Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a lány, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a lány, amiket beszéltünk, akkor én is "felejtsem el"?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel nagyon, nagyon jól elvoltunk, találkoztunk egy párszor, de végül nem alakult ki semmi köztünk, nem tudom, hogy miért, pedig minden adott volt...

Majd iskolát váltott, és rendkívül népszerű lett. Körülbelül hárman-négyen hajtottunk rá korábban, de az új iskolájában ez meghatványozódott. Próbáltam azóta beszélni vele, és már egyszerűen... Mintha nem emlékezne rám, és hogy mennyire élveztük egymás társaságát. Beszélni sem lehet vele, mert folyton küldözgetik neki az üzeneteket, ő meg azokat olvasgatja.

Egyszerűen nincs már képben.

Ez nagyon fáj, mert én emlékszem minden apróságra, és mikor felhozom neki, értetlen arccal néz rám, hogy ezt honnan tudom, ezt senkinek sem árulta el, és ha éppen van a beszélgetésünkről másolat, vagy ilyesmi, megmutatom, és úgy néz rám, mintha valami hekkerkedő arc lennék, vagy legalábbis trükközöm...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Hagyjam a fenébe?


2015. márc. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad tovább égetni, akkor hagyd.
2015. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öld meg! :)

Szívesen.:)

2015. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
paraszt az olyan csaj. Van egy szint amikor magad alázod már, és ez az. Írj neki egy elköszönést mert jólnevelt vagy nem ugy mint ő, és hagyd a fenébe
2015. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bandi6891 ***** válasza:

Van egy hátulütője annak ha egy MINDENKI KEDVENCÉT környékezel meg.Marha könnyen lapátra kerülsz ha nem ütöd meg a szintet.Te csak egy voltál az 100 emberből aki az életében részt vettél,mint körmöm alatt a piszok annyit nem b*ál az életében.


Na bár nyers volt de szerintem átjött a lényeg és hamar észhez térsz.

2015. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyebkent az olyanoknak a legalacsonyabb az onbecsulese xd
2015. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagysolyomszem válasza:
Mintha egy politikus lenne. Szerintem úgy gondolja, hogy már olyan társaságban van, hogy megengedheti magának azt, hogy leszarja a korábbi ismerőseit. Jelenleg annyira népszerű és nagyképű, hogy számára nem ember, aki nem jön elébe legalább egy A6-os Audival. Légy tisztában te is azzal, hogy nem az eszéért szeretik. Ne félj, egyszer majd leesik a magas lóról, akkor majd fog kapaszkodni beléd is.
2015. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!