Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik pár éve élnek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik pár éve élnek csak együtt! Hogy telik egy hétkoznap délutánotok munka után a párotokkal?

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz szólna a kérdés, ahol még nincs gyerek.

én 2 éve élek a párommal, de egyszerűen azt érzem hogy lapos az életünk.

Úgy telik egy hétköznap hogy hazajövök délután, én magamnak elvagyok, főzök sütök, takarítok, beszélek telon anyukámmal, vagy a tesommal, eközben megjön a párom. Általában valamennyire feszülten és fáradtan. eszünk, beszélgetünk, fürdünk, ezután általában filmet nézünk, vagy az egyikőnk olvas. És kb ez meg minden nap.

Ehhez én még nagyon fiatalnak érzem magam. TEljes mértékben megértem hogy fáradt, és már nincs ereje, mert kemény fizikai munkát végez, de a multkor az fogalmazódott meg bennem, hogyha egyedül lennék akkor se lenne rosszabb az életem. Tehát nem túl sok színt visz bele hogy vele élek.

Amikor pl elmegyünk a nővéremékhez, azt látom rajtuk hogy egy sima hétköznap délután is olyan vidámak, viccelődnek, jól érzik magukat együtt. Én ezt nagyon hiányolom a mi kapcsoltunkból.

Akik pár éve élnek együtt a párjukkal, és fiatalok (én 30 alatt vagyok) nektek hogy telnek a napjaitok? Úgy gondoljátok hogy szükség van a párotokra ahhoz hogy boldogok legyetek?

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 9. 17:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És arra is kíváncsi lennék hogy milyen hangulatban telnek a napok.
2015. ápr. 9. 17:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

És mire vágysz pontosan, Kérdező?


Mi 1 éve lakunk együtt.Egy helyen is dolgozunk, én 30, a párom 40 éves.Igazából mi sem csinálunk semmi különöset hétköznaponként, hazajövünk, utána mindenki csinálja a kis dolgait, mikor melyikünk főz vacsit, vacsi után közös zuhi és ejtőzés a tv előtt :-) hétvégén szoktunk jönni, menni, és a munkánkból kifolyólag is nagyon sokat utazunk, tehát én nem is vágyom többre a hétköznapokban.Azért kérdeztem, hogy te mire vágysz, mert én pl nem szívesen mozdulok ki hétköznap este, tehát nekem nem gáz az otthonülés :-)

2015. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen pontosan ezek a hétköznapok, amit leírtál. Lányregényeken szocializálódtál?
2015. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen a lényeget nem fogalmaztam meg jól. Azt hiányolom a párommal hogy lapos hangulatban telnek a napok. Alapjába véve életvidám embernek tartottam magam, de amióta vele vagyok elég semleges minden.

Hiányzik a nevetés, az öröm stb.. ez most lehet hülyén hangzik de tényleg így van.

Én is elvagyok otthon, de nem tetszik az a hangulat ami van....

2015. ápr. 9. 18:05
 5/17 Hosszú F. Kelemen ***** válasza:
100%
Ezek alapján azt mondom, nem a megfelelő férfival vagy együtt. Neki jó így, neked nem. Sajnos ez magától nem fog változni. Tenni kell érte mindkettőtöknek. Ha nem megy, akkor ennyi volt. Sajnálom.
2015. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve élünk együtt, egy helyen is dolgozunk. Hazajövünk, előtte kajálunk valahol, itthon csak ritkán van főzés. Aztán mindenki gépezik, kutyával foglalkozás, olvasás, film nézés együtt, fürdés.


Hétvégén vannak jobban kirucanások. Akkor kirándulás, mozi, színház ilyesmik.


Ha unalmas a hangulat fel kell dobni.

Nem azt mondom, hogy itt mindig nevetés van, meg jó kedv, mert bizony sokszor vagyunk mi is fáradtak.


De ami fontos, hogy minden nap legyen összebújás,cirógatás, ha szex nem is. Törődés a másikkal. Szokott lenni csiklandozás, birkózás nagy nevetések. Masszírozás. Őszinte beszélgetések.

Ezek nélkül valóban el laposodik, ha nincsenek meg.

Eljárni is muszáj programokra legalább havi 1-2.

Ha Te rosszul érzed magad, változtass rajta, de ne úgy hogy kirakod, beszéljétek meg, te is feldobhatod a hangulatot, nem kell a másiktól várni mindig, lehet nem is sejti, hogy neked ez az állapot gondot jelent.


26/L

2015. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve élünk együtt, jövőre lesz az esküvőnk.

Mi sem pörgünk egész nap, de olyan jó, hogy együtt vagyunk, még akkor is, ha ő a nappaliban dolgozik, én meg a hálóban netezek....

Nekem is és neki is jól esik a pihenés. Mindig van egy kedvenc sorozatunk, amit együtt nézünk, és minden napra van egy rész. Közösen megnézzük, megbeszéljük. A hétvégék már pörgősebbek, mindig megyünk valakihez, vagy mi várunk vendégeket. Mi azt várjuk mindig, hogy legyen egy szabad hétvégénk, amikor lehet egy kicsit punnyadni.


"Úgy gondoljátok hogy szükség van a párotokra ahhoz hogy boldogok legyetek? "

Csak rá van szükségem, 9 éve vagyunk együtt, én akkor vagyok boldog, ha látom rajta a boldogságot.

2015. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész emberek válaszat :)

Próbáltam jóindulattal elmondani neki a problémámat, de annak meg valahogy vita lesz a vége, mert azt hozza ki belőle hogy nem elég jó nekem, és azért ideges lesz... megijed hogy akkor mi lesz...

2015. ápr. 9. 18:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem mostanában kezdtél dolgozni? Az egyetemi/fősulis lébecolás után rájön az ember, hogy mennyi szabadideje volt akkor... persze pénze meg nem.

A dolgozó ember hétköznapja ilyen, kizsigerelik melóhelyen, otthon meg csak vegetál. Meló+utazás után Marad 4-5 óra, amiben meg kell oldani a bevásárlást, főzést, fürdést, takarítást. Nincs minden nap kedve az embernek viccelődni.

De néha be kell iktatni hétköznapi összeröffenéseket haverokkal, sportot, vagy bármi hobbidra megpróbálni időt szakítani.

2015. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez nálunk is, ami szerintem tök érthető, hisz hulla fáradtan-feszülten esik haza. Néha ő a barátaival, én a bnőimmel találkozok, vagy elmegyünk koncertre, de általában vacsi-beszélgetés-gép meg film (vagy én olvasok). Nincs ebben semmi különös.

Hétvégén viszont igyekszünk kimozdulni, legaláb 2-3-4 órácskára.

2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!