos nyaralast es szo sincs valasrol. Egyebkent meg ezen az "aprosagon" kivul nagyon jol elunk. Ugyhogy vannak kozos barataink akiknek ezt nem meseltem el, ok azert nagyon meglepodnenek.
2015. máj. 9. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszéld meg vele komolyan, gyerekek nélkül. A gyerekek és az ingatlanok nem tartanak és nem is tarthatnak együtt. Nekik is az a jó ha két kiegyensúlyozott külön élő szülőjük van, és nem együtt élő boldogtalan. Ha nem mondod nem is mutatod akkor is érzik.
2015. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!