Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szólnátok a férjeteknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a férjeteknek, ha elfelejtette a házassági évfordulótokat?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 9.,de annyit nem mondott,hogy bikkmakk.
2015. máj. 21. 06:24
 1/6 B.I.G ***** válasza:
100%
Na látod én az ilyenre nagyon allergiás vagyok fériként.BNassza meg eztz az egy évszámot kell megjegyezni,Annyira nehéz?Határidőnapló telefon emlékesztető.Szóval ezer dolog,hogy el ne felejtse.Sőt én nem hogy szólnék retorziót is vennék tőle.
2015. máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Azon gondolkoztál már, hogy egyetlen szó megváltoztatásával a férjed is kiírhatta volna ugyanezt a kérdést?
2015. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Vannak különleges, "ünnepnapok" az életben, amiktől nem lesznek olyan egyformák a mindennapok.
2015. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nem felejtettem el,csak meguntam,hogy minden évben én juttattam eszébe.Most nem volt sem fini vacsi,sem célozgatás.Bár azt mondja,ő az esküvőnkről sem emlékszik semmire.
2015. máj. 21. 10:15
 5/6 anonim válasza:
100%
Jezusom... Csomagolj be neki ajandeknak egy doboz memolife maxot, talan attol eszhez ter
2015. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös, nagyon adom a válaszodat, de sértő, hanem szellemes
2015. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!