Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasulandók, friss házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasulandók, friss házasok tényleg elhiszik, hogy együtt lesznek örökké?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 17:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok házasságellenes, de én nem esküdnék meg, mert a legnagyobb szerelmem mellett is ott volt bennem, hogy ez nem tart örökké. Más nem érez így? Velem van gond?
2015. máj. 22. 17:19
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, simán!

(1 hónapja házas..)

2015. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem sokat ismerek...
2015. máj. 22. 17:20
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, máshogy nem is szabad nekiindulni...
2015. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, én sem ismerek sokat de a kevésbe is kell tartozni valakinek. :) Amúgy sem voltam soha egy pesszimista gondolkozású ember, sőt.
2015. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazad is van, akkor is vannak kivételek akik együtt lesznek "örökké" legalábbis ameddig élnek. Tudtommal általában az ember azért házasodik össze valakivel mert vele akar élni, vele akarja leélni a hátralevő életét, ami olykor nem jön össze, de ezzel az erővel nem szabad semmit se csinálni, semmit elkezdeni, semmibe belemenni mert mi van ha nem jön össze, mi van ha elromlik..
2015. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Persze, miért ne hihetnék el. "Amíg a halál el nem választ" - még talán ez sem jut eszükbe akkor.

Legfeljebb később bánják, hogy igazuk lett, mert képtelenek együtt élni, de a válásra sem viszi rá őket a lélek.

2015. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted negatív gondolatokkal, 'egyszer úgyis elválunk' szöveggel kell nekiindulni egy házasságnak? Régen rossz lenne.
2015. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mumusan ***** válasza:
100%
Szerintem nem 100%-ig biztosak hogy örökké együtt lesznek. Viszont mindent megtesznek azért hogy így legyen. A hosszú távú kapcsolatok titka a Döntés, nem a Szerelem.
2015. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
sz@rnak rá, hogy együtt lesznek e. Amúgy is a mai párok csak hónapról hónapra terveznek. Legyen jó a szex ez a lényeg, ha az megromlik, akkor úgyis szétmennek. Nem terveznek, főleg nem 10-20 évekre előre.
2015. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!