Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet így továbbra is együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így továbbra is együtt élni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

A párommal teljesen elhidegültünk egymástól vagyis én biztosan.Ő még azt állíja szeret,de az elmult időszakban én már nem ezt éreztem a részéről.Van 3 gyermekem előző házasságomból akikkel jó ideje nem tudott kijönni,részben az ő hibájukbol is,merthát nem éppen a legjobb,legszófogadóbb gyerekek,de ő sem úgy állt már jó ideje hozzájuk (sokszor trágár szavakkal illette őket stb stb) amit én nem igazán tudtam szó nélkül lenyelni,plusz megestek olyanok,hogy a nyár folyaman többször eltűnt szó nélkül éjszakára (ha én ezt vissza adtam neki én voltam mindenféle rossz,de amikor ő csinálta én meg ne szólaljak érte) ... mikor rájön a "happy" elmegy inni a haverjaival és totál részegen esik be (számomra olyankor kibirhatatlan,mert nem hagy pihenni folyamatosan ki be mászkál,beszél,kelteget,ugráltatna-nem az a kötekedős tipus ilyenkor de ha nem figyelek rá ha ilyrn van mindig oriási vita kerekedik belőle,ha nem pattanok azonnal már elgord mindenfélének)

Ezek a dolgok miatt én úgy érzem nem birom tovább folytatni,nem szeretném ebben a formában a kapcsolatunkat.

De!Van 2 közös gyermekünk is.

Párom azt állitja szeret,mostanaba valamennyit javitott a nagyobb elozo hazassagombol szuletett gyerekeimmel valo kapcsolatan es nalam is probal jobb fenyben feltunni.azt kerte ha nem is szeretem,de legalabb a kozos gyerekeink miatt probaljuk meg,maradjak vele.

Van valaki itt aki hasonlo helyzetben volt,van?Tudnátok tanácsot adni hogyan lehetne ezt helyrehozni,mukodtetni valahogy ezt a "kapcsolatot" bekesen,nyugodtan tovabb?

Egyáltalán volna értelme?

Nem érzek semmit már iránta bárhogy is probálkozom,igy hát a gyerekek miatt még talán,hátha tudnánk továbbra is "együtt" élni.

Köszi aki elolvasta és előre is köszönömazoknak akik tudnak valami tanáccsal szolgálni.

Negativ véleményeket ha lehet nem kérnék,igy is eléggé kikészit ez a helyzet :(


2015. ápr. 28. 17:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hány gyereket tudnál egyedül nevelni (2-őt vagy 5-öt kellene, 5-öt bírnál-e anyagilag)? Mennyi idős vagy? Szeretnél egy párkapcsolatot? El bírod-e viselni ezt a helyzetet?

Megpróbálhatjátok megjavítani. Ehhez szerintem sok beszélgetés, kompromisszum, türelem kell és mindkettőtök részéről akarat a változásra (két emberes). Lehet az is, hogy együtt éltek lakótársként. Lehet az is, hogy elhagyod. Neked kell tudni, hogy neked, nektek mi lenne a legjobb.

2015. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzeted :(. Van állásod amiből el tarthatod az 5 gyermekedet? Bírni fogsz velük? Mert apa nélkül azért elég hányatott sorsuk szokott lenni, ha az anya nem elég erős kezű. Tehát a gyerekek azért elég nyomos érv, hogy próbáld meg elviselni a férjed. Még azoknak a gyerekének is a javát szolgálja, amelyeknek nem ő az édesapja. Lehet veszekszik velük, de könyörgöm, te mondtad, hogy szofogadatlanok? Te át tudod venni a nevelésüket, neked szót fogadnak, hogy dolgos, szakmával rendelkező hasznos tagjai legyenek a társadalomnak?


Na ezeket a kérdéseket válaszold meg, és azután dönts. Nekünk anyáknak bizony sok mindent kell mérlegelnünk...

2015. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Epp hogy a gyerekek mistt nem kellene eroltetni. Nem elet ez igy nekik,csak buntetes.
2015. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem lenne könnyű egyedül sem nevelni anyagilag (sem) ezt jol tudom de a mindennapos vitáknál jobb volna azt hiszem.
2015. ápr. 28. 17:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

5 gyerek? Az már egy komplett kispályás focicsapat!

