Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szar házasság ellen mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar házasság ellen mit lehet tenni, ha összeköt minket egy 8 milliós hitel?

Figyelt kérdés
Lassan normálisan nem tudunk egymással kommunikálni.Mindenért én vagyok a hibás.Itthon semmit nem csinál,mert ő dolgozik.Igaz,én is 8 órában,nevelem a gyereket,viszem a háztartást,egyetemre járok.Mindenkinek mindent bevállal,de az,hogy itthon megcsinálja,amit kérünk,az derogál.Megkértem,csinálja meg a cipőm sarkát,az sem kerülne pénzbe,3 hete várok rá.Eltört a hűtőben az üvegpolc.Szereztem üveget,csak le kellene vágni.1 hónapja várom,hogy megcsinálja.Elfelejti az összes közös esemény dátumát,köztük a házassági évfordulóét is.Ocsmány hangnemben beszél velem még a szüleim előtt is.Folyamatosan lekezel,folyamatosan én vagyok a hülye,az értetlen,csúfolódik,hogy ehhez meg ahhoz nem kell egyetemi diploma.Mindent oldjak meg egyedül.Unom,hogy mindig én nyeljek,én legyek,aki eltűr mindent.És egyszerűen nem érti meg,miért nem akarok vele együtt lenni.És ilyenkor én vagyok a frigid.Ezerszer elmondta,hogy csak azért van velem,mert nem tud rajta változtatni.A gyerkőcünk is meg van érte őrülve,de általában őt is lepattintja.
2015. máj. 22. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Párterápia?
2015. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Á,őt nem lehet ilyenekre rávenni.arra nem hajlandó,hogy együtt csináljunk programokat.Ha kutyát sétáltatunk együtt 3an,akkor is savanyú arcot vág és alig várja,hogy hazaérjünk.Ennyivel pedig ki is fújt a közös program.
2015. máj. 22. 09:44
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Deviza alapú hitel? Volt már végtörlesztés?

Költozz eltöle.Ha nincs meg benne a szándék hogy helyrehozzátok a kapcsolatot KETTEN EGYÜTT,akki nincs miröl beszélni.Egymás vérét szivjátok csak.

2015. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A devizahitel összetartja a családokat :)
2015. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
És gondolom te magad vagy a tökély. Általában kettőn áll a vásár, nem csak az egyik fél a hibás.
2015. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Szerintem meg próbáld meg azt, hogy amikor alkalmas az idő, tehát nyugodt, jó a hangulat, akkor leülteted magaddal szemben (fontos, hogy ne mást csináljon közben!) és szépen, tisztelettudóan elmondod neki, hogy együtt éltek, házasok vagytok és így mindketten csak szenvedtek, ezen változtatni kell - közösen.

Azért tisztelettudóan, mert esetünkben ez egy gesztus. Ezzel nem megalázkodsz, hanem azt fejezed ki, hogy fontos neked, amit kérsz és erre is hajlandó vagy az ügy érdekében.

Juttasd eszébe, hogy amikor összejöttetek nem így volt, hogy szerettétek egymást és ezért keltetek egybe, hogy azért van egy közös gyermeketek is. (feltételezem)

Próbálj picit az érzelmeire hatni! De ne pökhendien, a magas C-n kezdve, mert az visszafelé sülhet el!

Egy kis alázatosság néha többet ér bármennyi veszekedésnél. És mondom még egyszer: alázat != megalázkodás

Emlékeztesd rá, hogy ezzel a gyereknek sem tesztek jót. Kérd meg esetleg, hogy egy picit gondolkozzon el az egészen.


Ha jelentesz neki valamit, át fogja gondolni... és remélhetőleg észbe kap.

De neked is össze kell kapnod magad, mert egy elromlott kapcsolat mindig 2 ember hibája... és biztos a Te kezed is sáros a dologban. S

Jobb tanácsot nem adhatok. Kívánom, hogy sikerüljön megoldani!

2015. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Kiegészíteném, hogy ne akkor támadd le egy ilyennel (vagy akármivel), amikor munka után beesik az ajtón. Olyankor az ember máshogy reagál. Én eddig hasonló módszerrel többet értem el a családomnál, mint bármiféle csapkodással...
2015. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

főzzd neki a kedvenceit rendszeresen furulyázz (spontán) és meg fog változni.


30-as pasi.

2015. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkozz el, hogy mi az oka annak, hogy ennyire semmibevesz, ennyire hidegen hagyod, ennyire nem szeret. ha arra jutsz, hogy te minden tőled telhetőt megteszel, ő mégis így viselkedik, akkor hagyd el. Ha pedig úgy gondolod, hogy neked is kellene változtatnod, akkor változtass. Csak belátni nagyon nehéz. Vagy egy barátnőm, kb ugyanez a helyzet a pasijával, csak nincs gyerek. Mikor megismertem a csajt és elmesélte, hogy milyen a pasi (kb mint a tiéd), persze a csajnak adtam igazat, hogy szemét a pasi. De mostmár jobban ismerem a scajt és tudom, hogy milyen hisztis, undok, kötekedő, irritáló, tud lenni, hogy sose főz, hogy akig-alig akar szexelni, hogy mindent kritizál, midnenen besértődik, mindenen problémázik, így már tökéletesen megértem, hogy a pasija miért ilyen vele.
2015. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos nem jópofiznék neki ha így viselkedik,és úgy beszél veled mint a kutyával.Szó nélkül elköltöznék,aztán pisloghatna,remélhetőleg sokkot is kapna ettől,és észhez térne.
2015. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!