Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a legszebb mondat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb mondat, amit a párod/férjed mondott neked? Lehet több is!

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Valamit pakolasztam épp az egyik szobában, tehát semmi romantikus előzmény, amikor megszolal, hogy "Köszönöm hogy otthonná tetted ezt a házat". Sok más is volt ezen kívül de ez a legemlekezetesebb
2015. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

"Veled jobban érzem magam, mint bárki mással"

"Annyira jó veled"

"Szeretnék veled kiteljesedni, hogy stabil pont legyél az életemben, de nagyon féltelek"

"Szeretném, ha majd a gyerekeim anyja lennél"

2015. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
A férjem nem egy ömlengő típus, nem is a szavak embere. De egyszer csak úgy halkan megszólalt: Jó veled és ment is tovább a dolgára. Számomra ismerve Őt, ez nagyon megható volt.
2015. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Az én férjem nem az a nyálaskodós típus, nem igazán szokott litániákat zengeni arról, hogy mennyire imád, általában mondja, hogy "szeretlek" és kész. Viszont az elmúlt hónapokban volt két olyan megjegyzése is, ami nekem nagyon jól esett, nem tudom, összefügg-e azzal, hogy terhes vagyok, mindenesetre mindkettőt azóta mondta.

Az egyik szimplán annyi volt, hogy "gyönyörű vagy", ezt egy helyi sörözőben mondta, ahol a barátainkkal találkoztunk. Átölelt, mosolyogva nézett, és akkor mondta. Tudom, nem tűnik nagy dolognak, de ő ezt így nem szokta, max. megjegyzi, hogy jól áll rajtam ez a ruha vagy ilyesmi.

A másik akkor volt, mikor elkezdett látványosan gömbölyödni már a hasam, mondtam neki poénból, hogy nyugi, pár hónap, és megint szép vékony leszek. Mire közölte, hogy "te most is szép vagy, csak másképp. Nem tudom rendesen elmondani, de most egyszerűen rád nézek, és elönt, hogy boldog vagyok". Ez különösen jól esett, azért is jegyeztem így meg :)

2015. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom sem az a romantikus fajta de ezek a legszebb mondatok tőle:

Soha senkit nem szerettem még így mint téged!

Az baj hogy még 11év után is ennyire vonzónak talállak? :)

Soha nem akarlak elveszíteni!

2015. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
2. kérdés meg miért lett leszavazva?
2015. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valamelyik pontozós gyökér járt erre már megint, ahogy szokott. Én mindenkinek zöldet adtam.
2015. máj. 20. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem romantikus alkat a férjem, még azt se szokta mondani, hogy "szeretlek", de a minap azt mondta "Soha nem akarok nélküled élni, veled teljes az életem"
2017. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó feleség leszel". Házasságellenes. Megdöbbentett és meghatott,hogy miattam meggondolta magát.


Illetve felébred mellettem,oldalra fordul,mosolyog: szeretlek. Olyan aranyos volt.. :D

2017. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
"A héten veled volt a legtutibb menet" Vagyis az én párommal legalább van humora de látom a többség már holmi közhelypufogtatástól is elalél.Igényszint rulez!
2017. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!