Mennyi idősek?

2015. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Azt mondod, nem szereted, és ő ezt elfogadja, csak a gyerekek miatt szeretné, ha együtt maradnátok? Hány évesek vagytok? Mert az biztos, hogy a gyerekek egyszer kirepülnek, és ti ott maradtok egy rossz, elhidegült kapcsolatban, az újrakezdés reménye nélkül. Alkothattok továbbra is gazdasági életközösséget, de szerintem a ti esetetekben nem kellene erőltetni a "szerelmet", mert az nincs meg. Éljetek nyitott kapcsolatban. Ő akkor tűnik el éjszakára, amikor akar, és te is.. mert a szerelem nem szokott visszatérni, ha egyszer jó okkal eltűnt. Nem feltétlen szeretőtartásról beszélek, bár nyitott kapcsolatban az sem megcsalás, hanem egymástól való függetlenedésre. Szórakozzatok, koncentráljatok a saját karrieretekre, saját magatokra (és persze a gyerekekre). Idővel mindenképpen eltávolodtok egymástól még jobban, de továbbra sem fogtok lépni a "gyerekek miatt", ha legalább nem kezditek meg kialakítani az önálló életeteket korábban. Jövője sajnos nincs a kapcsolatnak, úgyhogy csak arra koncentrálhattok, hogy normális keretek között váljanak el útjaitok, ha úgy alakul.
2015. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Röviden ez a válasz a kérdésedre.

2015. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

jelenleg nem dolgozom,tanulok hogy itthonrol dolgozhassak a későbbiekben,mivel tudom nem sok esélyem van több műszakos munkarendű munkahelyre 5 gyermekkel.még gyesen vagyok a legkidebbel.a másik közös gyerekünk lassan óvodás koru lesz,a nagyok álltalános iskolások.

ő azt mondja szeret azért szeretné folytatni+a közös gyerekekért.Tudja,hogy én már nem érzek semmit,azt is hogy részemről a viselkedése miatt múlt el,azt kéri ha én miatta nem is,de a gyerekek miatt maradjak vele,hogy velük élhessen,ne szskitsam el őket tőle.

Ez a nyitott kapcsolat azt hiszem nem működne,bár én már több mint fél éve nem szólok semmit ha elmegy,már nem is akarok,maximum ha valami olyan nagyon fontos van ami miatt maradnia kéne,de ilyen nem nagyon van.megtanultam már rég elvégezni a férfimunkát és a tömegközlekedést is ugy,hogy a gyerekek is velem vannak.

Viszont ha ő tudja előre hogy én szeretnék kimozdulni itthonról (hiába volna ez ritka,mert bár tudom képes vigyázni a gyerekekre,nyugodtabb vagyok ha a közelemben vannak) ő szinte mindig ugy rendezi a dolgait,hogy nálam a tervezett programom elmaradjon.Igy azért ez nehézkes.Sajnos.

2015. ápr. 28. 18:31
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

remelem sterilizaltattad magad

jon majd az uj kapcsolat szuletik meg egy par gyerek?

kerjetek segitseget de en oszinten 10 gyerekkel sem maradnek ha a pasi pias lenne

2015. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

2-es vagyok.

Ez sajnos ennyi gyerekkel nem rólatok szól, hanem a gyerekekről. Ráadásul nagyon picik, és esélyed sincs ennyi gyerekkel másik kapcsolatra. Munkahelyed sincs, tehát eltart a férjed, a lakhatást el sem tudom kepzelni, hogy oldod meg, hogy fizeted ki a férjed. Vagy neked van hova menned?

Aztán a gyerekek is sokba kerülnek, és nem tudok olyan munkát, ami otthonról végezhető és jól jövedelmez. Nem tudom mit tanulsz, de amíg nincs legalább 100.000 Ft jövedelemed + családi pótlék (ami még mindig semmi 5 gyerek fenntartásához, addig legyél boldog, hogy a férjed nem akar válni. Arra koncentrálj, hogy ti ne veszekedjetek, hogy a gyerekek élete ne legyen pokol. Esetleg ha elmész dolgozni, akkor már elviselhetőbb lesz az egész, mert akkor te is elfoglalt leszel.

2015. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!